Lost

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

15-16 yok yalnız..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

keşke olsa :( ama çözdüm gibi bişi artık ben yaaa

Kullanıcı avatarı
bLiNd_
Üye
Üye

Mesaj gönderen bLiNd_ »

ben teorilere taktım kafayı, adamlar neler düşünüyo.
4-5 saat internette lost yorumlari, teorileri okudum,
altıma edicektim nerdese, başından kalkamamaktan dolayi =)

başlasın yaa :(

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

dizinin sonunu yapımcılar dışında sadece jack e anlatmışlar.

Kullanıcı avatarı
lauranthalasa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lauranthalasa »

jack in ne ayrıcalığı varmıs ki?

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

varlığı yeter :-D
esas oğlan o :D (yannış bi yakıştırma yaptım kendi adıma kanımca =S)
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
lauranthalasa
Üye
Üye

esas oglan izleyen göre değişir bende jack i cok seviyorum ama neden ona soylemısler kı yanı bence olmamıs kımseye soylememelıydıler...

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya ne biliim be alla alla :-D ben geyiine söyledim :D
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.

Kullanıcı avatarı
lauranthalasa
Üye
Üye

tamam tamam bişi demedim :D pardonn :D

Kullanıcı avatarı
ScarTissue
Üye
Üye

Mesaj gönderen ScarTissue »

bnde bulaştm bu merete bakalm 1. sezon yeni bitti 2.ye başlıcm =P
Scar tissue that I wish you saw, Sarcastic mister know it all, Close your eyes and I'll kiss you 'cause, With the birds I'll share, With the birds I'll share, This lonely view

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

--spoiler--

* Dizinin yeni sezonu 17 bölüm olacak,

* Sezon 5 neden geri dönmek zorunda olduklarını anlatırken, sezon 6 geri döndüklerinde neler yaşandığını anlatacak,

* Dizide Claire karakterini canlandıran Emilie De Ravin, dizinin bu sezonunda karşımıza çıkmayacak fakat 6. sezonda tekrar diziye dönecek,

* Micheal tarafından vurulan ve Hurley ile aşk yaşıyan Libby'nin hikayesine, Desmond'un flashbacklarinde geri dönülecek ve Hurley ile neden aynı hastanede oldukları ortaya çıkacak,

* Esrarengiz "Blacksmoke" dizi bitene kadar açıklanmayacak,

* locke'un deyimiyle "Mr Eko" geri dönecek fakat bu dönüş flashback şeklinde olmayacak,

* Vahşi doğada yaşayan ve kızını yıllar sonra bulan Danielle Rousseou, geçtiğimiz sezonda ölmüş olsa da flashbacklarda karşımıza çıkıcak,

* Charlotte ve Daniel Faraday daha aktif karakterler olarak dizide yer alacaklar,

* 4. sezonda, Mr. Eco'nun John Locke'a "You're next" (Sıradaki sensin) demesiyle Locke’un liderliği ve ölümü arasındaki bağlantı ortaya çıkacak,

* Karısı Sun'ın hamile olduğunu öğrenen Jin büyük ihtimalle yaşıyor olacak,

* Herkesi şaşırtan bir şekilde hem Jack'ın hemde Claire'in babası olduğunu öğrendiğimiz Christian Shephard çok önemli olacak ve neden bu denli önemli olduğu açıklığa kavuşacak,

* Benjamin ve Desmond 1. sezondan bu yana ilk defa aynı sahnede yer alacaklar,

* Son olarak, flashbackler ile flashforwardlar azalacak ve bir yerde "günümüz tarihi" diye birleşecek.

--spoiler--

Kullanıcı avatarı
bLiNd_
Üye
Üye

Mesaj gönderen bLiNd_ »

spoilerden;
Charlotte ve Daniel Faraday daha aktif karakterler olarak dizide yer alacaklar.

:oops: sevindim, bu Faraday'ı da çok seviyorum.
How i met your mother'daki BARNEY'e benzeten var mı?? (bnm gibi) :010

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

Edmond yazdı:--spoiler--

* Dizinin yeni sezonu 17 bölüm olacak,

* Sezon 5 neden geri dönmek zorunda olduklarını anlatırken, sezon 6 geri döndüklerinde neler yaşandığını anlatacak,

* Dizide Claire karakterini canlandıran Emilie De Ravin, dizinin bu sezonunda karşımıza çıkmayacak fakat 6. sezonda tekrar diziye dönecek,

* Vahşi doğada yaşayan ve kızını yıllar sonra bulan Danielle Rousseou, geçtiğimiz sezonda ölmüş olsa da flashbacklarda karşımıza çıkıcak,

* Charlotte ve Daniel Faraday daha aktif karakterler olarak dizide yer alacaklar,

* Karısı Sun'ın hamile olduğunu öğrenen Jin büyük ihtimalle yaşıyor olacak,

--spoiler--
birer birer çıkıo gibi :)
dont speak..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ben 3.sezona yeni başladım.Uzattıkça uzatıyorlar ya.Daha mevzuya sağlam bi şekilde giremediler = ) Ama genel olarak başarılı bir yapım.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

213 yazdı:Uzattıkça uzatıyorlar ya.Daha mevzuya sağlam bi şekilde giremediler
mi?

3. sezondasın ve hala bişiler anliamadın mı :s :lol:

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

vaga_bond yazdı:
213 yazdı:Uzattıkça uzatıyorlar ya.Daha mevzuya sağlam bi şekilde giremediler
mi?

3. sezondasın ve hala bişiler anliamadın mı :s :lol:
Anladım güzelim anladım : )Benim demek istediğim ticari açıdan uzattıkça uzatmalarıdır..Beni sıkar öyle ticari yapımlar.Haa direkman konunun içine aniden girmeleri değildir istediğim ama çok iyi bir sinema,tiyatro ve dizi izleyicisiği olduğumdanmıdır nedir..çok uzatıyorlar.(ukalalık olarak algılanmasın lütfen).
En son 213 tarafından 13 Şub 2009 17:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

s05e05 torrentlere düşmüş. indirdim bakalım zamanın neresinden neresine gideceğiz?!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

3. sezonun başındayım.Jack,Sawyer ve Kate hatunu "diğerleri" tarafından esir durumda.Juliet kadını Jack'a yemek falan getiriyor.Sawyer ve Kate taş ocakları hesabı çalışıyor.Doktor Jack, Benjamin adlı tipsizi omurilik tümörü mevzuatı yüzünden ameliyat edecek.Karşılığında ise bizi serbest bırakacaksınız diyor.Eh be abicim."sen niye burdasın,beni niye esir aldınız,amacın ne ? ve "ne ayaksınız arkadaşım" demiyor.Ne diyorlarsa biraz ırın mırın ve mücadele edip sonrada kuzu kuzu denileni yapıyor.
Tamam "diğerleri" denilen insancıkları ve amaçlarını anlıyoruz dikkatli bir şekilde ama bizimkilerdede hiç merak yok : ).."Kimsiniz lan,ada babanın malımı esir alıyosunuz falan" der be insan.
Alın size düz mantık Lost yorumu işte.Halk bunu merak ediyor : ) Delirtmeyin adamı lan.Baydınız.Sabır,kader,inanç test ediliyoruz ama nereye kadar : )

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

işte bu yüzden seyrediliyo ve aslında sen bundan zevk alıosun :)
dont speak..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Arkadaş sen bide 5.sezona başlarsan yandık,hiç yorumlama 5.sezonu diyeyim ben:D
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

evet ya acaip karıştı.ilerde açıkLarlar die düşünüorum. Larlar çok acaip oldu :)
dont speak..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

4. sezona yeni başladım.Dediğiniz gibi "Larlar" gittikçe gidiyor.Artık ve çoktandır mantık falan aramıyorum zaten : ) Ne koyarlarsa izliyoruz.Birde 23-24 bölümden falan 13 bölüme inmiş.Konu sıkıntısı çekiyorlarsa yardımcı olurum : )

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

s5e6 yı izleyen varsa yazsın:s
karmşık bi bölüm daha...

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

* Herkesi şaşırtan bir şekilde hem Jack'ın hemde Claire'in babası olduğunu öğrendiğimiz Christian Shephard çok önemli olacak ve neden bu denli önemli olduğu açıklığa kavuşacak,

*--spoiler--
Her şey iyi güzel ama bu olay çok gereksiz geliyor bana dizide.

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

Rita yazdı:

*--spoiler--
Her şey iyi güzel ama bu olay çok gereksiz geliyor bana dizide.
valla bu dizideki gereklilikler normal hayattaki tutumlarımızla pek uyuşmuyor. Faraday yakın geçmişteki bir bölümde şuna benzer bir şekilde anlatıyor; "zaman sokağa benzer. sokaklar arasında istediğin şekilde hareket eder, istediğin şeyi yapabilirsin fakat yeni bir sokak yaratamazsın." yani istediğin kadar absürtlük yaparsın ama kendini öldürsen bile zamanın işleyişi bir şekilde optimum noktayı buluyor.

-----spoiler---- s05e08

bu dört parmaklı heykel mısır tanrılarından doğum eden kadınları koruyan tanrı Taweret imiş. bu bölüm sayesinde artık parlamalar durdu. bu sevindirici. sanırım ben yavaş yavaş olayı çözüyor gibiyim. ama jj abrams bu işği ibranice bir şeylere bağlarsa hiç hoşuma gitmez. gerçi adam yazmış etmiş. adam kendi dinine bağlamakta gayet özgür.

-----spoiler----