Makina

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
Kullanıcı avatarı
e-pack
Üye
Üye

Makina

Mesaj gönderen e-pack »

okan bayülgenin zagayı bitirip zaga ve herkes bunu konuşuyoru birbirine karıştırdığı,kolaj yaptığı bir program olmuş.olumsuz yönleri;setin çok büyük olması,orkestra elemanlarını göremememiz :) vede arkadaki dev ampullerin yanıp sönmesi göz alıcı olmuş :-D masa olayı koltuktan daha iyi olmuş ama okan'ın arkasını seyirciye dönmesi televizyondan izlenmesini şart koştu yoksa izyeciler hep arkasını görülecek.bu sefer zagadaki gibi saat problemi yaşanmıyo saatinde başlıyor ama konuk sayısı abartı şekilde konuk yağmuruna tutuluyorsunuz adeta başınız dönüyor bu durumda, birde uzun çok sonunu iki pogramdır izleyemedim sabaha kadar sürdüğünü düşündüğüm program
bakalım üçüncü bölümünde neler olacak...

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

daha izleme $ansım olmadı ama o günler de gelcek in$alla!güzel olduunu duydum..

Kullanıcı avatarı
Scralatchi
Üye
Üye

Mesaj gönderen Scralatchi »

televizyon eşeğinin televizyon makinası

laylayloomm

Sepulchral
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Sepulchral »

Stüdyosu pek nezih olmuþ... Gerçi Galip Tekin'in müthiþ çizimleri daha fazla kullanýlsa daha iyi biþi olurmuþ... Neyse bu masa mevzusu ntv hatýrasý belli de adamlara acýdým valla onca saat tünüyorlar o sandalyelere... Yok çok ergonomiktir kesin de ben çýksam programa ikinci saatin baþýnda masaya uzanýrým kimse de tutamaz... O ayý hikayesi de hiç olmamýþ... Ben bekliyorum ki zeka belirtisi olan deðiþik bir þeyler olsun Türkiye'de... Birileri de biz de burdayýz bunlarý üretiyoruz diyebilsin bu çarpýk medyada, saçma düzende çok da sivrilmeden... Çünkü sivrilene yaþama alaný yok ortalamalarýn dünyasýnda genelde... Ama bu iþler deneme yanýlmayla olmaz... Teorin iyi geliþecek hazýrýný sunacaksýn... Ýzleyiciye kobay muamelesi yapmayacaksýn... Sonuç olarak yarýsý olmuþ yarýsý olmamýþ bir makina bu... Eee çalýþmaz tabi..
Maybe life an illusion!

Kullanıcı avatarı
e-pack
Üye
Üye

Mesaj gönderen e-pack »

üçüncü programın uzuuun sürmesi nedeniyle sonunu izleyemediğim ama konukların garipliği ile uykumu başta kaçıran gerek ışın karaca,kuşum aydın:) hakkı devrim ki kendisi galiba programın demir başı oldu( olsun diyecek birşeyimiz yok saygı ile önünde eğilirim hemde istanbul türkçem ile efenim) bir acayip programdı. daha sonra kemal sunal 'ın tezi gayet iyi gitmişti.bir ara ringte bir atraksiyon oldu, niye oldu, ne oldu anlamadım ben pek ama iyi idi hadi gülünebilirdi bunada sonra levent kırca çıktı galiba prozac içimiş nolmuş öle bir dinginlik gelmiş ee baktıkça uykum geldi gittim yattım programı oldu üçüncüsü

Kullanıcı avatarı
_AnGeLiCa_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _AnGeLiCa_ »

güzel olmuş hoş olmuş ama pek bi kalabalık olmuş sanki... ordan oraya ya atlıyo yada takılıyo bi kişide muhabbet... gerçi okan gelenleri sabitlemeye başladı galiba... hakkı dewrim kalıcı oldu mesela... neyse uyuyup kalmazsam sewe sewe izlerim....
öl ve ruhun kanalizasyon kokulu çürüklerden arınsın

Kullanıcı avatarı
e-pack
Üye
Üye

Mesaj gönderen e-pack »

son programı izlerken şebnem ferah' görüp heyecanlamdım sonra şarkı sölediğini görüncede daha bir sevindim ki haberim yoktu kim var kim yok:) sonra tam şebo bitirdi şarkıyı derken konuk olarak hülya avşar doğdu ay gibi ekrana 2 saat izledim (evet hülya avşar 2 saat izleniyomuş) bekledim sabır içinde sonra hülya avşar gitti nihayet heh çıkıcak derken şebo çakıl taşlarını söyledi süper di tabiki de sonra konuk sandalyesine oturdu ama iki çift laf ettimi etmedi fuatla bir düet yapıcaktı ki o ses sistemi nedir kardeşim ne güzel şeyler yapıcaklardı oysa beklerken böle program bitti.4 lere kadar süren program 2.30 gibi (yamulmuyorsam) bitti
ama niye...ben anlam veremedim!

dreamshower
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen dreamshower »

çok kötü bu sene ya nerde o eski zaga günlerimis sabaha kadar ayakta kalırdık okan bayulgen için ama şimdi 5 dakka bile tahammül edemiyorum

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

e-pack yazdı:son programı izlerken şebnem ferah' görüp heyecanlamdım sonra şarkı sölediğini görüncede daha bir sevindim ki haberim yoktu kim var kim yok:) sonra tam şebo bitirdi şarkıyı derken konuk olarak hülya avşar doğdu ay gibi ekrana 2 saat izledim (evet hülya avşar 2 saat izleniyomuş) bekledim sabır içinde sonra hülya avşar gitti nihayet heh çıkıcak derken şebo çakıl taşlarını söyledi süper di tabiki de sonra konuk sandalyesine oturdu ama iki çift laf ettimi etmedi fuatla bir düet yapıcaktı ki o ses sistemi nedir kardeşim ne güzel şeyler yapıcaklardı oysa beklerken böle program bitti.4 lere kadar süren program 2.30 gibi (yamulmuyorsam) bitti
ama niye...ben anlam veremedim!

+1
hele hülya avşarın hayat muhasebesi bölümünde böö geldi...
ya tonla konuk almaya çalışıyo bi programda...hiç güzel olmuyo...anlamıyosun konuklardan hiçbişey...bide sansasyonel maymunları saatlerce tutup şebo gibileri 15 dk sonra göndermesine sinir oluyorum :x
bu son bölümde bizim okulun elemanlarıda gitmişti izlemeye...eee nasıldı dedim..böle kıl bi adam olamaz dediler....hakkten kıllaştı yani :x
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
e-pack
Üye
Üye

Mesaj gönderen e-pack »

geçen haftada Alev'in çıkması bide canlı şarkı çalıp söylemesi beni mest etti. Seda Sayan ve Nihat Doğan'ın arasına oturup onlarla ingilizce şarkı söyleme olayına soktu Okan Alev'i. o da ayrı yardı beni. yahu Nihat Doğan kıza diyoki yavaş söyle ben amerikan ingilizcesi biliyorum ehea ama Alev'in sade güzelliği gözlerden kaçmadı lakin masada makyajlı diğer hanımların yanında makyajsız güzelliği ile gözlerimi kamaştırdı walla bak :-D

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

bence gayet guzel olmus ozellıkle de zaga da en sevdıgım bolum olan medya arkasını televızyon makınesıne de tasımalarına cok sevındım
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen si_keremcem »

"bu adam ne yapıyosa güzel oluyo"sözü geldi aklıma.seviyoruz ailecek izliyoruz 8) .medya arkasına biraz daha önem versin derim.fucking machine de güzel olmuş bence.......
ben at siqtim kavun siqtim milangaza incir diktim çöp tenekesinde doğdum armut yedim cırcır oldum senden başka benden başka ondan başka bundan başka şundan başka biri oldum

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

geçen hafta bi okul olarak gidelim dedik...okula verilen liste:M.Ali Erbil,Ata Demirer ve Hande Yener...programa gelenler:Ali Poyrazoğlu,Uğur Dündar vs vs...g*t olanlar:biz :-D
Even the smallest person can change the course of the future...

Kullanıcı avatarı
dilan90
Üye
Üye

Mesaj gönderen dilan90 »

güzel bence..ama babam beni uyutup kendi izlemese ve ben sonuna kadar bi kere olsun izleyebilsem daha mutlu olucam :-D :P

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

dilan90 yazdı:güzel bence..ama babam beni uyutup kendi izlemese ve ben sonuna kadar bi kere olsun izleyebilsem daha mutlu olucam :-D :P

hehehe bende daha bitiş anosunu göremedim nasipsa bu hafta inşallah :-D
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

geç olmasından nefret ediorum ya ertesi gün dershane var yetişemiorum :007
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
dmnlik
Üye
Üye

Mesaj gönderen dmnlik »

benım gıbı uykucu bı ınsan su programın bıtısını ne zamn gorcek merak edıorum bu hafta bu hafta derken... :-D
sımdı ıkı sehır arasında mekık dokuyorum...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

yaw program süperde çok konuk alıo beyaw zaten kaçta bitio daha kimse bilmio
:010

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

okan bayülgenin tutumunu sevmiyorum.. programa telefonla bağlanan seyircilerle "yeter artık keees kapa şu telefonu" gibisinden diyaloglara girmesi gereksiz bence.. daha ılımlı olabilir bu konuda

Kullanıcı avatarı
dmnlik
Üye
Üye

Mesaj gönderen dmnlik »

bu telefon olayında adam dogrusunu yapıo haklı bana gore.kımsenınde okan bana bole dedı dıe takcagını sanmıorum...
sımdı ıkı sehır arasında mekık dokuyorum...

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

whatsername yazdı:okan bayülgenin tutumunu sevmiyorum.. programa telefonla bağlanan seyircilerle "yeter artık keees kapa şu telefonu" gibisinden diyaloglara girmesi gereksiz bence.. daha ılımlı olabilir bu konuda

ya senelrdir adam yapıyo bunu...madem aşağlanmak istemyen adam aramaz o programı zaten akıl var fikir var....

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

lonly yazdı:
whatsername yazdı:okan bayülgenin tutumunu sevmiyorum.. programa telefonla bağlanan seyircilerle "yeter artık keees kapa şu telefonu" gibisinden diyaloglara girmesi gereksiz bence.. daha ılımlı olabilir bu konuda

ya senelrdir adam yapıyo bunu...madem aşağlanmak istemyen adam aramaz o programı zaten akıl var fikir var....

ben de yazıktır günahtır millete demiorum ztn.. haklısın tabi senelerdir yapıo istemeyen aramasın.. ben diorum kii: gereksiz bi davranış

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

bencede çook kaba bi davrnış ama naprsın bunu istyenler var demmki ısrarla arıyolar

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

walla bence süper bi dawranı$..iki saat zırwa dinliycemize okan sağolsun hemen kesiyo telefonu..

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

geçen hafta lerzan mutluyu eleştiren kızı baya tuttu hatta
en uzun kalan kişi olmuştur
ama kız ii konuştu bee
YalnızLığı aNLa