En Kötü Reklam?

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
Kullanıcı avatarı
identical
Üye
Üye

En Kötü Reklam?

Mesaj gönderen identical »

iyi reklamlarý yazdýk sýra kötülere geldi..

1-oxi action reklamlarýnda gömleklerine leke dökülünce(çimen,ruj,kan..) ev kadýný tiplemelerinin çok kýzmakla þaþkýnlýk ve hayrete düþme arasýndaki bi duyguyu gayet yapmacýk bi þekilde yapmalarý..'dur!!gitti gömlek!!..'sonra leke çýkýnca 'aaaaa..inanamadým'diye tepki vermeleri ve kamera önünde adeta o markadan baþkasýný kullanmayacaklarýna dair yemin edercesine söz vermeleri.. :007

2-þampuan reklamlarýnda(çoðunda böyle old. için marka vermiyorum),saçýný o þampuanla yýkayan herkesin saçýnýn ayný þekle girmesi(sanki bi kaç gün saçýný baðlý tutmuþ,açýnca da saçýný baðlama yerinde iz kalmýþ gibi görünüyo).. :-D

siz de aklýnýza gelenleri yazýn.... :010

purpleblank
Üye
Üye

Mesaj gönderen purpleblank »

ben ibrahim tatlısesin halı reklamına taktım bu aralar..cok kötü ya..
bide tam bilmiyorum ama yeni bi temzileyici kahraman cıktı, beyaz saclı bişi...korkunç ya :016
calgon reklamları..küçüklüümden beri aynı olay dönüyo..değişmeli diyorum artık..
can yeleğim,karışmasın kimseler bize..

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

"olmasın peynirli de olmasın sade olsun ama insan olsun insan" bu nedir ya? ne bu ya? iğrenç ötesi bi reklam olarak hafızalarımıza kazındı yinede dah kötü leri de olabilir buarada hatırlayamayanlar için eti crax reklamı bu dediğim
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

purpleblank
Üye
Üye

Mesaj gönderen purpleblank »

ewet bende dikkat etmiştim ona..cidden çok saçma..nedir ki ya??tam yoluna bastın,ne yolu?baharat yolu..eeheh :007 ..cidden saçma..
can yeleğim,karışmasın kimseler bize..

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

bi aralar "banka şubelerinden nefret ediyoruuuuummmm!!!!" diye bi reklam vardı..çoktan yayından kalktı ama ben hala kabuslarını görüyorum...biraz geri kafalıyım da...

tir_e
Üye
Üye

Mesaj gönderen tir_e »

kadir inanır yenı bı reklam yapmıs.. ben bu perdeyı yırtarım,asarım,yıkarım fln die.. kotu bı reklam olmus bence.. bıde sonda bı kadın perdenın ıkı devı bulustu dıo.. ondan daha devler var bence.. :007

chris_martin
Üye
Üye

Mesaj gönderen chris_martin »

ya padişah halı reklamı da iğrenç kıl oluyorum herife yaa
how long do i have to climb
up on the side of this mountain of mine

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

eti craxýn reklamlarý çok kötü.. hemde o büfede geçen.. saçma sapan espirileri war..

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

bütün diş macunu reklamları. aynı marka diş macunlarının reklamlarında bile birbirlerine geçiriyolar haberleri yok.
mipana a: diğer diş macularının yapamadığını yapar bakterileri temizler.
mipana b: diğer diş macunlarının yapamadığını yapar bakterileri temizler ağzın kokmaz.

ben de hepsine aferin diyom.
betterman.

Kullanıcı avatarı
identical
Üye
Üye

Mesaj gönderen identical »

bi aralar bebelac ýndý galiba,,mama reklamýnda bebekler hep birden þapýrdatarak o mamadan yiyolardý..reklamýn müziði de namm nammm dan oluþuyodu..iðrenç bi þi yaa,zaten nefret ederim aðýz þapýrtýsýndan filan..reklam çýktýðýnda sesini filan kýsmaya çalýþýyodum,ya da kulaklarýmý kapatmak suretiyle korunuyodum.. :010

Kullanıcı avatarı
offspring_
Üye
Üye

Mesaj gönderen offspring_ »

ewet bende dikkat etmiştim ona..cidden çok saçma..nedir ki ya??tam yoluna bastın,ne yolu?baharat yolu..eeheh ..cidden saçma..

ewet kesinlikle katılıyorum bi reklam anca bu kadar kötü yapılabilir :007

o-ha
Üye
Üye

Mesaj gönderen o-ha »

halk bıskuwı halk corba halkla ılgılı ne warsa işte berrbatttt :016

Kullanıcı avatarı
----ExCaLiBuR----
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ----ExCaLiBuR---- »

su halı reklamlarının hepsine gıcıgım orda ki tiplerede (ibo , sibel can, bide su padistaki adını unuttum salak adam al bbirini wur ötekine) su kilim reklemındada salaq salaq ünlülere dedirtmişlr onlarda amma salaqmıski bi sefede diemeyen unutan bile war bknz >> arif awanagı cimbomum bu adamı kardodan atmakla ii yapmıs

Kullanıcı avatarı
ossurganotu
Üye
Üye

Mesaj gönderen ossurganotu »

bi aralarda þey wardý hani þu ayran reklamý geiren kadýn felan millet bööðð olduk deyip reklemý kaldýrttýlar
ben çýk sevioodum walla :P

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ya ben şu biskrem reklamlarına gıcık oluorum!!.... yane insanları bu kdr aptal yerine koyabilir bi reklam... bi tanecik(!!) (bi tane.. yane bi paket bile diil...) biskrem içn adama neler yaptırıolar ya.... yazık yazık.... :023
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

gol yemem, surf yerim (rüştü) ne kadar saçma bir reklamdır...

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

ford reklamları..yok altyapı felan fıstık aptalca..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Lysippe yazdı:gol yemem, surf yerim (rüştü) ne kadar saçma bir reklamdır...
ee rustuden oyuncu bu kadar olur...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

ya artık yok ama bn toysrus ın bi reklamı vardı ona sinir oluodum. halada hatırlıorum reklamı.. adamın teki bnm adımı kullnaıomuşsunuz diip kartını gösteriodu kartvizitinde adına "toyzar as" yazıodu.. iirenc bi reklamdı bnce..
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

Teksüt reklamı acaip gıcık bi reklamçocuklar için bile iğrenç ötesi bundan sonra teksütün bi ürününü alırsam köpek olyum sonra bide çocuk bezi reklamları faln...

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

hayatımda izlediim eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnn saçma reklam dizisi ibrahim tatlısesin merinos reklamları dizisinin kız istemeli olan bölümleri.....yok böle bi saçma reklam....yani iboyada bu yaakışır ama yinede sinr ediyo beni...neymiş efendim
keyif çeeeeeeeekkkk.....
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
krronik
Üye
Üye

Mesaj gönderen krronik »

tüm bu yazýlanlara katýlmakla beraber çilek genç odasý reklamlarýný eklemek istiyorum.ayrýyetten yerel izmir tv kanallarýnda yayýmlanan tüm reklamlardan iðreniyoruz,duyun sesimizi.(yamukcan mobilya özellikle sen)
:x

Kullanıcı avatarı
mirage_ogun
Üye
Üye

Mesaj gönderen mirage_ogun »

kesinlikle magnum reklamları....reklamdaki kadın daaa dondurmayı ağzına değdirmeden ''ııımmmmmmmmm'' sesi nası çıkıo anlamıorum...bide şu salak crunch reklamı,i.tatlısesin son reklamı hani warya....bzim kürt ibo eski bi koltuğa oturuyo...işte o :021

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

evet merinos reklamları berbat...gerci hedef kitle dusunulunce normal...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
dilan90
Üye
Üye

Mesaj gönderen dilan90 »

varya olipsin mi ne eröllllll oğlum diye reklamları..uyuz olyorum o reklamlara,yani gençlik bu kadar mal mı??komşu teyze tipli bi kadın çıkıyo erol yerine erölll diyo ve millet buna gülüyo,kopuyo yeri gelince ağzını 5 karış açmak suretiyle şaşırıp kalıyo. :023