Barış Akarsu

Yerli Türkçe Rock Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

üzücü..ve arka arkaya ölüm haberleri alıorm son günlerde :(

Kullanıcı avatarı
CanDy_GirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen CanDy_GirL »

üzüLme. . üzGünüm ama hayat ßu !! duayen. .
An£adıımKi Hüzün£érdéN ßozMa mut£u£uk£aR ya$ıyORum. . !!

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

CanDy_GirL yazdı:üzüLme. . üzGünüm ama hayat ßu !! duayen. .
haklısın...belki de hayattaki tek gerçek bu üzüldüğümüz vakalar..

Kullanıcı avatarı
CanDy_GirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen CanDy_GirL »

Imm asLında öLe de düşünMe hayatttttttttt yaşayaßiLdiqin kadar hayattırrrrrrrrr we ßi kere GeLMişsin ßu dünyaya tadını Çıkarmaya ßakkkkkkk ;)
An£adıımKi Hüzün£érdéN ßozMa mut£u£uk£aR ya$ıyORum. . !!

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

ben ilk duyduğumda daha kaza yapmadan hiç ölebileceğini aklımın ucundan geçirmemiştim!üzüldüm gerçekten allah rahmet eylesin...
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
Rock_TR_
Üye
Üye

Mesaj gönderen Rock_TR_ »

ewt o adam barış akarsu oluyor bnce süper sölüyo:)

Kullanıcı avatarı
theko_oks
Üye
Üye

Mesaj gönderen theko_oks »

Yaa arkadaşlar barış akarsuyu kaybedeli bir hafta oluyor ama kaza geçirdiği günden bugüne kadar çoğu kanal şehitlerimize bile ayırmadıkları vakti ayrdı bnde çok üzülüyorum ama sizce de fazla abartılmadı mı?Bilemiyorum belki ünlü bir sanatçı olduğundan belkide daha çok genç olduğundan ama bnce her şeyi dozunda bırakmalıyız. Allah sewnlerine sabr wersin mekanı cennet olsun

Kullanıcı avatarı
Rock_TR_
Üye
Üye

Mesaj gönderen Rock_TR_ »

aslında senin dediğinde doğru çok aşırı abartılar.

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

theko_oks yazdı:Yaa arkadaşlar barış akarsuyu kaybedeli bir hafta oluyor ama kaza geçirdiği günden bugüne kadar çoğu kanal şehitlerimize bile ayırmadıkları vakti ayrdı bnde çok üzülüyorum ama sizce de fazla abartılmadı mı?Bilemiyorum belki ünlü bir sanatçı olduğundan belkide daha çok genç olduğundan ama bnce her şeyi dozunda bırakmalıyız. Allah sewnlerine sabr wersin mekanı cennet olsun
Özellikle de Star Haber resmen Barış Akarsu belgeseli yaptı. Bu kadar abartılması gerçekten hoş değil... Ayrıca bu muhabirleri anlamakta çok zorluk çekiyorum. Barış Akarsu öldükten sonra, muhabirler onun annesiyle röportaj falan yaptı. Ve sordukları soru: Ne hissediyorsunuz?
Soru mu yani bu ne hissedilebilir ki?!

Allah rahmet eylesin. Her ölüm erkendir derler ya, bu durum Barış Akarsu için daha da geçerli...
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
NreaLnunreaL
Üye
Üye

Mesaj gönderen NreaLnunreaL »

theko_oks yazdı:Yaa arkadaşlar barış akarsuyu kaybedeli bir hafta oluyor ama kaza geçirdiği günden bugüne kadar çoğu kanal şehitlerimize bile ayırmadıkları vakti ayrdı bnde çok üzülüyorum ama sizce de fazla abartılmadı mı?Bilemiyorum belki ünlü bir sanatçı olduğundan belkide daha çok genç olduğundan ama bnce her şeyi dozunda bırakmalıyız. Allah sewnlerine sabr wersin mekanı cennet olsun
Bu sitemi daha önce de duymuştum.Kesinlikle aynı kefeye konulup, karşılaştırılmaması gereken bir durum. iyi düşün. :023
eskidim ben..
paslandım.. kollarımın birinde naftalin kokusu
diğerinde tan yeri korkusu.
şimdi içimde,
tan yerinin ağarışından kaçan bir yarasa duygusu!

http://nrealnunreal.blogspot.com/

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

whatsername yazdı:
Özellikle de Star Haber resmen Barış Akarsu belgeseli yaptı. Bu kadar abartılması gerçekten hoş değil... Ayrıca bu muhabirleri anlamakta çok zorluk çekiyorum. Barış Akarsu öldükten sonra, muhabirler onun annesiyle röportaj falan yaptı. Ve sordukları soru: Ne hissediyorsunuz?
Soru mu yani bu ne hissedilebilir ki?!

Allah rahmet eylesin. Her ölüm erkendir derler ya, bu durum Barış Akarsu için daha da geçerli...
bencede çok abartıldı çocuk öldü dizi reyting rekoru kırdı birde ölenler yaşayanlardan daha fazla izleniyor bunuda basın kullanmayı çok iyi biliyor..ama bu sefer cırtı çıktı annesine sordukları soru bencede çok saçma vede gereksiz...ben pek dinlemezdim ama güzel bir ses vardı ..allah rahmet eylesin ..
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

Hayranı değilim ama güzel söylüyordu, özellikle Cem Karaca'nın şarkılarını..
Cem Karaca, Barış Manço ve şimdi Barış Akarsu.. Böyle yetenekler yittiği sürece Türkiye'de rock adına istenilen yere gelinemez bence..
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.

Kullanıcı avatarı
NoSense_
Üye
Üye

Mesaj gönderen NoSense_ »

eskilerin bir atasözü vardır kör ölünce badem gözü olur... bu sadece barış akarsu için geçerli değil daha önce hayatını kaybeden uzay heparı'dan tutunda, barış manço ve cem karacaya kadar bile gidebilir... hayattayken gerektiği ilgiyi ve yakınlığı göstermediğimiz değerlerimiz öldüklerinde hep birden keşke çekmeye başlıyoruz... ama kaybedilen kaybedilmiştir... son pişmanlıklarımızın bir faydası olmuyor malesef... barış akarsuda son zamanlarda yükselişe geçen genç rock yıldızı adaylarındandı... kimileri onu cem karacanın varisi olarak görüyordu ama daha yapacak çok şeyi varken aramızdan ayrıldı...toprağı cennet olsun ve şarkılarını bize bulutların üstünden söylemeye devam edecektir her ne kadar biz onu duyamasakta o hep kalbimizde yaşayacaktır...elveda barış...

rock_angel
Üye
Üye

Mesaj gönderen rock_angel »

dizisi güüseeldii

chamreun
Üye
Üye

Mesaj gönderen chamreun »

pek dinlemezdim öldükten sonra dinledim bikaç şarkısını amasra çok gzel bi şarkı..

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

rock_angel yazdı:dizisi güüseeldii
tüh görüyon mu yeni bölümleri izleyemiceksiniz...!!!

bi laf vardır arabesk olucak ama : ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar.
harbiden öyle. unutuldu gitti işte herkes gibi. Daha kaç ay geçti ki şurda?

Kullanıcı avatarı
canbaz
Üye
Üye

Mesaj gönderen canbaz »

ya arkdaslar eleman sonucda bişeyleri basarmıs da gelmiş ama genc yasında hayatı sona erdii allah rahmet eylesin....
vericek ışığı olmayan karanlığı sever

Kullanıcı avatarı
Peace4Rock
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Peace4Rock »

Hepiniz Öylesine Mesaj olsun diye yazmışsınız tanımadıgınız bilmediginiz bir insani aşalamak ne kadarda kolay oturdugunuz yerden bir insana hakaret etmek o klavyeyi aptalca kullanmak nede kolay.baris in sarki soylemesine laf atmışsınız geçin aynanın karşısına başlayın sadece 10 saniye ıslak ıslak söyleyin bir soytariya benzediginizi görceksiniz.baris lösemililer için konserler verirdi kendi konserinede bilet alıp girmişti paraya asla onem vermemişti bunları bilmeden sırf resimlerde gördüklerinizde yorum yapmak nede kolay hepiniz sahtesiniz çünkü yazmış olmak için yazıyorsunuz hayati bilmiyorsunuz kumsallarda söylenen şarkılarla zirveye cıkmak ve hayatı ellerinden kendi dogum gununde kayip gitmek nedir bilmiyorsunuz desinler için yazıyorsunuz hayati bilmiyorsunuz..sevgiyi dostlugu bilmiyorsunuz oturdugunuz yerden konuşmak ne kolay hayatı sevgiyi dostlugu bilmiyorsunuz yazıklar olsun..

Kullanıcı avatarı
nurenk
Üye
Üye

Mesaj gönderen nurenk »

barış akarsu bi rockçı olabilir iii bi rockçı olduğuna da inanmıyorum adam ölmeden önce bişi yoktu tanıyan bile yoktu öldü bir numaralı rockçı oldu

Kullanıcı avatarı
xgzmx
Üye
Üye

Mesaj gönderen xgzmx »

kaza gecirdiginde türkiyedeydim,hergün haberleri izledim,gazetelerde okudum durumunu ögrenmek icin, cok üzüldüm hayatini kaybettigini ögrenince
... sil gözünün yalnızlıklarını

~Oyunun en güzel yerinde zil calinca üzülürdük ya, öyleyim~

wanatolia
Üye
Üye

Mesaj gönderen wanatolia »

canlý olarak dinledim :/ o konserdeki resimleri cesaret edip açamýyorum artýk nur içinde yatsýn :(

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

Ayrılık Zamansız Gelir albümü Akarsu’nun yaşamının konu alındığı,
çocukluk ve gençlik yılları ile Akademi Türkiye günleri, röportajları,
kamera arkaları, konser görüntüleri ve bütün kliplerinin de
yer aldığı 1 saat 36 dakikalık DVD formatındaki
belgeselle birlikte çıkmış bulunmaktadır...ayrıca albümün geliri
ailesine ait olucakmış.

Kullanıcı avatarı
soadturkey
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen soadturkey »

Allah rahmet eylesin,ii bir rock çıydı

Kullanıcı avatarı
soadturkey
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen soadturkey »

vurdum en dibine güzel bir şarkı
türkiye'nin en büyük system of a down fan sitesi

www.soadturkey.tr.gg

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

nurenk yazdı:barış akarsu bi rockçı olabilir iii bi rockçı olduğuna da inanmıyorum adam ölmeden önce bişi yoktu tanıyan bile yoktu öldü bir numaralı rockçı oldu
öyle birşey olmadı.
bi rockçının ölmesi değil olay, gencecik bir insanın ölmesi...
nice ünsüz isim gibi...
üzücü olan budur.
yaptıkları arkada kalmış bitmiş defter çoktan kapanmış neyin tartışmasını yapıyorsunuz anlam veremiyorum.
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!