Makina

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

Rita yazdı:Aylardır beklediğim an Direc-t Makina'da..
Hem Okan hem Direc-t hem de doğumgünümde çok sevindirik oldum :)
Telefonla bağlatıda şansım olmaz sanki ama elimden geldiğince şansımı denicem :)
hayırdır albüm çıktı mı ki niye şindi çıkıyolar.

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

bad-dua yazdı:
Rita yazdı:Aylardır beklediğim an Direc-t Makina'da..
Hem Okan hem Direc-t hem de doğumgünümde çok sevindirik oldum :)
Telefonla bağlatıda şansım olmaz sanki ama elimden geldiğince şansımı denicem :)
hayırdır albüm çıktı mı ki niye şindi çıkıyolar.
11parça kaydetmişlerdi biri eleanor rigby-beatles coverı vardı.
Ama albüm olarak değilde demo olarak biliyorum.Artık o gece görücez ne olduğunu :)
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

Serdar Öztop yine Makina'da =).
Ama Okan Bayülgen'in gelen konuklar kim olursa olsun hakaret etmesi filan salak manyak demesi hiç hoş gelmedi.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

rezalet gu gece yaaa :( hemide direc-t vardı uffff

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

b.k ettiler programı skeçleri anlayamadım of yaaa

Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen si_keremcem »

bedia akartürk ve direc_T'i konuk etmesi gereçkten süper oldu...

bedia akartürk nasıl bir kadındır yav... yıllar hiçbişey götürmüyor bu kadından... süper bir ses... güzel insan... seviyoruz...

direc_T inşallah tekrar çıkar... hatta sabaha kadar çalar... hadi lan okan yap bi kıyak daha... gnder o diğer salakları bedia ve direct kalsın bi tek... :) esra balamirmiş ahah :D:D
ben at siqtim kavun siqtim milangaza incir diktim çöp tenekesinde doğdum armut yedim cırcır oldum senden başka benden başka ondan başka bundan başka şundan başka biri oldum

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Banu Ünüvar kadar seker otesi bi kadını da cıkarttıkları icin mutlu oldum bu programda :)

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

veronique yazdı:Banu Ünüvar kadar seker otesi bi kadını da cıkarttıkları icin mutlu oldum bu programda :)
seni bu halde görseler tecavüz ederler demesi biraz ağır kaçtı ama çok hoşgörülüymüş ses çıkarmadı.bu arada esra balamir kuş beyinli sanırım.)

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sanırım önümüzdeki cumartesi son makina programıymış...

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

shadow_girl yazdı:sanırım önümüzdeki cumartesi son makina programıymış...
Bu kadar erken mi bitiyor? Çok üzüldüm ama ben şimdi.. Ben daha Öss'den sonraki ilk makinayı, bitene kadar izlemeyi düşünüyordum :010
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

okan ntv de tartışma programı yapıcek bu nedenle makine bitiyor...

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

dün ben okan bayülgenin 'burası benim mahallem lan çekme' gibisinden sözler sarfettği bi kameramanla yapılan kavgasını izledim...bence artık şımarıklıkda ve ukalalıkta ki artık terbiyesizlikle karıştryo tavana vurdu....
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

lonly yazdı:dün ben okan bayülgenin 'burası benim mahallem lan çekme' gibisinden sözler sarfettği bi kameramanla yapılan kavgasını izledim...bence artık şımarıklıkda ve ukalalıkta ki artık terbiyesizlikle karıştryo tavana vurdu....
açıkçası kameraman evinin içine kadar girmişti o gün.. insanlarda özel hayat diye bişeyin olması lazım.. magazin normal bişey degil, toplum artık öyle benimsemiş olsa bile böyle şeyler yaşanmamalı..
Dünyada başka hiç bi ülkede böyle zorlama bi gazetecilik yok.. zaten magazin muhabirlerinin de ne basın kartı ve ne üniversite egitimleri var

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

veronique yazdı:
lonly yazdı:dün ben okan bayülgenin 'burası benim mahallem lan çekme' gibisinden sözler sarfettği bi kameramanla yapılan kavgasını izledim...bence artık şımarıklıkda ve ukalalıkta ki artık terbiyesizlikle karıştryo tavana vurdu....
açıkçası kameraman evinin içine kadar girmişti o gün.. insanlarda özel hayat diye bişeyin olması lazım.. magazin normal bişey degil, toplum artık öyle benimsemiş olsa bile böyle şeyler yaşanmamalı..
Dünyada başka hiç bi ülkede böyle zorlama bi gazetecilik yok.. zaten magazin muhabirlerinin de ne basın kartı ve ne üniversite egitimleri var
Bencede bunun şımarıklıktan çok özel hayta saygısızlıkla ilgisi var. Bazen kendimi onun yerine koyuyorumda, ben olsam 3-5 katı tepki verirdim herhalde. Basın kartı konusunda da Okan'ın isyanlarına katılıyorum. Pekala kötü niyetli biri eline kamerayı alıp istediği kadar yakınlaşabilir ünlülere.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

whatsername yazdı:
shadow_girl yazdı:sanırım önümüzdeki cumartesi son makina programıymış...
Bu kadar erken mi bitiyor? Çok üzüldüm ama ben şimdi.. Ben daha Öss'den sonraki ilk makinayı, bitene kadar izlemeyi düşünüyordum :010
o değil de en çok ta skeçleri özleyeceğim

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

veronique yazdı:
yok o eski olaydan bahsetmyorum dün akşam gösterdiler...sokakta yürürken olan bi hadise bu...ayrıca gece klübünden çıkıp arabayı gazetecilerin üstüne sürecek kadar saçmaladığını düşnyorum...

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

lonly yazdı:
veronique yazdı:
yok o eski olaydan bahsetmyorum dün akşam gösterdiler...sokakta yürürken olan bi hadise bu...ayrıca gece klübünden çıkıp arabayı gazetecilerin üstüne sürecek kadar saçmaladığını düşnyorum...
Okan Bayülgen her zaman magazincilerin ilgisini çekmiş bir insan. Yaptığı işler ve özel hayatı bakımından iyi bir malzeme. Magazinciler de bunu değerlendirmek istiyor. Bu magazincilik gözüyle bakıldığında belki doğal bir olay. "Adamın işi bu, işini yapıyor olacak tabi ki böyle şeyler, neden bu kadar tepki veriyor" gibi düşünceler doğabilir ama biraz da Okan'ın tarafından bakmak lazım. Yani adamların magazincilikten ne anladıkları ortada. Durum böyle olunca da insanda sinir falan bırakmıyorlar. Makina'da, Medya Arkası'nda da çoğu kez dile getiriyor bunu. İzlemişsinizdir, Ömür Varol'un yaptığı haberleri Medya Arkası'na taşıyor mesela. Kim olursa olsun magazincilere tepki veren insanlara kızmamak gerekir bence çünkü herkesin bir dayanma sınırı vardır ve özel hayata yapılan bu kadar müdaheleden kimse hoşlanmaz...
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

Belli ki Okan Makina'dan bıkmış;
NTV’de haziran ayında başlayan teke tek tarzı programı hafta içi 4 gün boyunca gece 23.30-00.30 arası 1 saat boyunca siyasetçi bir konuğu ağırlayıp sunacak.
Program seçim yasaklarına kadar da devam edecek.
myspace.com/the_rita

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Bence direkt bıktı anlamına gelmiyor bu. Makina harici yan projeleri geçen sene de vardı CNN Türk'te. Adam suyu çıksın istemiyor Makina'nın ondan bırakıyor. Toplum olarak görmeye alışık olmadığımız bir olay :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

son makina ne zaman?
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dünkü program yine mükemmeldi. Başka biri olsa bu kadar güzel yansıtamazdı diye düşünüyorum.Özürlü insanları programına çıkarıp bizlere ders vermesi Okan Bayülgen'in değerini gözümde kat kat arttırdı.İyi işler başarıyor bu adam. Dün de izlerken hem eğlendim hem de kendimi sorgulamaya başladım. Dün ki programda Sağır ama hayatlarında çok başarılı olan insanlar vardı. Hepsi hallerinden memnun yüzleri gülüyordu. Bi an düşündüm ben olsam yapabilirmiydim bu kadfar güçlü olabilirmiydim diye.

Kullanıcı avatarı
ogunfan_18
Üye
Üye

Mesaj gönderen ogunfan_18 »

adam çok süper yau valla hemde çok duyarlı işte bu okan hem zeki hemde etrafında bulunan insanlara kayıtsız kalmıyor gerçekten onu çok tebrik ediyorum
www.ogunsanlisoy.info                        www.ogunsanlisoy.com

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Makina seçimlere kadar devam edecekmiş. Seçim sürecinde seyirci ekran başında olur diye...
Mesut Yar öyle yazmış yani :010
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

dün geceki makina kopardı beni.sanırım seyrettiğim en güzel makinalardan birisiydi.haftaya bitiyor olması cumartesi geceleri için yeni bir alternatif bulmamızı gerektirecek.

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

1-1buçuk sene sonra başka program yapacağım dedi dün gece.bilmiyorum duyan oldu mu?
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.