Survivor Türkiye-Yunanistan

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

+utanç verici :oops:

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

bencede kasıtlı bişi sadece reyting kaygısı..

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

Rita yazdı: yunanların türklerden nefret etmeleri ve sürekli tükleri sevmeyiz gibi sözleri dikkatimi çekti..
benim de baya dikkatimi çekti.işte bunun gibi şeyler olunca yarışmanın hiçbir zevki kalmıyor.
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

insanların milliyetci duygularını somurup reyting kazanmayı amacladıkları daha ilk bolumden belli oldu...yarısmacıların yapmacık sert acıklamaları ve sunucuların kıskırtıcı,Turk-Yunan iliskilerine comak sokan soruları ve tavırları bunun en acık gostergesiydi...Dostluk baglarına zarar verdigi kanaatindeyim...
sleeping with the earth my dying bride

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

jonnathan yazdı:insanların milliyetci duygularını somurup reyting kazanmayı amacladıkları daha ilk bolumden belli oldu...yarısmacıların yapmacık sert acıklamaları ve sunucuların kıskırtıcı,Turk-Yunan iliskilerine comak sokan soruları ve tavırları bunun en acık gostergesiydi...Dostluk baglarına zarar verdigi kanaatindeyim...
yaaaannniiiiii :013

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

dead_or_alive yazdı:
jonnathan yazdı:insanların milliyetci duygularını somurup reyting kazanmayı amacladıkları daha ilk bolumden belli oldu...yarısmacıların yapmacık sert acıklamaları ve sunucuların kıskırtıcı,Turk-Yunan iliskilerine comak sokan soruları ve tavırları bunun en acık gostergesiydi...Dostluk baglarına zarar verdigi kanaatindeyim...
yaaaannniiiiii :013
yani alkıslanıp,gaza gelinecek bir olay degil...ama ne yazık ki ulkemizde bu tur somurulere bolca prim veriliyor...kurtlar vadisi bunun en guncel ornegidir...

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

olmamis.

Kullanıcı avatarı
antidepresan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen antidepresan »

çok garptir ki bi yandn yabancı damat dizisini haber yaptılar türk-yunan dostluğunu pekiştrdi die şimdi bu yarsmyla insnlar birbirilerine nefrt kusuyor olmş demk ki ya bu yarsmda bi senaryo var ya da cıkan türk-yunan dostlk haberleri sadece göstrnn bi parcası...
bir vardım bir yoktum hep vardım hiç yoktum...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

antidepresan yazdı:çok garptir ki bi yandn yabancı damat dizisini haber yaptılar türk-yunan dostluğunu pekiştrdi die şimdi bu yarsmyla insnlar birbirilerine nefrt kusuyor olmş demk ki ya bu yarsmda bi senaryo var ya da cıkan türk-yunan dostlk haberleri sadece göstrnn bi parcası...
senaryo var ihtimali bana daha agır basıyor,davranısları cok yapmacık geliyor bana...

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

jonnathan yazdı:
antidepresan yazdı:çok garptir ki bi yandn yabancı damat dizisini haber yaptılar türk-yunan dostluğunu pekiştrdi die şimdi bu yarsmyla insnlar birbirilerine nefrt kusuyor olmş demk ki ya bu yarsmda bi senaryo var ya da cıkan türk-yunan dostlk haberleri sadece göstrnn bi parcası...
senaryo var ihtimali bana daha agır basıyor,davranısları cok yapmacık geliyor bana...
denk gelince baktım biraz.. rol yapıolar resmen yha..
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bide bizim onur denen elemanın daha ilk bölümden yunan kıza yavşaması pek yapmacık geldi bana..

+daha ilk bölümden iki ülke yarışmacılarının birbirlerine nefret kusar şekilde açıklamalar yapması(özellikle yunanların)iki ülke halkının birbirine düşman gözüyle bakmasını sağlayacak..

tebrik ederim yapımcıları çok güzel düşünmüşler...
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
kikirik
Üye
Üye

Mesaj gönderen kikirik »

Yunanlýlarn bize bu kadar kinle bakmalarýna rahmen bizim onlara yaklaþýmýmýz daha ýlýmlý gibi gözüküyo.Ancak yunanlýlarn tavýrlarý karþýsnda yarýþma türk-yunan savaþýna dönüþmüþ durumda.
Hatta yunanlýlardan biri bu yarýþmayý bir türk kazanýrsa ikinci bir Kemal Atatürk olr,dedi.Ýnþallah biz kazanýrýz da Türkün gücünü bir kez daha göstermiþ oluruz

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

wolfali yazdı:bide bizim onur denen elemanın daha ilk bölümden yunan kıza yavşaması pek yapmacık geldi bana..

+daha ilk bölümden iki ülke yarışmacılarının birbirlerine nefret kusar şekilde açıklamalar yapması(özellikle yunanların)iki ülke halkının birbirine düşman gözüyle bakmasını sağlayacak..

tebrik ederim yapımcıları çok güzel düşünmüşler...
muaha o neydi daa ilk bölmden aşk meşk olayına girilmşş =) ben de o salak diyaloglardan sıkldım!ama yarışmadaki oyunlar güsel onları sewiyorum =)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

kikirik yazdı:Yunanlılarn bize bu kadar kinle bakmalarına rahmen bizim onlara yaklaşımımız daha ılımlı gibi gözüküyo.Ancak yunanlılarn tavırları karşısnda yarışma türk-yunan savaşına dönüşmüş durumda.
Hatta yunanlılardan biri bu yarışmayı bir türk kazanırsa ikinci bir Kemal Atatürk olr,dedi.İnşallah biz kazanırız da Türkün gücünü bir kez daha göstermiş oluruz
bence orada gorduklerinizi ciddiye alıp boyle yorumlar yapmayın...

ask,asılma olayının yanı sıra Turk ve Yunan gruplarındaki uyelerin kendileri arasındaki daha ilk gunden baslayan kavgalarıda fazlasıyla yapmacık geldi bana...

adamlar Turkiye'de prim yapan ne varsa tek programda toplamıslar iste daha ne...Kurtlar Vadisi,Gelinim Olur musun?,BBG kırması birsey olmus...

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

jonnathan yazdı:adamlar Turkiye'de prim yapan ne varsa tek programda toplamıslar iste daha ne...Kurtlar Vadisi,Gelinim Olur musun?,BBG kırması birsey olmus...
ayrıca koordinator olarak bbg, dokun bana vs programlarının koordinatoru olan pelin akat ı secmelerinden de belli bu yarısmanın amacı

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

Türklerin kazandıklarında marş okumaları fln da saçmaydı.
ne kazandılar??
alt tarafı bir kurukafa...
yarışma güzel ama keşke sadece türkler olsaydı.

umarım insanlarımız kanmadan izler bu yarışmayı.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

valla bızım ınsanımız acaıp etkılenır boyle programlardan .. artık herkez yunan dusmanı kesılır bu saatten sonra.
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
kikirik
Üye
Üye

Mesaj gönderen kikirik »

jonnathan yazdı:
kikirik yazdı:Yunanlýlarn bize bu kadar kinle bakmalarýna rahmen bizim onlara yaklaþýmýmýz daha ýlýmlý gibi gözüküyo.Ancak yunanlýlarn tavýrlarý karþýsnda yarýþma türk-yunan savaþýna dönüþmüþ durumda.
Hatta yunanlýlardan biri bu yarýþmayý bir türk kazanýrsa ikinci bir Kemal Atatürk olr,dedi.Ýnþallah biz kazanýrýz da Türkün gücünü bir kez daha göstermiþ oluruz
bence orada gorduklerinizi ciddiye alýp boyle yorumlar yapmayýn...

ask,asýlma olayýnýn yaný sýra Turk ve Yunan gruplarýndaki uyelerin kendileri arasýndaki daha ilk gunden baslayan kavgalarýda fazlasýyla yapmacýk geldi bana...

adamlar Turkiye'de prim yapan ne varsa tek programda toplamýslar iste daha ne...Kurtlar Vadisi,Gelinim Olur musun?,BBG kýrmasý birsey olmus...
Benm ciddeye aldðm yok ancak yarýþmaya girenlerin çk fazla ciddiye aldklarý ortada.Ben sadece yarýþma olark bakýyorum bi yunanlý kazansada bnm içn bi þey farketmez.
Onlarýn tavýrlarý karþýsnda inþallh bir türk kazanr dedim...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

kikirik yazdı:
jonnathan yazdı:
kikirik yazdı:Yunanlılarn bize bu kadar kinle bakmalarına rahmen bizim onlara yaklaşımımız daha ılımlı gibi gözüküyo.Ancak yunanlılarn tavırları karşısnda yarışma türk-yunan savaşına dönüşmüş durumda.
Hatta yunanlılardan biri bu yarışmayı bir türk kazanırsa ikinci bir Kemal Atatürk olr,dedi.İnşallah biz kazanırız da Türkün gücünü bir kez daha göstermiş oluruz
bence orada gorduklerinizi ciddiye alıp boyle yorumlar yapmayın...

ask,asılma olayının yanı sıra Turk ve Yunan gruplarındaki uyelerin kendileri arasındaki daha ilk gunden baslayan kavgalarıda fazlasıyla yapmacık geldi bana...

adamlar Turkiye'de prim yapan ne varsa tek programda toplamıslar iste daha ne...Kurtlar Vadisi,Gelinim Olur musun?,BBG kırması birsey olmus...
Benm ciddeye aldğm yok ancak yarışmaya girenlerin çk fazla ciddiye aldkları ortada.Ben sadece yarışma olark bakıyorum bi yunanlı kazansada bnm içn bi şey farketmez.
Onların tavırları karşısnda inşallh bir türk kazanr dedim...
bende onların da ciddiye almadıgını,kurmaca bir senaryo oldugunu idda ediyorum ..

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

En son Rita tarafından 26 Tem 2008 18:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
buzdan_kanat
Üye
Üye

Mesaj gönderen buzdan_kanat »

Ya tabiki senaryo arkadaşlar.Bu kadar bariz olur yani rol yapmaları.Hele sonunda yunanlı kız elenirken dediği "umarım kazanırsınızda bi yunan kazanmış olur" cümlesinde koptum.Aklıma tv başında o kıza acaba kaç Türk ün küfür ettiği geldi:)
Yapımcıların amacıda bu olsa gerek.Büyük ihtimalle yeni bi kardak krizi yaşanır.Zaten sınırlarımıza bıraktıkları mültecilerin görüntüleride şu aralar basını fazlasıyla meşgul ediyo.Birileri bazı şeyleri kasıtlı yapıyo kasıtlı...Sonumuzu çok merak ediyorum:)
Ve o aptal programı seyrederken milliyetçilik duyguları kabaran halkımada acıyorum yazık..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

buzdan_kanat yazdı:Hele sonunda yunanlı kız elenirken dediği "umarım kazanırsınızda bi yunan kazanmış olur" cümlesinde koptum.
aynen...filmden alıntı gibi olmustu...

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

Tam israil için teskerenin kabul edildiği bugünlerde güsel bi oyalama yapmışlar saolsunlar.türk insanını kandırmak kolay zaten ver gazı patlasın.nasıl bi ara k.vadisi ile insanlara devletin sevgilisi mafyayı sevdirdiler ise.şindi bu .daha sonra başka bişey halkımızı tek eglencesi televizyon dilmi onlar için süper bir araç bu..

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

wolfali yazdı: bide bizim onur denen elemanın daha ilk bölümden yunan kıza yavşaması pek yapmacık geldi bana..
onur denen eleman da "fear factor"de yarışmıştı.onu da acun sunuyordu,bunu da.bilemiyorum artık..
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
buzdan_kanat
Üye
Üye

Mesaj gönderen buzdan_kanat »

Papi yazdı:
wolfali yazdı: bide bizim onur denen elemanın daha ilk bölümden yunan kıza yavşaması pek yapmacık geldi bana..
onur denen eleman da "fear factor"de yarışmıştı.onu da acun sunuyordu,bunu da.bilemiyorum artık..
Hımm bak bu ayrıntıyı nasıl kaçırmışız vah vah vah...