Mtv "Türkiye"

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
Kullanıcı avatarı
zikufurikato
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen zikufurikato »

Aslında bunu şuan söylemem ne kadar doğru bilmiyorum ama Türkiyede rock ve metal kültürüne hitap edicek bir kanal projesi üzerinde çalışılıyor.Kim yapıyor derseniz iki girişimci ROCKER :002 şuan finansman görüşmeleri devam ediyor uydu ve kablo dan yayın yapması düşünülüyor fakat herşey finansman görüşmelerinden çıkıcak sonuca bağlı :(

Eğer açılabilirsa yayın formatı şöyle ;

- Rock ve Metal Klipler

- Wacken,Sweden Rock yada Monsters Of Metal gibi büyük festivalleri canlı yada banttan yayınlama !

- Gerilim, Korku Fimleri ve Dizileri Yayınlanacak (Bu en can alıcı nokta :-D )

- Rock ürünlerinin satıldığı canlı satış programları olacak ve Anadoludaki rock ve metal dinleyen gençlik alışveriş yapması hedeflenecek !

- Amatör Gruplar'ın Video ları ve Canlı performansları yayınlanacak !

- Ve tabiki Rock ve Metal Partyler,Konserler düzenlenecek !

İnşallah Şu finansmandan bi sonuç çıkar ! :(
En son zikufurikato tarafından 22 Ara 2006 21:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Her canlı Ölümü Tadacaktır !

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

you sayyyyyy pussyyy :-D
___burma burma bıyıklarım tarkan seni ayıklarım :))

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

kral gibi olur diyenlerden pek ses çıkmıyor galiba :P

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

dün virgins diary diye dandik bi program wardı...bu kadar gerizekalıja bi program görmedim daha önje :016
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

bence nba tv türkiyeyi de yapmalılar ..
pencere önü çiçeği

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

headbangers ball ne zaman bilen varmı??

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

my own....bilmem nem çook salak bişiy yaaa :P bi de senseless diye bişiy warr, o daha da beter :-D
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Şu an Mtv essential , Rock Am Ring war ! yok yokkk yani... bu sene gitmeyi planladıım festival ...

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

kamze yazdı:bence nba tv türkiyeyi de yapmalılar ..
nba maçlarını zaten ntv yayınlıyo

ben orda yayınlanan programların Türk versiyonunu beklerdim yani ordan birebir yayınlamak manasız.
bence yani :D
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

vaga_bond yazdı:

ben orda yayınlanan programların Türk versiyonunu beklerdim yani ordan birebir yayınlamak manasız.
Bunu yapmaya kalkasalar Türkiye'de kaç 16-18 yaş arası kız (ve ailesi tabi),bekaretini bir erkege verme cabalarının kameraya alınıp yayınlanmasına izin verir ki? (bkz. Virgin Diaries) :010
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

jonnathan yazdı:
vaga_bond yazdı:

Bunu yapmaya kalkasalar Türkiye'de kaç 16-18 yaş arası kız (ve ailesi tabi),bekaretini bir erkege verme cabalarının kameraya alınıp yayınlanmasına izin verir ki? (bkz. Virgin Diaries) :010
ben galiba geri kafalıyım ama bu tarz programlar bana o kadar korkunc geliyor ki.. yani bu insanların gelecekte esleri ,aileleri olucak hatta aileleri var da bu kadar tehsir edilmeye nasıl ses cıkarmazlar ki..

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

veronique yazdı:
jonnathan yazdı:
vaga_bond yazdı: nba maçlarını zaten ntv yayınlıyo

ben galiba geri kafalıyım ama bu tarz programlar bana o kadar korkunc geliyor ki.. yani bu insanların gelecekte esleri ,aileleri olucak hatta aileleri var da bu kadar tehsir edilmeye nasıl ses cıkarmazlar ki..
İşte sorun burda.Biz böyle düşünüyoruz.Onlar böyle düşünmüyorlar ki.
Ben asla istemem o programların Türkçe versiyonlarının çekilmesini.

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya bu virgin diaries nedir ya ben tvden çok uzak kaldım bu ara ama adı pek hoş diil. olay ne bunda :s
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

vaga_bond yazdı:ya bu virgin diaries nedir ya ben tvden çok uzak kaldım bu ara ama adı pek hoş diil. olay ne bunda :s
15-16 yaslarında bi kızı ya da erkegi alıyorlar, tabi daha ilsikiye girmemis birileri bunlar.. belli bi sure veriyorlar ve bu sure icinde bekaretini kaybetmesini gozlemliyorlar, yani ilsikiye girebilecek mi, iliskiye girmeye nasıl karsısındaki ikna edicek, nasıl tavlayacak, neler hissediyor gibi

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

veronique yazdı:
vaga_bond yazdı:ya bu virgin diaries nedir ya ben tvden çok uzak kaldım bu ara ama adı pek hoş diil. olay ne bunda :s
15-16 yaslarında bi kızı ya da erkegi alıyorlar, tabi daha ilsikiye girmemis birileri bunlar.. belli bi sure veriyorlar ve bu sure icinde bekaretini kaybetmesini gozlemliyorlar, yani ilsikiye girebilecek mi, iliskiye girmeye nasıl karsısındaki ikna edicek, nasıl tavlayacak, neler hissediyor gibi
:016 :016 :016 oha artık bu kadar düştü yani olay öyle mi
inanmıyorum ya hadi ailelerini geçtim bu kadarmı aşşalık olabiliyo insanlar nası bi onur vardır bunlarda oyh dicek bişi bulamıyorum :023

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Programın sonunda ki "Bu programda icin gencin ailesinden izin alınmıştır." yazısı daha da korkunç. Kendi kültürleri buysa ve amaçları bu kültürü bizim toplumumuza sokmaya çalışıyorlarsa lütfen uzak dursunlar. İlk izlediğimde hayretler içersinde kalmıştım. Ayrıca Güldünya şarkısında "üstüme çıkan herife" lafına takılıp engelleme getiren RTÜK adlı aşırı duyarlı kurumumuz, 16 yaşındaki bir çocuğun kullanılmış prezervatiflerini sergilediği bu programa "akıllı" işaretlerinden sadece +7 vermeyi uygun görmüş...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

veronique yazdı:
iyi bari bekaretini kaybettiği sahneleri göstermiyorlar.. töbe töbe yaa adamlar kendi iğrençliklerini dünya'ya yaymak için ellerinden geleni yapıyor..
yakında ülkemizde de başlar o tür yarışmalar 7 yaşından büyük her vatandaşımızda oturup izler.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

amanın yok artık :016

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

İnsan seda sayan ı izleyerek daha da kendini geliştirebilir bu programlara nazaran

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

KoRn_eR yazdı:İnsan seda sayan ı izleyerek daha da kendini geliştirebilir bu programlara nazaran
bencede hiç olmazsa baze yardımları oluyo insanlara

Kullanıcı avatarı
isimsiz_adam
Üye
Üye

Mesaj gönderen isimsiz_adam »

celebrity deathmatch süper bi program bence..bi de ne zaman yayınlanıo bilsem tam olacak :-D
... # ~ * [ _BillY_ ]* ~ # ...

www.bloodzilla.com

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

jonnathan yazdı:Programın sonunda ki "Bu programda icin gencin ailesinden izin alınmıştır." yazısı daha da korkunç. Kendi kültürleri buysa ve amaçları bu kültürü bizim toplumumuza sokmaya çalışıyorlarsa lütfen uzak dursunlar. İlk izlediğimde hayretler içersinde kalmıştım. Ayrıca Güldünya şarkısında "üstüme çıkan herife" lafına takılıp engelleme getiren RTÜK adlı aşırı duyarlı kurumumuz, 16 yaşındaki bir çocuğun kullanılmış prezervatiflerini sergilediği bu programa "akıllı" işaretlerinden sadece +7 vermeyi uygun görmüş...
evet tesadüfen izledim bunu ve programın sonundaki yazıya acıyarak güldüm.. tamam kültür farkı falan var ama bu durum kültürden çok insanın kendine olan saygısını ifade eder bence. eğer kültürleri de bu yöndeyse bir zahmet bizden uzak tutsunlar o muhteşem kültürlerini.. +7 de başka bir olay tabi.. neden o programı yayınlama gereği duyduklarını anlamıyorum ve anlamak da istemiyorum.. o yaşlardaki kız çocuklarını böyle bi konuya özendirmek amaç olamaz heralde o kadar da değildir inşallah...
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
buzdan_kanat
Üye
Üye

Mesaj gönderen buzdan_kanat »

Papi yazdı:kral gibi olur diyenlerden pek ses çıkmıyor galiba :P
Kralın bi üst versiyonu diyelim..

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

mtv nin sitesindeki konuk sanatçı olayı gayet güzel olmuş bence.
2 şubat cuma hayko cepkin var mesela...
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

So 90' s war şu an ! 90' s en güseliydi be yaaw...