Barış Akarsu

Yerli Türkçe Rock Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

uykudakaybolan yazdı:bir şey daha sadece bir ayda 3olarca gencimiz insanımız ölüyo.neymiş tanınan biri ölmüş.peki ya o tanınmayan ama gencecik insanlara kim ağlasın?
ee, aydın doğan nasıl zengin olacak
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
kikirik
Üye
Üye

Mesaj gönderen kikirik »

uykudakaybolan yazdı:bir þey daha sadece bir ayda 3olarca gencimiz insanýmýz ölüyo.neymiþ tanýnan biri ölmüþ.peki ya o tanýnmayan ama gencecik insanlara kim aðlasýn?
Sonuçta tanýnan ya da tanýnmayan biri ölmüþ....O biri gencecik,hayat doluydu.....Çok üzüldüm ve Barýþ Akarsu'yu tvde gördükçe hala daha inanamýyorum....Nasýl olabilir diye...Ve anladým ki hayatý dolu dolu yaþamak lazým....Allah rahmet eylesin....Ailesine sabýr versin.... :(

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

uykudakaybolan yazdı:bir şey daha sadece bir ayda 3olarca gencimiz insanımız ölüyo.neymiş tanınan biri ölmüş.peki ya o tanınmayan ama gencecik insanlara kim ağlasın?
Bak arkadaşım mantıklı düşünürsen cevabı çok basit aslında :010
Ölen insanların ardından genelde sevenleri ağlar.Barış içinde sevenleri ağladı,o dediğin ölen insanlar içinde sevenleri ağlıyordur emin ol..
Senin zihniyetinle olaya bakarsak, hergün ağlamamız gerekicek

Kullanıcı avatarı
vehayat
Üye
Üye

Mesaj gönderen vehayat »

allah rahmet eðlesin.. gencecikti..
"zaman geçer büyürüz sertleþir dünya"

Kullanıcı avatarı
4eveRock_brc
Üye
Üye

Mesaj gönderen 4eveRock_brc »

bencede allah rahmet eğlesin.. yakınlarının başı saolsun

selenn
Üye
Üye

Mesaj gönderen selenn »

Cok kötü oldu, cok üzüldüm..
Bide okdr alistira alistira gitti ki, daha sali günü diyordum iyilesir diye, dün duyuyorum ki ölmüs...

Allah ailesine sevenlerine sabir versin...
Allah rahmet eylesn..

Kullanıcı avatarı
timucin_01
Üye
Üye

Mesaj gönderen timucin_01 »

bakın arkadaşlar ne olursa olsun bence barışın tarzı zaten o değil yaptığı müzik yarışmadan kalan kalıntılar daha düzgün bi tarz oturtamadan gitti Allah rahmet eylesin ama alanında çok efendi bi insandı

Kullanıcı avatarı
derance
Üye
Üye

Mesaj gönderen derance »

Merhaba arkadaþlar,
Acýmýz çok büyük barýþý kaybettik,
Sizde acýmýza ortak olmak isterseniz,
Sizde barýþseverseniz,
Onun için tek bir yürek olmamýz için [email protected]
adresini ekleyin,
bende barýþ için biþeyler yapmak istiyorum diyorsanýz bu adresi ekleyin ve fikirlerinizi bizimle paylaþýn...
Hepinize çok teþekkür ederim...

http://barisakarsu.frbb.net/BARI-AKARSU ... -t2607.htm

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

Umarım şu anda onun için Allah tan dilediklerimize şahit oluyordur. içtenlikle rahat uyumasını temenni ediyorum... içim çok acıyor gerçekten...Allah rahmet eylesin..mekanı cennet olsun...

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

star tv bunu okadar çok reklam yaptıki katlanamıyorum artık.
"barış çok zor şartlarda büyüdü.gün geldi soğan ekmek yedi.." falan diye başlayan haberler sundular.çok rahatsız oldum.
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

burada bu yazıları okumakta varmış.. günlerdir ağlıyorum senin için, hepimiz .. gençliğine mi yanalım, yapmak isteyipte yapamadıklarına mı, yoksa geri de kalan çaresiz acıyla kalan bizlere mi.. rahat uyu ....
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

çok yazık oldu bu genç yaşta toprağı bol olsun

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

albümleri şu an en çok satanlar listesinin en üst sıralarında..

Kullanıcı avatarı
faiRytALe
Üye
Üye

Mesaj gönderen faiRytALe »

evet barısı kaybettik ii adımalrla yürüyen bi gencti..fakat bu kadar reklam niye?? onn ölümüne üzlmek yernee onn üzernden prim ypmak adil mdr??

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

Alem Fm de de program yapan ve Akşam gazetesinde köşe yazıları yazan Zeki Kayahan Coşkun'un bugün gazetede Barış Akarsu ile ilgili yazısını okudum ve sonuna kadar haklı bir yorum olmuş.
belki okumak istersiniz;

Leş kargaları...

Bir oğul bitiyor az ötede…

Bir anne kanıyor başucunda...

Bir baba ağlıyor ığıl ığıl...

Günlerce sürüyor bahse konu ıstırap...

“Dayan Barış” diyorlar sütun sütun...

Barış nasıl dayansın?

Günlerdir Barış Akarsu’nun yoğun bakımdaki sürecinden ve vefatından bahsediyor basın... Ben hangi kanalda Barış’ın haberini görsem, anında değiştirir oldum kanalı...

Gazetelerin ön sayfalarında Barış’a yer verilmesine dayanamadım...

Radyo programımda bahsetmedim Barış’tan hiç...

Ne müziğini ne yaptıklarını ciddiye alan medya, birden Barış demeye başladı... “Kaza geçirmeden önce son röportajı bizimle yaptı” yarışı hızlandı...

O röportajlar yeniden yayımlandı...

“En son bizim televizyon programımıza konuktu” dediler... Programın tekrarı verildi...

Verilecek de bir süre daha...

Barış, yarışmadan çıkan bir ünlüymüş (inanın bilmiyorum).

“Bu yarışma programını tekrar yayınlasın ATV” dedi, TV eleştirmeni Yüksel Aytuğ...

Doğru; ölümün reytingi bol, share’i yüksektir!!!

Elinde Barış’ı olan beri gelsin...

Barış ile ilgili hikayesi bulunup da anlatmayan kalmasın...

Soğan ekmekle büyüdü, mertti denildi gazetenin birinde... Sanki fasulye yiyenler onursuzmuş gibi...

Nereye kadar faydalanılabilirdi ki bir tükenişten?

“Bilmemne yaz, şu numaraya gönder Barış’ın polifonik melodisi cebine gelsin” reklamı girdi, Barış’ın adının geçtiği televizyon programlarında...

Nazan Öncel mektup yazdı Barış’a...

Destek olacakmış...

“İmkanı olsa ömrünün geri kalanını ona verirmiş” basitliğinde, alelacele yazılmış bir mektup...

Ömrünün geri kalanını vermesine lüzum yok, on binlerce dolara sattığı bestelerinden Barış’a hayattayken kaç tane vermiş Nazan Öncel?...

Nasıl destek çıkmış Barış’a?...

Göz göre göre kör ölüyor ve badem gözlü oluyordu... Barış’ın yattığı hastaneye gelmek, akşam haberlere çıkmanın garantisiydi... Televizyonda görünmek demekti... Peki ayıp ne demekti?...

Utanmazlık?... Pişkinlik?...

Bir oğul bitiyor az ötede…

Bir anne kanıyor başucunda...

Bir baba ağlıyor ığıl ığıl...

Günlerce sürüyor bahse konu ıstırap...

“Dayan Barış” diyorlar sütun sütun...

Barış nasıl dayansın?... Yalvarırım susun!..

Bu çirkinliğe, bu riyakarlığa, ertesi gün ölüm döşeğindeki fotoğrafının gazetede yer almasına, fırsatçılığa Barış ne yapsın?

Barış ölüyor... Çarşamba gecesi...

Tam mikrofonumu açmış, radyoda merhaba diyecekken, ölüm haberini iletiyorlar haber merkezinden bana... Birazdan bütün televizyonlar, radyo kanalları, internetteki haber siteleri son dakika haberi olarak duyuracaklar... Eyvah!!!

Ben hepsinden daha öndeyim (!) Pat diye söyleyebilirim... Susuyorum...

“Kötü bir haber aldım... Ama bunu benden duyamayacaksınız... Söyleyemem... Siz televizyondan, diğer radyo kanallarından öğrenin” diyorum...

Öğreniyorlar...

Barış Akarsu şarkıları isteniyor dinleyicilerin bir kısmı tarafından... Yapamam!...

Zaten radyodan şarkı isteğinde bulunulmasından hazzetmem, o ayrı da...

Yaşarken de hiç yer vermedim ki Barış’ın şarkılarına programımda...

Beğenmediğimden değil, fark edemediğimden...

Ne ayıracak beni “bilmemne yaz, şu numaraya gönder Barış’ın polifonik melodisi cebine gelsin” zihniyetinden?... Nazan Öncel’den?... Barış’ın yoğun bakımdaki fotoğrafını düşüncesizce kullanan gazeteden?...

Yayındayken kısa mesaj sistemine, e-postama dinleyiciler tarafından gönderilen iletilerin hepsi iyi niyetliydi şüphesiz...

“Barış seni unutmayacağız” mesajları gelmeye başladı... Unutursunuz dedim... İnanmıyorum bu lafı edenlere dedim... Kemal Sunal ölünce de unutmuyordunuz... Barış Manço ölünce de... Madımak Oteli’nde yakılanlar da unutulmayacaktı...

Uğur Mumcu için de benzeri temenniler dile getirilmişti... Unutuldu hepsi...

Kemal Sunal’ın ölüm yıldönümünde mezarı başında yalnızca 3-5 kişi vardı... Sadece filmlerde beraber rol aldığı oyuncular gitse, en az 100 kişi birikirdi kabrinde... Ama gitmedi kimse...

Bu denli kolay olmamalı unutmayacağız demek...

Bir oğul bitmişken az ötede...

Bir anne kanıyorken başucunda...

Bir baba ağlıyorken ığıl ığıl...

Ateş düştüğü yeri yakıyorken...

Susmalı en çok da...

Sustum!..

"söylemek istediklerimi dile getirmiş..."

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

doğru yazmış..
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

black_34
Üye
Üye

Mesaj gönderen black_34 »

hele hele o yoğun bakım odasından görüntü alan akıllıya ne demeli??bırakınn bizzlerr öle hatırlayalım barışıı gülümseyen ve sıcak..yoğun bakımdakii perişan hallerii bizi dahada üzdü!!!cidden çok reklam yapıldı,yazık!!Allah rahmet eylesinn nur içinde yatsın...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Her ölüm erkendir ama bu çok çok erken oldu. Söylenecek fazla bir şey yok. Bir kaç gün önce kazanın olduğu kavşaktan geçtiğimde içim daha da kötü oldu. Gerçekten oldukça tehlikeli ve dikkat isteyen bir yer. Papi şimdi o yolu yaparlar demiş ama medyaya yansıyan kısma bakarsak o yönde hiçbir çalışma yok. Bunun yerine o kavşağa ambulans koymakla yetinmişler. İlk başta şaka sanmıştım ama görünce inandım. Aklıma takılan bir kaç mesaj daha var.
Papi yazdı:şimdi Fox tv'de hastahanede çekilen fotoğraflarını yayınlıyorlar.
Fox TV kadar iğrenç bir kanal görmedim ben. Show TV'nin eski zamanlarda ki cıvık yayın politikasından kurtulduk derken Fox TV hortladı. Buna habercilik denilemez. Çiçek bile sokulması yasak bir odaya gizlice makina sokup goruntu almak hangi ahlaka sığar çok merak ediyorum. Mide bulandırıcı insanlar...
uykudakaybolan yazdı:eee n'oldu şimdi öldü mü ölmedi mi.bir bildiğimiz var ki yazıyoruz heralde.babam doktor ve kazanın olduğu ilk gün bana o çocuk öldü dedi.ancak bodrumdakiler onu cihaza bağladılar ve beklemeye başladılar belki mucize olur die.geçin bunlar tıpta mucize filmlerde olur.allah rahmet eylesin.
Aferin sana. Bizim babamız doktor değil ondan biz mucize gerektiğini düşünemiyorduk. Tek akıllı sensin yazdın öğrendik. Bravo. Söyleme şeklini gözden geçirirsen anlarsın neden bu kadar sert çıktığımı. O bahsettiğin mucizelerinde bir çok örneği var.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
kyane
Üye
Üye

Mesaj gönderen kyane »

fox ve starı kınıyorum ölümünü magazinel bi olay gibi yansıttılar iğrençti..
hep iiler gidiyo ya...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Her gün savaşlarda ve açlıktan ölen insanlar var.Tamam konu barış akarsu adlı rahmetli ama bunun bu kadar şişirilmesine ne gerek vardı?Sevenlerinin başı sağolsun.
Piyasada ve dizilerde ün yapmışsan öldüğün zaman ortada olduğu gibi maganizininide böyle yaparlar.Aptal holding medyası işte.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ayrıca Akşam gazetesi yazarı Zeki'nin dediklerine sın derece katılıyorum.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

Allah rahmet eylesin...
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

albümlerinin tavan yapması için zaten bir sanatçının yitip gitmesi gerek.. insanlar yas tutmanın da adabını öğrenmeliler bir an önce yaşarken sahip çıkmanın da.. insana saygı ölüme üzüntü bu değildir..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

mhtbm
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mhtbm »

bi insan daha ölmüş...allh rahmet eylesn ..
silemiyosan , karalıcaksın...!

Kullanıcı avatarı
CanDy_GirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen CanDy_GirL »

amaaaaa artık yokkkkk :( . .
An£adıımKi Hüzün£érdéN ßozMa mut£u£uk£aR ya$ıyORum. . !!