Bu Gece ...... var, izleyelim

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

euro 2008 finali var ...
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
lauranthalasa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lauranthalasa »

bu gece cine-5 te kurtlarla dans var tekrar izlemek isteyenler ya da ilk defa izliyecekler kacirmasinlr bence. benim en iyi filmlerim arasinda yer alir.

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

four rooms var 22:00,cnbc-e de.
in the hopes of creating a horrible zombie..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

rem konseri kuruçeşme areneadan canlı yayın.. e2de.. alt gruplarda dahil uzun bi süredir yayın yapılıyo.. yaklaşık 15 dakikadırda rem sahnede.. orda olmak vardı..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

şu an trt1de *komedi dükkanı* var ve komedi dükkanındada *hayko cepkin* var!!
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
VeNuSgRaCe
Üye
Üye

Mesaj gönderen VeNuSgRaCe »

29 Kasım Cumartesi, TV 8'de 22:15'te "Temmuz'da" (Im Juli) var.

Resim

Tür : Komedi / Romantik / Romantik Komedi
Gösterim Tarihi : 11 Temmuz 2003
Yönetmen : Fatih Akın
Senaryo : Fatih Akın
Görüntü Yönetmeni : Pierre Aïm
Müzik : Ulrich Kodjo Wendt , Alex Menck
Yapım : 2000, Almanya , 99 dk.

Oyuncular:

Moritz Bleibtreu (Daniel Bannier) , Christiane Paul (Juli) , Mehmet Kurtuluş (İsa) , İdil Üner (Melek) , Jochen Nickel (Leo) , Branka Katic (Luna) , Birol Ünel (Club Doyen) , Sandra Borgmann (Marion)

Daniel, öğrencileriyle yakın ilişki kurma konusunda isteksiz davranan, kendi dünyasına gömülü genç bir öğretmendir. Juli ile tanıştıktan sonra yaşamının yeni bir yön alabileceğine inanmaya başlar.

Çünkü kadın, Daniel'in falına bakmış ve hayatının aşkını pek yakında bulacağı konusunda onu ikna etmiştir. Bir süre sonra adam, bir Türk kızı olan Melek'e tutulur ve peşinden Türkiye'ye gitmeye karar verir. Juli ise Daniel'in peşindedir ve birlikte bir dolu süpriz ve tesadüflerle dolu keyifli bir yolculuğa başlarlar.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

TNT 'de saat 23:30 'da Scarface var
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

VeNuSgRaCe yazdı:29 Kasım Cumartesi, TV 8'de 22:15'te "Temmuz'da" (Im Juli) var.

Resim

Tür : Komedi / Romantik / Romantik Komedi
Gösterim Tarihi : 11 Temmuz 2003
Yönetmen : Fatih Akın
Senaryo : Fatih Akın
Görüntü Yönetmeni : Pierre Aïm
Müzik : Ulrich Kodjo Wendt , Alex Menck
Yapım : 2000, Almanya , 99 dk.

Oyuncular:

Moritz Bleibtreu (Daniel Bannier) , Christiane Paul (Juli) , Mehmet Kurtuluş (İsa) , İdil Üner (Melek) , Jochen Nickel (Leo) , Branka Katic (Luna) , Birol Ünel (Club Doyen) , Sandra Borgmann (Marion)

Daniel, öğrencileriyle yakın ilişki kurma konusunda isteksiz davranan, kendi dünyasına gömülü genç bir öğretmendir. Juli ile tanıştıktan sonra yaşamının yeni bir yön alabileceğine inanmaya başlar.

Çünkü kadın, Daniel'in falına bakmış ve hayatının aşkını pek yakında bulacağı konusunda onu ikna etmiştir. Bir süre sonra adam, bir Türk kızı olan Melek'e tutulur ve peşinden Türkiye'ye gitmeye karar verir. Juli ise Daniel'in peşindedir ve birlikte bir dolu süpriz ve tesadüflerle dolu keyifli bir yolculuğa başlarlar.
film çok güzel.

"Aşkım,Kilometrelerce yol kat ettim,nehirleri geçip, dağları aştım.Hüsrana uğradım ve ızdırap çektim.Nefsime karşı koydum,ve güneşi takip ettim,böylece senin önünde duruyorum ve sana,seni seviyorum diyorum."

bi de gemide sağlığa zararlı :-D bişey içerlerken uçuyolar ya orayı seviyorum.
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
yemenja
Üye
Üye

Mesaj gönderen yemenja »

Me, Myself and Irene

Ben, Kendim ve Sevgilim

Türü: Yabancı Sinema Tarih-Saat: 31.12.2008 21:15 TNT

Ah Marry Vah Marry’nin yaratıcıları Farrelly Kardeşler’den Jim Carrey’nin baş rol oynadığı bir komedi. Charlie Baileygates nazik, çalışkan, kendini ailesine adamış üç çocuk babasıdır ve aynı zamanda çevresindeki herkesin sevgisini kazanmış deneyimli bir polis memurudur. Ne yazık ki, Charlie’nin kişilik bölünme sorunu vardır ve ilaçlarını almayı ihmal ettiği zamanlarda küfürbaz, ayyaş, sert ve çekici bir adam olan ikinci kişiliği Hank ortaya çıkar. Bu iki zıt kişiliğin ortak noktası Irene Waters’a (Renee Zellwegar) olan aşklarıdır. Bu ayrı iki kişiliğin rekabetini izlemelisiniz. Komedi (2000).

Y: Bobby & Peter Farrelly O: Jim Carrey, Renê Zellweger 2000 Komedi

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Çghb yılbaşı özel var,evde olanlar izlesin derim.
Ayrıca dansöz vardır banko,erkekler kaçırmayın shgkksllaşsdladias
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
yemenja
Üye
Üye

Mesaj gönderen yemenja »

Forrest Gump

Türü: Yabancı Sinema Tarih-Saat: 01.01.2009 23:45 SHOW

Forrest Gump düşük zeka seviyesine rağmen hayatta büyük işler başaran genç, iyi niyetli, dürüst bir adamın, bir anlamda çabalayan herkesin istediği herkes olabileceğinin hikayesi. Forrest yalan söylemez, hile yapmaz, iyilikle dolu bir kalbe sahiptir. Annesi ona hayatın gerçeklerini erken yaşta öğretip kaderine terk eder. Forrest Vietnam’da orduya katılıp yeni arkadaşlar edinir, madalyalar alır, smiley karakterini yaratır, masa tenisinde fırtınalar estirir. Başkanla ve dönemin ünlü kişilikleriyle tanışır ve sosyal bir fenomen haline gelir. Üstelik tüm bunları tamamen saf bir yürekle yapar. Bütün bu koşturmanın arasında çocukluk aşkını hep sevmeye devam eder. Yılların getirdiği yakınlaşmanın sonunda büyük aşkının kalbini çalabilecek midir? Kaçırılmaması gereken bir film.

YÖN:ROBERT ZEMECKIS OYN:TOM HANKS, ROBIN WRIGHT PENN, GARY SINISE, MYKELTI WILLIAMSON, SALLY FIELD

Cennetin Krallığı

Türü: Yabancı Sinema Tarih-Saat: 01.01.2009 21:15 TNT

Selahaddin Eyyubi Destanı’nı tüm ihtişamıyla anlatan, uluslararası festivallerden ödüller almış muhteşem bir prodüksiyon, görkemli bir tarihi drama. Ortaçağda Haçlı Seferleri sürmekte; Doğu ile Avrupa arasında 200 yıldır çatışmalar devam etmektedir. Balian adında kendi halinde bir demirci bu sancılı dönemde ailesini ve inancını yitirmiştir. Ancak kader onu Kudüs’e sürükler önce aşık sonra bir kahraman olur. Lider olarak tüm gücünü kenti savunmak için harcarken, Balian adında bir şovalye çıkagelip babası olduğunu ve kutsal topraklarda barışı sağlamaya yeminini anlatır. Bu sırada Kudüs’te geçici de olsa barış sağlanmıştır ve baba oğul burada din ve kültürlerin barış içinde kaynaştığı bir Cennet Krallığı oluşturmak için huzuru sağlamaya çalışacaklardır. Balian kılıcını kuşanmış tarih yazmaya hazırlanmaktadır.

KINGDOM OF HEAVEN ( CENNETİN KRALLIĞI ) YÖN : RIDLEY SCOTT OYN : ORLANDO BLOOM, EVA GREEN, LIAM NEESON, JEREMY IRONS

Çatı Katı

Türü: Yabancı Sinema Tarih-Saat: 01.01.2009 20:30 KANAL 1

Konusu: Genç çift yaşamlarını yoluna koymalarına rağmen henüz aradıkları evi bulamamışlardır. Sonunda cennet yuvası görünümünde dubleks bir ev bulurlar. Fakat tek engelleri evin sahibi yaşlı kadındır…

Orijinal Adı: DUPLEX Yönetmen: Danny De Vito Oyuncular: Ben Stiller, Drew Barrymore, Eileen Essel