Makina

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

wolfali yazdı:
jonnathan yazdı:Buarada o programda gösterilen "Cumhurbaşkanı adayınız Metin Uca" afişlerini bugün İzmir'de duvarlarda gördüm. Sanırım Metin Uca'yı destekleyen kişilerin işi, zira bu afişleri sadece Çankaya yoluna sacağını söylemişti.
onlardan bakırköyde de var=)
evet dun gecerken gordum cok guzel olmus.. cumhurbaskanı adayınız burda digerleri nerde gibi bisey yazıyordu :)

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

veronique yazdı:
wolfali yazdı:
jonnathan yazdı:Buarada o programda gösterilen "Cumhurbaşkanı adayınız Metin Uca" afişlerini bugün İzmir'de duvarlarda gördüm. Sanırım Metin Uca'yı destekleyen kişilerin işi, zira bu afişleri sadece Çankaya yoluna sacağını söylemişti.
onlardan bakırköyde de var=)
evet dun gecerken gordum cok guzel olmus.. cumhurbaskanı adayınız burda digerleri nerde gibi bisey yazıyordu :)
sıklıkla da bakırköy kumpircisinin çevresinin seçilmesi bu işin içinde kumpircinin olduğu düşüncesini uyandırdı bende=)
metin uca...cumhurbaşkanı adayımız...diğer(ler)i nerde? yazıyordu afişlerde galiba.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

Uzun zamandır dün akşamki kadar iyi bir muhabbet olmamıştı. Hem ciddi, hem eğlenceli bir programdı. Armağan Çağlayan'ın konuşmalarını beğenebileceğimi hiç düşünmezdim ama bu da oldu sonunda:) Gayet mantıklı ve güzel şeyler söyledi. Yaşar Nuri Öztürk'ün açıklamaları da herkesin dinlemesi ve kendine bir pay çıkarması gereken cinsteydi. Ve dün akşam, hayretler içerisinde, Savaş Ay'ın ne kadar iyi bir iş çıkardığını gördüm. Asım Can Gündüz'ün performansı müthişti. Her açıdan güzel bir programdı yani...
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ya dün gece yine uyuyakaldım ya.. ahh ahh gripin + emre aydın + ferman.. kaçtı yine hepsi.. :(
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

dün kırmızı ceketi gördüğümde koptum nedense :lol:
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

şimdiye kadar izlediğim en güzel makinaydı :010
programın sonunda füsun yılmaz özel yayını özellikle izleyenler için müthiş keyifliydi

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

trabrock yazdı:şimdiye kadar izlediğim en güzel makinaydı :010
programın sonunda füsun yılmaz özel yayını özellikle izleyenler için müthiş keyifliydi
Okan ile Bebek'te kahve içme teklifini aldığından ve stüdyo onun için boşaltıldığından dolayı çok şanslı bir kadın Füsun..
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

Rita yazdı:
Okan ile Bebek'te kahve içme teklifini aldığından ve stüdyo onun için boşaltıldığından dolayı çok şanslı bir kadın Füsun..

ne alakası var be :D...mübalanında bbu kadarı rita :P :003
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

Rita yazdı:
valla baya şanslı
sadece füsuna yayın yapıldı 15dk
ben de o stüdyoda olmak isterdim o yayın yapılırken

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

Oğlum sen benim başıma bela mısın? Makina ile ilgili bir şey yazdığımda illa cevap vermek zorunda mısın :)
Edebiyat ağzıylada bana mübalağa yaptı deme murat,hiç anlamıyorum edebiyattan :P

Canlı yayında engelli bir kadının kendisiyle dalga geçip herkesi orda zor durumda bırakması durumunda Bayülgen'in de kadın için stüdyoyu boşaltması benim için -mübalağa- yapılacak birşeydir :)
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

Rita yazdı:Oğlum sen benim başıma bela mısın? Makina ile ilgili bir şey yazdığımda illa cevap vermek zorunda mısın :)
Edebiyat ağzıylada bana mübalağa yaptı deme murat,hiç anlamıyorum edebiyattan :P

Canlı yayında engelli bir kadının kendisiyle dalga geçip herkesi orda zor durumda bırakması durumunda Bayülgen'in de kadın için stüdyoyu boşaltması benim için -mübalağa- yapılacak birşeydir :)

allahtan anlamıon bide anlasan eminim dolcak burası:),bu zmana kadar okan ezmiş tabi ezilince,hoşuna gitti adamın ..nese tmm bişi demdim farzet bişi demetye eglmio valla ,ne halin varsa gör allahım ya bıyy :P

Kullanıcı avatarı
kikirik
Üye
Üye

Mesaj gönderen kikirik »

Çok güzeldiii....5.30' a kadar oturdumm.......Sonu süperdi özelliikle de ekibiyle yaptýðý dans.........

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

videosunuda koyarmış :)..:P

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Dünkü,bir bakıma bugünkü programda nefisti,hele ki finalde bir bayan kişi Anastacia'nın Left Outside Alone parçasını söyledi,sabahın ağırlığı çökmüş bedenimde tüylerim diken diken oldu...Makina için teşekkürler...Yazık ki bu sezon bitiriyorlarmış,ne diyeyim,takdirlerine kalmış...
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mehzk yazdı:Dünkü,bir bakıma bugünkü programda nefisti,hele ki finalde bir bayan kişi Anastacia'nın Left Outside Alone parçasını söyledi,sabahın ağırlığı çökmüş bedenimde tüylerim diken diken oldu...Makina için teşekkürler...Yazık ki bu sezon bitiriyorlarmış,ne diyeyim,takdirlerine kalmış...
Bunu duyduğuma çok üzüldüm dün akşam. Zevkle izlediğim tek program da bitiyor...
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

whatsername yazdı:
Mehzk yazdı:Dünkü,bir bakıma bugünkü programda nefisti,hele ki finalde bir bayan kişi Anastacia'nın Left Outside Alone parçasını söyledi,sabahın ağırlığı çökmüş bedenimde tüylerim diken diken oldu...Makina için teşekkürler...Yazık ki bu sezon bitiriyorlarmış,ne diyeyim,takdirlerine kalmış...
Bunu duyduğuma çok üzüldüm dün akşam. Zevkle izlediğim tek program da bitiyor...
Sadece bi kac yıl baska islerine de zaman ayırmak icin bırakacakmıs, daha sonra tekrar benzer bi konseptle donecekmis :)

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

veronique yazdı:
whatsername yazdı:
Sadece bi kac yıl baska islerine de zaman ayırmak icin bırakacakmıs, daha sonra tekrar benzer bi konseptle donecekmis :)
Ne kadar sonra? Kaç kötü cumartesi gecesi onsuz? :010
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

whatsername yazdı:
veronique yazdı:
whatsername yazdı: Bunu duyduğuma çok üzüldüm dün akşam. Zevkle izlediğim tek program da bitiyor...
Ne kadar sonra? Kaç kötü cumartesi gecesi onsuz? :010
1-2 yıl sonra :)

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

okan hayatının salaklığını yapar.tıkır tıkır giden,her bölümü olay olan bi programa ara vermek pek akıl karı değil heralde..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

Biraz yaşlılık etken buna ben öyle düşünüyorum.Programı izlerken farkediyorum bazen çok sıkılıyor.Yayını kesmek bitirmek istiyor.
Eskiden çok daha fazla neşeli programı açardı,şimdi isyan ederek açıyor.
Aslında istediği şeyi programda elde etti.Ama hep bir eksik olduğunu düşünüyor gibi.
Ara vermesine ben de çok üzülürüm ama gerekiyorsa vermeli..
o iş hikayesi kısmı bana kalırsa biraz bahane.Sanırım yüzünü biraz ekrandan çekmek istediği için ara vericek.
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

ben okan bayulgen'in televizyoncu olmamasına da baglıyorum bunu.. Tiyatro egitimi gormus profesyonel bir fotografcı olarak artık sunucu ya da talkshowcu olmak istemeye bilir.. bu yasına kadar para kazandı ama artık kendi isteklerini yapma zamanı geldi biraz da..

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

Nejat İşler, Okanı fena halde çarptı. o programdan sonra adam yaptığı işten sıkıldığını anladı . bence bırakmasının sebebi Nejat İşler dir :010
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Bence de, eğer ara verme kararı aldıysa bu kendini ekrandan çekmek istemesinden kaynaklanıyor. Okan bıkmış bu ekran önünde olma işinden. Dün akşam Medya Arkası'nı sunarken, Ömür Varol'a baya bir gönderme yaptı. Hatta gönderme yapmaktan çok, direk gönderdi :010 Magazincilerin hedefi haline gelmekten, "asabi çocuk" imajından bıkmış bence... Biraz unutturmak istiyor olabilir...
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Dün akşam adeta "hayat dersi" verdi... Engelliler Haftası nedeniyle 3 engelli vatandaşımızı konuk etti. Üçünün de hayatları başarılarla dolu. "Azmin zaferi budur" dedirtti. Ve aynı zamanda kendileriyle bu kadar barışık olması da gözlerin dolmasına sebebiyet verecek kadar mükemmel bir durum... Ayakta alkışlanması gereken insanlar bunlar...
Lasciate mi cantare