Ghost Whisperer

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
Kullanıcı avatarı
nepse
Üye
Üye
İletişim:

Ghost Whisperer

Mesaj gönderen nepse »

Ghost Whisperer, dünyada tamamlayamadıkları işleri olduğu için boyutumuzu terk edememiş ruhları görüp onlarla iletişim kurma yeteneğine sahip olan Melinda Gordon'ın başından geçenleri anlatan bir CNBC-e dizisidir.

Melinda babaannesi sayesinde çok küçük bir yaşta yeteneğini keşfetmiş ve babaannesinin dünyevi ruhlara yardım etme özelliğini almıştır.Bu ruhlar genellikle dünyada yarım bıraktığı bir işi olan ve öldüğünün farkına vaamayacak kadar erken ölmüş ruhlardır.Çoğu zararsızdır ve Melinda'dan yardım isteyenler genellikle aileleri için yardım ister.Melinda'nın gizli gücünü yakın arkadaşı ve iş ortağı ile eşi ve ruhların aileleri dışında kimse bilmemektedir.Melinda rolünü Jennifer Lowe Hewitt oynamaktadır.

Melinda, Jim Clancy adlı bir sağlık görevlisiyle evlenir ve en iyi arkadaşı Andrea Moreno ile "Same As It Never Was" (Hiçbir zaman olmadığının aynısı) adlı bir antika dükkanı açar. Fakat yeni taşındığı bu şehirde de onu bekleyen bir çok "dünyevî ruh" vardır...

çok beğenerek izlerim kendisini :wink:
kötüleri sevdik

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

he's gone
she's gone
it s gone
...

hep aynı hep aynı.... çok klişe buluyorum açıkçası. Işığa gitmeler fln dizide sevdiğim tek karakter melinda nın yanında çalışan zenci kadındı. O da ışığa gitti zaten =)

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

yeni bölümler ne zaman başlıycak acaba??

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

başladı yeni bölümler. ama ben 2. sezonun ilk bölümünden pek zevk almadım açıkçası. ilk sezonu daha bi zevk alarak izlerdim.
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

belki ilerki bölümlerde eski tadını alır dizi..çünkü geçen sezon ki bütün bölümler
çok güzeldi.kimin de korku kiminde hüzün veriyodu insana :)

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

evet benim ağlamışlığım bile vardır. ayrıca jim denilen adama da hayranım yani ideal koca dediğin böyle olur sanırım. ben dizinin eğlenceli kısımlarını da çok seviyorum. üzerinde çok durulmayan güzel ve küçük espriler geçiyor arada. bu ilk bölüm fazla gerirlimliydi o yüzden pek hoşlanmadım.

Kullanıcı avatarı
The Invisible
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen The Invisible »

Ben kaçırdım yeni bölümü ama gecen sezon severek izliyodum.. Güzel dizi.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

angelssmile yazdı:evet benim ağlamışlığım bile vardır. ayrıca jim denilen adama da hayranım yani ideal koca dediğin böyle olur sanırım. ben dizinin eğlenceli kısımlarını da çok seviyorum. üzerinde çok durulmayan güzel ve küçük espriler geçiyor arada. bu ilk bölüm fazla gerirlimliydi o yüzden pek hoşlanmadım.
beneklivikciim.. gözümüz aydı sonunda.. :015 ilk bölümü bende sevmedm nedense.. ama olsun ghost whisperer ghost whispererdır.. :-D ahh ahh.. haydi bismillah diip televizyonun başına oturduğum andan bölümün bitme üzüntüsüyle televizyonu kapattığım ana kadar ağladığımı bilirim.. bundan sonra dahada çok ağlıcam.. :cry:
jim benimle evlen!!.. söz, bütün vaktimi sana ayırcam.. gecenin bi vakti ruhların peşine takılıp seni yarı yolda bırakmıcam.. :oops:
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

dünkü bölüm jim ve melindanın ilişkisi açısından çok güzeldi. hayaletten çok hoşlanmadım :D
uzun zamandır bi dizide ağlamıyordum ama dün ghost whisperer'ın sonunda ağladım. çk güzeldi ya.. tekrar söylüyorum ideal koca jim yani :D

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

dünkü bölümün sonuna yetişebildim ancak ama olayı hemen çözmüş bulundum(zeka budur :P ) beni en çok üzen hüngür sümük ağlatan geçen sezonun son iki bölümüdür.pek severim diziyi ama o bölümleri unutamicaam kesin
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
nepse
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nepse »

bende izledim izledim sonunu kaçırdım adam ışığı gidiyo...... gerisi yok :D
kötüleri sevdik

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Çok saçma ama nedense izleyesim geliyor ve izliyorum bulduğumda.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

angelssmile yazdı:tekrar söylüyorum ideal koca jim yani :D
ben de aynısını düşünüyorum. :-D yalnız değilmişim ne güzel...
cnbc-e'nin birçok dizisini takip ediyorum zaten. ghost whisperer da çok çok çok hoşuma gidiyor. nerdeyse her bölümde de ağlıyorum. ama en fazla ağladığım sahne melindanın tanışma yıldönümü hediyesini bulduğu sahnedir. ceketi almak için dolabı açar, hediye düşer... kırmızı şemsiyeyi gördüğümde çok zırladım... bana ne oluyorsa, bana aldı sanki... seviyorum bu diziyi. :010
En son Lysippe tarafından 05 Tem 2008 22:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Lysippe yazdı:
angelssmile yazdı:tekrar söylüyorum ideal koca jim yani :D
ben de aynısını düşünüyorum. :-D yalnız değilmişim ne güzel...
cnbc-e'nin birçok dizisini takip ediyorum zaten. ghost whisperer da çok çok çok hoşuma gidiyor. nerdeyse her bölümde de ağlıyorum. ama en fazla ağladığım sahne melindanın evlilik yıldönümü hediyesini bulduğu sahnedir. ceketi almak için dolabı açar, hediye düşer... kırmızı şemsiyeyi gördüğümde çok zırladım... bana ne oluyorsa, bana aldı sanki... seviyorum bu diziyi. :010
Yalnız değilsin,o sahnelerde tüm bayanlar ağlıyor.Kendilerini karakterin yerine mi koyuyorlar anlamam ki.
Artık genetik midir nedir :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

duyguyu iyi veriyorlar ondan... :P

oceanus
Üye
Üye

Mesaj gönderen oceanus »

ilk bölümleri sarmadı diye 2. sezonu izlemeyen arkadaşlar tekrarlarını kaçrmayn çok heyecanlı bi final yapıldı çünkü çok heyecanlıydı hatta bi ipucu veriyim melinda öldü

Kullanıcı avatarı
VeNuSgRaCe
Üye
Üye

Mesaj gönderen VeNuSgRaCe »

ilk sezonunu çok severek izlemiştim ama şimdi "sırada Ghost Whisperer" dendiği zaman sinir olup kanal değiştiriyorum..

Kullanıcı avatarı
lauranthalasa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lauranthalasa »

cok merak ederek izledim ama sonları sıktı basit geldi.hele o melinda nın saga sola kosması beni öldürüyor ııyyghhhghg.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

hasret çekiyorum.. ne zaman izleyebilcez acep??
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}