En iyi reklam?

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

eft...gerçekten çok yaratıcı insanlar..Bide bizim reklamlara bak hiç bi düşünsel öğe yok.Ya komik olmaya çalışıyolar , yada direk işte ''makinenizi tosla'yla yıkamassanız nah işte bölem olur yaaaa'' şeklinde..oluyo :023
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
merve
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve »

cem yılmaz reklamları her zaman hoşuma gitmiştir(alaturca) :013

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: en iyi reklam

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

venice_queen yazdı:sprite ın son reklamı çok güzel...şu basket sahasına(havuza)atlayanların falan olduğu reklam...şarkıda müthiş kimin sölediğni çözemedim :?:
+100000000...o şarkıya bnde hyran kaldım ama aynen bnde çözemedim...
Even the smallest person can change the course of the future...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

GiMLiStorM yazdı:
venice_queen yazdı:sprite ın son reklamı çok güzel...şu basket sahasına(havuza)atlayanların falan olduğu reklam...şarkıda müthiş kimin sölediğni çözemedim :?:

al bendende o kdr..... :002 bide bnm beendiim iki reklam daha var.. biri algida.. kndimi ayvalıkda ve accaip huzurlu hissediom onu izlediimde.. bide şimdi ipananın bi reklamı çıkmış.. iki tane japon var.. ben japonlara bayıldıım içn reklamıda çok sevdim haliyle.. buarada cnm aşkım nathan'ım kocaman öpücükyuss.. seni çoook seviommm!!!! :006
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
venice_queen
Üye
Üye

Mesaj gönderen venice_queen »

wolksvogenin reklamıda çok güzeldi..arabanın herşeyi otomatik falan...çocuk şaşırıyo evde sihir yapmaya kalkıyo....o işte
yaşaM diye birşey yok...unutMak diye birşey yok!!!

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

camlıca nın reklamı güzeldi.sevgilisinin yanında tel orgu arkasındaki kopege kafa tutan cocuk felan..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

izmir'de duzenlenecek olan universiade 2005 icin cekilen reklam bence muhtesem...birde nestea'nin reklamı var...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
venice_queen
Üye
Üye

pepsi blue nun reklamı müthiş...yeni izledim şu beckham ın sörf yaptığı reklam...baya iyi

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

venice_queen yazdı:pepsi blue nun reklamı müthiş...yeni izledim şu beckham ın sörf yaptığı reklam...baya iyi

ya o reklama bende bittim elenceli bişi bide sprite ın reklamına bayıldım :-D :003
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

ya bir kredi kartı reklamı vardı ufak çocuk zuzu diye tutturuyordu bence çok mükemmeldi ya..
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
darkcry
Üye
Üye

Mesaj gönderen darkcry »

ben fruko nun yeni reklamına bayıldım fido diye çizgi karakter bi velet fruko buzz un kapağını açıyo ve bütün deniz donuyor dalgalarla birlikte, buda dalgalarda kayak yapıyor manyak bişey olmuş bence

punk182
Üye
Üye

Mesaj gönderen punk182 »

angel_of_the_hell yazdı:
GiMLiStorM yazdı:

al bendende o kdr..... :002 bide bnm beendiim iki reklam daha var.. biri algida.. kndimi ayvalıkda ve accaip huzurlu hissediom onu izlediimde.. bide şimdi ipananın bi reklamı çıkmış.. iki tane japon var.. ben japonlara bayıldıım içn reklamıda çok sevdim haliyle.. buarada cnm aşkım nathan'ım kocaman öpücükyuss.. seni çoook seviommm!!!! :006

sprite reklamı harbiden çook ii!! yaratıcı insanların yaptıkları bi başka oluoo...
bide cmylmz ı sewdiimden midr nedir alaturka reklamlarını da sewiom!!
jvc reklamı da tam türklere yakışır bi mizah içerio... '' japonlar weya caponlar '' :-D
hmm buarada angel_of_the_hellciiim ben senin yerine akşam baran nathan'ı en koccamanından öperim oki??! :-)
KaFaNa GöRe TaKıL!!... :)

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

peugeot 307 nin reklemı çok iyiydi.hele arabanın saklanmak için tarlaya dalmasına bayılıyodum :001

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

sprite reklamı derim bende..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

eskiden bir banka reklamı vardı. garantiydi heralde. neyse, cocuk sucuydu ve böyle kucukten baslayıp isi buyutuyodu. o cok guzeldi. bi "tesekkürler" diyişi vardı zaten. hayrandım yani mevzuya. neyse abatrmiyim. :D

haa bi de yine eskiden tadelle reklamı vardı. böyle cocuk ünlülere çikolata falan veriyodu. onlar da alıp "hey çocuk, sağol" falan diyolardı. o da iyiydi. yeni yerli reklamları sevmiyorum. yabancılar daha güzel ama onların da ne bileyim garip bir espri anlayışları var. ben öyle düşünüyorum yani. mesela ford'un reklamını komik olsun diye yapmışlar galiba ama ben gülemiyorum. bu hani modacı var, yanlış araba falan diyo. fordun güzel işleri de var ama :)
fordun bu "ters köşe, çift vuruş, 4-4-2" reklamları güzel.
bu arada böyle bissürü reklam yazınca çok tv izliyomuşum gibi oldu, ama maçlarda görürdüm bu reklamları daha çok.
betterman.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya bişi dicem.. o bahsettiim japonlu reklam signalinmiş.. ipananın diil.... naapiim.. japonlara bakmaktan markayı kaçıtmışım.... :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

angel_of_the_hell yazdı:ya bişi dicem.. o bahsettiim japonlu reklam signalinmiş.. ipananın diil.... naapiim.. japonlara bakmaktan markayı kaçıtmışım.... :-D
bugun izledim o reklamı,begendim...

punk182
Üye
Üye

Mesaj gönderen punk182 »

jonnathan yazdı:izmir'de duzenlenecek olan universiade 2005 icin cekilen reklam bence muhtesem...birde nestea'nin reklamı var...

üni olimpiyatları için çekilen reklam harbi güsel olmş ama türkiyenin kısa bi tanıtım filmi war ya ben ona çook benzettim!!
hmmm bide ben milka reklamlarını çook sewiom. belkide moru sewdiimdendir yada çikolatayı..(?)
KaFaNa GöRe TaKıL!!... :)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

punk182 yazdı:milka reklamlarını çook sewiom. belkide moru sewdiimdendir yada çikolatayı..(?)

bence ikisini birden sevmenden kaynaklanıoo... :006 :003

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

esperanza yazdı:eskiden bir banka reklamı vardı. garantiydi heralde. neyse, cocuk sucuydu ve böyle kucukten baslayıp isi buyutuyodu. o cok guzeldi. bi "tesekkürler" diyişi vardı zaten. hayrandım yani mevzuya. neyse abatrmiyim. :D

haa bi de yine eskiden tadelle reklamı vardı. böyle cocuk ünlülere çikolata falan veriyodu. onlar da alıp "hey çocuk, sağol" falan diyolardı. o da iyiydi. yeni yerli reklamları sevmiyorum. yabancılar daha güzel ama onların da ne bileyim garip bir espri anlayışları var. ben öyle düşünüyorum yani. mesela ford'un reklamını komik olsun diye yapmışlar galiba ama ben gülemiyorum. bu hani modacı var, yanlış araba falan diyo. fordun güzel işleri de var ama :)
fordun bu "ters köşe, çift vuruş, 4-4-2" reklamları güzel.
bu arada böyle bissürü reklam yazınca çok tv izliyomuşum gibi oldu, ama maçlarda görürdüm bu reklamları daha çok.

ben bu ters kö$e,4 4 2 ve de özellikle bi ton cocugun oynadigi ver-kac reklamlarıa gıcıgım..cok zorlamayla benzetme yapmaya calı$ılmı$..sacma bence..

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

ya ben de hepsini sevmiyom. ama bazıları hakaten güzel. yani mesela hat-trick olanı sevmiyom.saçma ama bazıları güzel. :022
betterman.

Kullanıcı avatarı
venice_queen
Üye
Üye

omonun bi reklamı vardı..çocuklar top oynarken anneleride sahaya hücum ediyo hepsinin üstü çamur oluyo falan!!!eğlenceliydi baya...
'kirlenmek güzeldir' :006

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Kullanıcı avatarı
venice_queen
Üye
Üye

pepsi max in reklamı çok iyi...adam elindeki ve ayağındaki yapışkanlar yüzünden büyük bi binadan döne döne düşüyo!!!gülmekten yarıldım :-D
mtv de izledim.türk kanallarında daha yayınlanmadı galiba..
adamlar yapıyolar yaa :001

Kullanıcı avatarı
venice_queen
Üye
Üye

renault f1 team ın reklamı çok güzel..y