Makina

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

whatsername yazdı:Dün akşam adeta "hayat dersi" verdi... Engelliler Haftası nedeniyle 3 engelli vatandaşımızı konuk etti. Üçünün de hayatları başarılarla dolu. "Azmin zaferi budur" dedirtti. Ve aynı zamanda kendileriyle bu kadar barışık olması da gözlerin dolmasına sebebiyet verecek kadar mükemmel bir durum... Ayakta alkışlanması gereken insanlar bunlar...
onları izlerken kendimden utandım. hayatımın sorunsuz olduğunu hissettim. onlar bu kadar engele karşı bu kadar başarıya imza atarken biz isyan etmekle olanaklarımızın sınırlı olduğunu söylemekte sınırlı kalıyoruz. rezil bir durumda olduğumu hissettim. Onlara acımadım tam tersi kendime acıdım...

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

shadow_girl yazdı:
whatsername yazdı:Dün akşam adeta "hayat dersi" verdi... Engelliler Haftası nedeniyle 3 engelli vatandaşımızı konuk etti. Üçünün de hayatları başarılarla dolu. "Azmin zaferi budur" dedirtti. Ve aynı zamanda kendileriyle bu kadar barışık olması da gözlerin dolmasına sebebiyet verecek kadar mükemmel bir durum... Ayakta alkışlanması gereken insanlar bunlar...
onları izlerken kendimden utandım. hayatımın sorunsuz olduğunu hissettim. onlar bu kadar engele karşı bu kadar başarıya imza atarken biz isyan etmekle olanaklarımızın sınırlı olduğunu söylemekte sınırlı kalıyoruz. rezil bir durumda olduğumu hissettim. Onlara acımadım tam tersi kendime acıdım...
Hiçbir şey imkansız değilmiş gerçekten... İnsan istedikten sonra yapamayacağı şey yok. Biyolojik engelleri olsa bile... Çok takdir ettim çok..

Bu arada Dolapdere Big Gang gecenin ilerleyen saatlerinde bir kez daha çıkacaktı ama ben Hepsi masaya oturunca yattım :010 , çıktılar mı? Ve de Smoke On The Water'ı söylediler mi? Bilgisi olan?
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

Dün o engelli-sıfatı yanlarında çok çürük ve basit kalan-insanların el-ele tutuştukları kısımda gözlerimin yaşla dolduğunu hissettim.Harikalar tek kelimeyle.Serkan çok espritüel tatlı biriymiş :)

whatsername yazdı:Bu arada Dolapdere Big Gang gecenin ilerleyen saatlerinde bir kez daha çıkacaktı ama ben Hepsi masaya oturunca yattım :010 , çıktılar mı? Ve de Smoke On The Water'ı söylediler mi? Bilgisi olan?
Dolapdere sanırım en son Can't Take My Eyes'ı söyledi diye hatırlıyorum.Hepsi grubu masaya oturunca ben de bayıldım,ayıldım zor durdum.Çok bebek hareketler yapıyorlar,jelibon çetesi fan club'ları varmış çok güldüm ya :)
O kızların tüm seslerini toplasam bişeye yaramaz hayli hayli herkesin çıkartabileceği çok basit tiz vokaller bir türlü beğenemiyorum.

Bu arada Makina Medya Yapımevi'nin hazırladığı "Konuşan Kafalar" her cuma 22:30'da Cine 5'te.
Gürgen,Murat,Özgür ve Rüya 4'lüsünü sevenler var ise benim gibi kaçırmasınlar kaliteli bir program yapıyorlar :)
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rita yazdı:Dün o engelli-sıfatı yanlarında çok çürük ve basit kalan-insanların el-ele tutuştukları kısımda gözlerimin yaşla dolduğunu hissettim.Harikalar tek kelimeyle.Serkan çok espritüel tatlı biriymiş :)

whatsername yazdı:Bu arada Dolapdere Big Gang gecenin ilerleyen saatlerinde bir kez daha çıkacaktı ama ben Hepsi masaya oturunca yattım :010 , çıktılar mı? Ve de Smoke On The Water'ı söylediler mi? Bilgisi olan?
Dolapdere sanırım en son Can't Take My Eyes'ı söyledi diye hatırlıyorum.Hepsi grubu masaya oturunca ben de bayıldım,ayıldım zor durdum.Çok bebek hareketler yapıyorlar,jelibon çetesi fan club'ları varmış çok güldüm ya :)
O kızların tüm seslerini toplasam bişeye yaramaz hayli hayli herkesin çıkartabileceği çok basit tiz vokaller bir türlü beğenemiyorum.

Bu arada Makina Medya Yapımevi'nin hazırladığı "Konuşan Kafalar" her cuma 22:30'da Cine 5'te.
Gürgen,Murat,Özgür ve Rüya 4'lüsünü sevenler var ise benim gibi kaçırmasınlar kaliteli bir program yapıyorlar :)
Evet evet jelibon çetesi çok komikti bir de böyle gerine gerine söylüyorlar "jelibon çetesi fan club'ımız var" diye.. Ne gurur verici bir durum :010 Bir de dizileri varmış bu kızlarımızın ben akşam gördüm ilk kez.. Gündemden uzak kaldığımı hissettim bir an:)

Konuk açısından pek bir zayıf geldi bana akşam.Telefonla bağlanıp Öztürk Serengil adlı ambulans isteyen kıza çok güldüm.. Sonrasında ortam gerildi tabi Okan'ın çıkışması nedeniyle... O "muhteşem üçlü" olmasa pek izlenesi bir program değildi...
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

hepsi olmasa beş para etmez bir programdı :)
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

wolfali yazdı:hepsi olmasa beş para etmez bir programdı :)
lutfen sizin goz zevkiniz olsun diye bizim "okanı izleme keyfimiz" kacmasın.. :P

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

veronique yazdı:
lutfen sizin goz zevkiniz olsun diye bizim "okanı izleme keyfimiz" kacmasın.. :P
bir kere okan göze değil kulağa hitap eden birisi.'okanı dinleme keyfi' daha iyi bir tanım olurdu :P
ayrıca program çok sıkıcıydı.tarkan hayranları dışında kulağıma hitap eden pek bir atraksiyon olmadı.
hepsi ile eğlendik,mutluyuz :P

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Okan televizyonu tamamen bırakıyomuş.Bugün sabah'ta röportajı vardı öyle demiş okumadım tam gerçi
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:
veronique yazdı:
bir kere okan göze değil kulağa hitap eden birisi.'okanı dinleme keyfi' daha iyi bir tanım olurdu :P
ayrıca program çok sıkıcıydı.tarkan hayranları dışında kulağıma hitap eden pek bir atraksiyon olmadı.
hepsi ile eğlendik,mutluyuz :P
Okan'ın göze hitap edip etmemesi kişiden kişiye değişir bir kere. Senin ve benim "Hepsi" ile ilgili olan göze hitap anlayışlarımız gibi mesela :010
Hepsi ile sinirden delirdik, mutlu değiliz demem gerekiyor
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

KoRn_eR' yazdı:Okan televizyonu tamamen bırakıyomuş.Bugün sabah'ta röportajı vardı öyle demiş okumadım tam gerçi
Evet okudum o röportajı gayet samimi,içten bir röportaj.işi zirvede bırakmak için bu sezon programı bitirdiğini söylüyor.
myspace.com/the_rita

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

"bu gece kim gelio acaba?" meraklı bekleyiş....
Kendimi buz gibi çok sert zannederdim
Meger ne kolaymisim hemen eriyiverdim

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Aslı var galiba performans konuğu.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Kaçta başlıyodu bu makina yahu? İzlemeye izlemeye unutmuşum bak kaçta olduğunu da..
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

00:00 Makina ziyafeti kaçmamalı...
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mehzk, Sende koymuşun pasta dilimini ziyafet falan da diyosun şimdi.. Karnım guruldamaya başladı.. :)

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Darkfuneral yazdı:Mehzk, Sende koymuşun pasta dilimini ziyafet falan da diyosun şimdi.. Karnım guruldamaya başladı.. :)
:) Pardon,
Sunu belirtsen tam olur aslında,avatardaki pasta Sacher:Dünya'nın en lezzetli pastasıdır. Tekrar pardon...
Mümkün olsaydı hatamı fazlasıyla telafi ederdim ama.Yemek konusunda iyiyimdir...
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Yemek konusunu bilmiyorum ama siteden bir kaç kişi benim ne kadar tatlı takıntılı olduğumu biliyor.. Gerçi dayanamadım yine gittim bi iki çukulata yedim de neyse sanırım bu saatlerde makina başlıyor olması lazım.. Hepinize iyi geceler makinadan sonra görüşürüz. :006

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Aslı'nın yanı sıra Cem Adrian ve Serdar Öztop'ta var.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Ayrıca Serdar Öztop, Ayılar'a çok yakışmış :)

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

jonnathan yazdı:Ayrıca Serdar Öztop, Ayılar'a çok yakışmış :)
Evet, ama gitarının sesi biraz kısık sanki.Eski elemanın gitarı bayağı bağırıyodu 8)

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

ben 3 buçuga kadar dayanabildim anca...
Kendimi buz gibi çok sert zannederdim
Meger ne kolaymisim hemen eriyiverdim

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

kız kuruları müthişti :)

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

wolfali yazdı:kız kuruları müthişti :)
:010 evet. izlerken çok eğlendim.
ayrıca Cem Adrian'ın performansını çok beğendim.

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

ben bu programı bir türlü sevemedim, aslında okan bayülgenin muhabbetini sevmiyorum bir de programda çok fazla konuk olmasını. bu kadar övülüyor izleyeyim bari diyorum ama adamın konuşmaları bana itici geliyor konuk kim olursa olsun. okan zaten seray sever hastası. o kadını çağırdığında biraz izlemiştim, ondan başka kimseyle ilgilenmedi, uyuz oldum iyice. ama kamera arkasında güzel şeyler yakalıyorlar..
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

Aylardır beklediğim an Direc-t Makina'da..
Hem Okan hem Direc-t hem de doğumgünümde çok sevindirik oldum :)
Telefonla bağlatıda şansım olmaz sanki ama elimden geldiğince şansımı denicem :)
myspace.com/the_rita