En iyi reklam?

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
oceanus
Üye
Üye

Mesaj gönderen oceanus »

düşünmeden:pınar beyaz reklamı hani anneye soruyolar evde bittiğinde ne dersiniz anne;Eyvah! çocuğa soruyolar naparsın diye ağlama numarası yapıyor :-D :-D

Hypga
Üye
Üye

Mesaj gönderen Hypga »

Fayrouz ve AvivaSa reklamları

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

lig tv'nin ''haydar'' reklamı bu araların en iyi reklamı bence :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

wolfali yazdı:lig tv'nin ''haydar'' reklamı bu araların en iyi reklamı bence :P
hakkaten güzel olmuş.. devamlı 4ünün orda burda dipdibe olması çok komik.. :)
ama o haydar kime veya neye taş yahu?? d smart falan geliyo aklıma ama pek alakada kuramıyorum..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

fishcard reklamı çok iyi olmuş. müziğe zaten bayıldım, üstünde durdukları konu da iyi. güzel bi pazarlama yöntemi :)
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

kozmik_peri yazdı:fishcard reklamı çok iyi olmuş. müziğe zaten bayıldım, üstünde durdukları konu da iyi. güzel bi pazarlama yöntemi :)
Bu reklam bana hiç samimi gelmiyor. Mutluluğun sırrını pazarlıyorlarmış gibi gözüküyorlar ama sattıkları tek şey kredi kartı. Belki bir çoğumuzun cebinde artık kredi kartı var ama hangimiz okyanusa açılabiliyoruz? Birde Boyner Mağazalarında sabah akşam anons eşliğinde bu reklam yayınlanıyor. Alışverişten soğutuyor.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

evet aynen öyle yapıyorlar doğru (gibi gözükmek). bu yüzden iyi bir reklam işte :) insanda bi fishcard alsak da her hayalimizi gerçekleştirsek hissiyatı yaratıyor ki toplum psikolojisinde işe yarar bir yöntemdir büyük ihtimalle. kapılan birileri mutlaka çıkar.
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

İng bank, Wilco Van Herpen'in oynadağı reklam.

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

maximusun reklamı çok hoşuma gitti
ayarsız enerji adı altında geçen... birinde basket potasına hayvan gibi aılıyo ve camı indiriyo aşşağı, diğerinde de bowling topunu karşıya değil de o gazla havaya fırlatıp tavanı indiriyo falan...
eğlencelik...
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???