Konuşarock

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

adana yerel kanallarında program yaparken şimdi ulusa kanallarda program yapıyor haluk levent ve popstar abidin karışımı birşey . ben daha izlemedim ama sanırım sadece izlenme oranını yükseltmek namına sağlam kişileri çagırmış bulutsuzlıu özlemi ve hayko gibi çagıracak kimse kalmadıgında ne yapacak tekrarmı alacak :P sevmiyorum bu elemanı :003
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
lp35
Üye
Üye

Mesaj gönderen lp35 »

dün kaygan zemin çıkacak diye izledim programı beğendiğim sölenemez ama baya sağlam konuklar getiriyolar[çilekeş,bulutsuzluk özlemi,hayko cepkin]başka bi sunucu olsa program daha güzel olurdu.

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

katilobidik yazdı:kendimce birşeyleri dile getirdim bende isteklerine karşılık. ama zamanla herşey tabiiki. ve verdiğimiz desteklerle olucaktır...
ya bak ne güzel demişsin kendimce birşeyleri dile getirdim bende aynı şekilde sana bişeyleri dile getirdim ki köstek diil destek olmak amaçlı açıkcası bu benim şahsi görüşüm değil ve çevremde her ne kadar insan varsa durumun farkında ve aynı şeeleri konuşuyoruz ben sadece seni uyarmak istedim ki biraz daha kısalaştırırsan daha iyi olucak hepimiz(niz) açısından.. ben şimdi köstek mi oldum? sen neeler demişsin benim için? çok şaşırdım yazılarına, açıkcası sakin sakin bişeyleir anlatmak istedim bu da bi destek olma olayıydı ama sen çok başka yönlere çekmişsin...

bi program yapıosan ve bunu forum sitelerine taşıyosan eleştirilere her türlü açık olmasını bilmen gerekir, olumlu yada olumsuz..

hadi başarılar size! :006
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

dün gece kral tw de denk geldm o adama, bu sefer farklı bi programdı galiba adı=genç rock(-ha- umut kuzey in -di adı- diksiyonuna göre geeenç rock :-D ) kendi programında kendi klibi yayınlandı acaba nası sundu merak ediyorum :010 bi de galiba amatör gruplar arsında bi yarışma yapıyolar dün de ankaradan pes die bi grubun klibin werdi..

Kullanıcı avatarı
KLiToRiS
Üye
Üye

Mesaj gönderen KLiToRiS »

Cin Seddi var şuan

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

KLiToRiS yazdı:Cin Seddi var şuan
+ sarp...
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
katilobidik
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen katilobidik »

Umut Kuzey'le Konuşarock programı KRAL TV ekranlarında tüm hızıyla her hafta farklı grup ve müzisyenleri ağırlayarak devam ediyor. Bu haftaki konuğumuz Türk Rockın önemli bay vokallerinden OGÜN SANLISOY olacaktır.

26.01.2007 Cuma Akşamı saat 23:30 da programı izlemeyi kaçırmayın...
( program saati 23:30 a alınmıştır arkadaşlar, karışıklık olmasın. )

Ayrıca program sırasında 2030 a mesaj yollayarak Ogün Sanlisoya sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ve beğendiği soruyu sorana da Ogün Sanlisoy imzalı gitar hediye edilecek.

İyi seyirler, Rockça ve sevgiyle kalın...

Kullanıcı avatarı
katilobidik
Üye
Üye
İletişim:

Umut Kuzey'le Konuşarock programı KRAL TV ekranlarında tüm hızıyla her hafta farklı grup ve müzisyenleri ağırlayarak devam ediyor. Bu haftaki konuğumuz Türk Rock’ ın önemli gruplarından AYDİLGE olacaktır.

02.02.2007 Cuma Akşamı saat 23: 45 de programı izlemeyi kaçırmayın...
( program saati 23: 45 e alınmıştır arkadaşlar, karışıklık olmasın. )

Ayrıca program sırasında 2030 a mesaj yollayarak Aydilge ye sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ve beğendiği soruyu sorana Aydilge imzalı gitar hediye edilecektir.

Gençrock programı da Konuşarock’la birleştirilmiştir. Konuşarock bittikten hemen sonra oluşturulan Alternatif Sahne de amatör gruplar tanıtılıp videoları verilmektedir. Ayrıca oylamada bundan sonra mail yoluyla yapılacaktır. [email protected] adresine beğendiğiniz grubun adını yazıp destek vererek Konuşarock’ta canlı performans yapmalarını sağlayabilirsiniz.

İyi seyirler, Rockça ve sevgiyle kalın...

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

kardeş her topice bu yapıştırılmaz yaa el insaf lütfen tek konuda belirt
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

bi defa izledim o da mavi sakal'ın konuk olduğu programdı.. umut kuzeyi oldum olası sewmem zaten
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

issirganotununissirmiyani yazdı:kardeş her topice bu yapıştırılmaz yaa el insaf lütfen tek konuda belirt
ben daa önceden uyardım ii niyetle... ama hataymış çünkü dedikleirmin hiç biri anlaşılmamıştı!!
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
katilobidik
Üye
Üye
İletişim:

rahatsız olunan npkta nedir pardon çözemedim bir türlü??? ya bende sorun yada sizde??? her topice ne yapıştırmışız ki??? konu başlığı konuşarock programıyla ilgili ve her haftaki konukla ilgili bilgi veriliyor burda! ne aynı onu bir anlatsanızda...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Aynı mesajı hem buraya, hem Umut Kuzey baslıgına hem de konuk olan sanatcının baslıgına copyliyorsun ya onu diyorlar haklı olarak. Programdan sogutuyorsun bencede insanları...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
katilobidik
Üye
Üye
İletişim:

Umut Kuzey'in sunduğu KONUŞAROCK PROGRAMININ Bu haftaki konuğu DİREC-T olucaktır ...

09.02.2007 Cuma günü 23:45 de Kral Tv ekranlarında...

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

bi izlemek nasip olmadı şu programı. ee bu akşam izliyim bakalım.. direct te warmış, ohh :)
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

dün akşam direct için programı izledim sonuna kadar değil ama umut kuzey ''izleyenler "uyku uyumadan" önce..' diye bi cümle kurmaya çalıştı =D
ama dün güzel bi konuları wardı sigarayı protesto günüymüş bugün!bunu öğrenmiş olduk...güzel bilgiler werildi bu konuda ! =)
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bu akşamki konuk murti murtcuğum olan..:: *murat mermer*.. :D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

En son Rita tarafından 26 Tem 2008 19:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rita yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:bu akşamki konuk murti murtcuğum olan..:: *murat mermer*.. :D
o adam çok samimi,candan biri
elinden mikrofonu çekip şarkı söylediğinizde bile sadece gülüyor ve söylemenize izin veriyor çok eğlenceli bi kişilik ayrıca :P
bugünde izliyelim konuşarock'ı o zaman
bilmem mi.. :010

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kim var la bu gece??

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

moğollar vardı dün.

Kullanıcı avatarı
katilobidik
Üye
Üye
İletişim:

www.konusarock.com

bilginize...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

anam yaa.. dün gece gripin vardı.. ama bilin bakalım noldu?!.. 3 şarkılarını dinleyebildim.. sonra bi gözümü açtım.. saat 03.00dı!!.. :( benim bu uykuma bi çözüm bulmam lazım ya.. :(

Kullanıcı avatarı
kikirik
Üye
Üye

Mesaj gönderen kikirik »

angel_of_the_hell yazdı:anam yaa.. dün gece gripin vardý.. ama bilin bakalým noldu?!.. 3 þarkýlarýný dinleyebildim.. sonra bi gözümü açtým.. saat 03.00dý!!.. :( benim bu uykuma bi çözüm bulmam lazým ya.. :(
Aynen sen yine izlemiþsin ben hiç izleyemeden saat 12'de filan uyudum þimdi açtým gözümü :-D :-D

Kullanıcı avatarı
black614
Üye
Üye

Mesaj gönderen black614 »

dün hayko cepkin vardı biraz sunucu gıcık ama yükseksesden daha iyiydi (hayko için yani daha fazla parça söyledi mesela)