Kayıp Pena

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
hipangel
Üye
Üye
İletişim:

Kayıp Pena

Mesaj gönderen hipangel »

merhaba.

antalyada KAYIP PENA adında bir rock programı yapmaya basladım, olayların gelisimi ve baslangıcı cok ilgicti. bunların hepsini internet sitemiz olusunca sizlere aktaracagım. adresi de size yollayacagım. simdi paylasmak istedigim baska seyler var. vaktinizi cok almak istemedigimden simdi kisaca bahsetmek istiyorum:

programın her girisi ve her kapanısı farklı oldu. oyle ki "acaba yarın funda programı nasıl acacak" diye merak edenler de var. tamamen orjinal formatlı ve kanal sadece akdeniz’de izlenmesine ragmen internetten antalya dısı ve turkiye dısından izleniyor; en cok mail,mesaj ve telefonu da oralardan aldım. gitar dersleri, gitarlar, konser biletleri, pena kolyeleri hediye edip, rock programında "antalya alarma gec penana sahip cık alarma" gec deyip, alarma sarkısını caldım. "bugun efkarlı penayız, antalya penasına sahip cıkmıyor" deyip rock programında adnan senses’ten doldur be meyhaneciyi caldım. "penamızı kaybettik bakalım penamızı kaybedince neler oluyor" deyip muslum gurses caldım.. bir gun boynumda kayıp pena logosu olan kolyeyi cıkardım we penamıza sahip cıkmadık deyip rock programında tum gun arabesk sarkıları calıp arabesk hakkında bilgi werip arabeskten ogrenecegimiz cok sey war dedim. ertesi gun bu da yetmedi programı erkenden terkedip gittim. yerli grupların konseri oldugu gun programın saatiyle denk oldugu icin bugun kimse aramasın,mail msj atmasın dedim bi kisi mail atınca bana nasıl mail atarsın hemen konsere git dedim.ve daha neler neler.. tamamen orjinal ve essiz..

programın formatı eglenceli rock programı olması. ailelerin cocuklarına rock muzik konusunda destek vermelerini, kafalardaki kotu rockcı imajını kırmayı, yerli grupların uretici olup bestelerini artırmasını, unlulerden destek alıp amator gruplara destek vermeyi ve antalyanın arabesk ve club havasını degistirip rock sehri olmasını amaclayan, esi gorulmemis komik rock programı ve her sey dogaclama.

subat’ın 3’unde 1.KAYIP PENA ROCK ’’FESTIVALI’’ni duzenliyorum. "madem istanbul’a kafa tutuyoruz, rock istanbul’umuz yoksa KAYIP PENA FESTIVALImiz olur", dedim. yazın daha da genisleyecek.her gun daha iyi oluyor. olmalı. peki bu nasıl olur? sizler destek verirseniz.

programın ilk gununden beri programda destek verip canlı yayında konusan unluler sırasıyla: güven erkin erkal, aylin aslım, taner öngür, nejat yavaşoğullari, hayko cepkin, aykan ilkan, demir demirkan, murat ilkan, burak gürpinar, renan bilek, gür akad, demirhan baylan, deniz yılmaz, cenk taner, görkem karabudak, animadan tuncay, murat net, engin yorukoglu, taylan dedeoğlu, tolga kaya, ilkin kitapçı. yamaç ve grubu konuk oldugunda aykan ilkan’i bir kez daha aradik ve bir kez daha destek verdi. daha gorusmedigimiz ve destek veren o kadar basarili rock muzisyenleri var ki..hepsi hazır, desteklemeyi bekliyor..internet sitemizde hepsi kayıtlarda gosterilecek ve programa katılmayı bekliyorlar.

yapmak istedigim cok guzel hayallerim var. su anda 13-20 yas arasinin funda ablasi olmus durumdayim ve aileler ogretmenler bile arayip tesekkur ediyor. ev hanimlarina bile hitap eden bir program; cunku yayin saati 13:15-15:00 arasi ve hafta ici her gun!! antalyali yerli gruplar beste uretmeye basladi! beste uretmeyenler programa cikamayacak dedim. antalyali gruplar programa katilan unluleri ornek almaya basladi, eglence icin degil su anda gercek rock muzik icin bir hareketlenme basladi antalyada! bunu KAYIP PENA basardı. hem de ilk gununden itibaren ve programın ucuncu haftasi bitti. her cuma amator gruplar canlı performanslarını sergiliyor.

siz bize nasıl destek olabilirsiniz? KAYIP PENA ROCK FESTIVALLERI’nde nasıl destek olabilirsiniz? program saatlerinde nasıl destek olabilirsiniz? klipler konusunda nasıl destek olabilirsiniz? cunku KAYIP PENA rock muzige ve size cok destek oluyor, buna da devam edecek!

not: programa kimseden destek almadan, her seyi tek basima gece gunduz uykusuz ve yemek yemeyi bile unutacak bir sekilde hazirlayarak basladim. su anda hala para kazanmiyorum. bunu tamamen antalyayi terketmemek, yerli gruplarin azmi ve heyecanini gordugum icin ve turkiyede rock muzige destek vermek icin yapiyorum. kanaldan bile destek almadan seyirciye bile kafa tutup bugun programi kimse aramasin mail mesaj atmasin diyerek ve o gun yerli gruplarin konseri oldugu icin pena atsan yere dusmeyecek bir kalabalik olsun diyerek benle iletisime gecmelerini istemedigimi soyledim. bunu hangi program yapar? bugun kimse programi izlemesin der? ve daha neler neler.. internet sitemiz kurulunca hepsini ve daha fazlasini orda bulabileceksiniz zaten.

hadi butun rockcılar alarma gecelim! :002

alarmaaaaaa! dım tıs dım tıs! :-D

ikinci not: KAYIP PENA 1.ROCK FESTIVALI 3 subat cumartesi gizli bahce beach parkta,antalyada. alt gruplar:masum pinokyo,pastil,girdap. ust grup: YAMAÇ ve grubu. giris:10ytl

ucuncu not:www.kanalvip.com.tr’den antalya dısındakiler internette canlı yayını 13:15-15:00 saati arasında izleyebilir. tekrarları gece 2 ya da 3 arası bir saatte izlenebilir.

FUNda-hipANGEL-kaplumTOSBA
En son hipangel tarafından 20 Oca 2007 02:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
zaman öldürmek cinayet değil, intihardır.

Kullanıcı avatarı
Egohero
Üye
Üye

Mesaj gönderen Egohero »

valla hep böyle şeyler yapmak istiyoruz sen bizm adımıza başlatmışsın bizede destek olmak düşer peki ne gibi destek verebilirz ? biraz daha açıklama yaparmısın bu konuda

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

Çok mükemmel bir çalışma başarılar diliyorumm elimizden geleni yaparız tabi yeterki insanların kafasındaki şu Rockerların , Metalcilerin pis bi satanist düşüncesini silelim
dün söylediğim neyse ona inanıyorum . aslında ne söylediğimi tam bilmiyorum . ama ne düşündüğümü biliyorum . ve söylediğim şeyin o olduğunu varsayıyorum .

Kullanıcı avatarı
KLiToRiS
Üye
Üye

Mesaj gönderen KLiToRiS »

evet katılıyorum. Mersinden gelmeyi isterdim ama tamda şubat tatiline denk geliyor bence sen o festivali 1 hafta uzat Antalya da da şubat tatiline çıkacaklar nede olsa :)

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

O üniversiteye göre değişio ya
dün söylediğim neyse ona inanıyorum . aslında ne söylediğimi tam bilmiyorum . ama ne düşündüğümü biliyorum . ve söylediğim şeyin o olduğunu varsayıyorum .

Kullanıcı avatarı
KLiToRiS
Üye
Üye

Funda ablamız kaçıncı program oldu bu arada ?

Kullanıcı avatarı
Egohero
Üye
Üye

Mesaj gönderen Egohero »

Çok sevindim ya böle Etkinlikler düzenlediğinze ama aslında bunların Antalya değilde daha kapanık şehirlerde olması gerekio özellikle doğuda .. Antalyada gene insanlar daha bi olur bakıo etrafa.. O kadar gelen giden var nede olsa :)

Kullanıcı avatarı
KLiToRiS
Üye
Üye

Doğru diosun sen git diyarbakıra Pircing uzun saç vs vs döverler gördükleri gibi valla çok saçma işte insanlığından utanıosun bazen

Kullanıcı avatarı
Egohero
Üye
Üye

Mesaj gönderen Egohero »

Bence Türkiyeden yayın yapan bir kanala doğru gidecek bu program görürsün

Kullanıcı avatarı
KLiToRiS
Üye
Üye

Hadi inşallah :)

Kullanıcı avatarı
pudding
Üye
Üye

Mesaj gönderen pudding »

programa sahip çıkalım lütfen.bir şeyler yapmaya çalışan insanların çabalarını görmezden gelmeyelim..açıkçası yaşam biçimimiz haline gelen bu müziğe gerçek anlamda destek verelim..kayıp pena programını takip edin , mail atın , programa bağlanın..ilk kayıp pena konserinde bizimle orda olun..

bu şehirde de bir şeyler olduğunu biz insanlara göstermek istiyoruz.kayıtsız kalmayın.her şeyin farkına varın :)

:006

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

Başarılar diliyorum .. Yapabileceğimz her türlü desteği veririz tabiki..
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Canlıı yayına bağlanmıyor
† ßaris bili©i †

hipangel
Üye
Üye
İletişim:

canlı yayın, haftaici her gun, 13:15-15:00 arasi. gece 2'de tekrarlari var.

telefon numaralari canli yayina katilmak icin: 0 242 3454544
mail adresi: [email protected]
mesaj numarası: PENA yazıp bosluk bırakıp 3929'a yolluyorsunuz.

tanıtım acısından olabilir.kliplerimiz eksik.sponsorumuz yok.dekorumuz bile yok.ama tum imkansızlıklara ragmen programın her seyiyle tek tek bastan sona ben ilgileniyorum.festivalle de oyleydi.elimde olan tek seyim kendime guvenim ve hayallerimdi.ama su anda hayallerime ve bana guvenen bi suru insan bana destek veriyor.hepsine burdan tesekkur ediyorum bi kez daha.

steel_hearted
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen steel_hearted »

:p
En son steel_hearted tarafından 27 Ağu 2007 18:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
keep on rockn roll

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Diyorum ya o saatte canlı yayına tıklıyorum pencere açılıyor ama o kadar daha ileri bi gelişme yok bende mi problem sizde mi bilemiyorum
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
pudding
Üye
Üye

Mesaj gönderen pudding »

yayin saati 13:15-15:00 arasi ve hafta ici her gun

:010

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen st_anger_07 »

abi dinnedim fena degil elemanlar ya

Kullanıcı avatarı
neurotic
Üye
Üye

Mesaj gönderen neurotic »

6,5 yıldır antalyada yaşıyorum, o kadar sıkıldım ki anlatamam..ama kayıp pena 3 haftadır sıkıntımı aldı götürdü..ne güzel, demek benim gibi düşünenler de varmış, funda bunu dile getirip çok büyük bir ilke imza attı.
ayrıca antalyadaki yerli gruparın elinde artık daha fazla şans var..

program gittikçe kendini aşıyor, ağzım bi karış açık izliyorum olan bitenleri..
bir de fundanın hep dile getirdii sponsor sıkıntısı aşılsa her şey çok güzel olacak gibime geliyor.

puddingin de dediği gibi, kayıp penamıza sahip çıkalım, funda arkadaşımızın bu çabalarını destekleyelim.

hipangel
Üye
Üye
İletişim:

cok tesekkur ederim.
ustumdeki baskı bi kalksa..
insanlar keske yaptıklarımın farkına bi warsa sizin gibi..
yapabileceklerimi daha mutluca yapabilsem keske..
ama dedigim gibi.
olucak.olmalı.

hipangel
Üye
Üye
İletişim:

En son hipangel tarafından 19 Nis 2007 07:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

hipangel
Üye
Üye
İletişim:

pazar gunu yani yarın saat 15:00'te antalya kaleici gizli bahcede kayıp pena dekor kermesi yapılacak, dekor sponsoru bulamamaktan dogan eksiklik seyircilerin getirdigi esyalarla tamamlanip, asıl amacı yerli gruların ve izleyicilerin ve rockcıların ve benim daha da kaynasmamizi ve programla ilgili elestirilerini almaktir. secilen dekorlar pazartesi gunku ilk programda o esyayi getiren seyirci tarafindan canli yayinda dekor olarak yerlestirilecektir.

Kullanıcı avatarı
pudding
Üye
Üye

Mesaj gönderen pudding »

orda olucaz.

hipangel
Üye
Üye
İletişim:

dergi calısmalarına en kısa surede baslıyorum.
En son hipangel tarafından 19 Nis 2007 07:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

hipangel
Üye
Üye
İletişim:

bugun saat 14:15'te canlı yayında sitemizin açılışını yapıcaz: www.kayippena.net
canlı yayını izlemek için: www.kanalvip.com.tr
13:15-15:00saatleri arasında.