Hacıyatmaz

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Hacıyatmaz

Mesaj gönderen whatsername »

Ata Demirer'in Kanal D'de başlayan yeni şov programı.
Cumartesi gecelerinin yeni eğlencesi artık o gibi görünüyor. Bence, şu an çok eğreti dursa da ilerleyen zamanlarda iyi bir başarıya imza atacak gibi.. Eğreti durmasının sebebi de Makina'ya olan alışkanlık. Daha yeni bir program olduğu için ve Makina'dan boşalan yeri doldurmaya çalıştığı için henüz alışamadım. Stüdyo çok boş geliyor, konuklarla olan sohbetler sıradan geliyor... Ama bunlara da alışacağız.. Tabi Hacıyatmaz ve Makina kıyasları sürekli olacak -doğal olarak- aynı formatta programlar zaten... 2 haftalık süreci geride bıraktı ve aynı zamanda yayında olan diğer programları reyting sıralamasında geçmiş... Ata Demirer'in esprileri, skeçleri programa renk katıyor.. Umarım Makina gölgesi altında kalmaz, ayrı ve kendi yolunda ilerleyen bir program olur... Gerçi işin içinde Okan Bayülgen var ama olsun :010
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
antidepresan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen antidepresan »

açıkcası benim pek hoşuma gitmedi yani ne biliyim daha bi eğlenceli olur diye ummuştum skeçleri çok kopuk...
bir vardım bir yoktum hep vardım hiç yoktum...

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen omarylmz »

ben baş kısmını izledim espirilerin cogu Tek Kişilik Dev Kadro'dan alınmaydı. yeni şeyler beklerken eskisi olması hayal kırıklıgına ugrattı.

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

Bu hafta biraz baktım.Ata'yı çok beğenirim ama o programa olmamış.Oturmayan bişeyler var yerine.
Bence ekip olarakta bunun farkındalar.Düzeltmek için bişeyler yaparlar umarım.Stüdyo düzenini sevemedim bir de ben,soğuk geldi.

O saatlerde Atv'de yayınlanan Çöpdemir'in programınıda sevemedim.Bu sene cumartesi gecesi programlarından hayır yok gibi.
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
pilllge
Üye
Üye

Mesaj gönderen pilllge »

yaa ata demirer e böle tek kisilik gösteri olcak sahneyiii böle tek basına kullancak...öle konuklar falan olmamıs yha benceee...aynı saatlerde fox ta farklı bi prog varrrr şiddetle tavsiyee.....
..."incecik bir ip üzerindeyim ne kalmaya gücüm var ne de gitmeye cesaretim"...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Erken bitiyor sanırım, bu Cumartesi saat 02.00 gibi baktım goremedim ya da yanılıyorum. İlk hafta da biraz izleme fırsatı buldum, kesinlikle makina'nın muadili olamayacak gibi duruyordu. Birde yıllardır gelen Cumartesi gecesi TV'de Okan Bayulgen olur alışkanlıgı var tabi.

Ayrıca Rita Cumartesi geceleri programlarından hayır yok demiş ama bence Fox'ta gayet iyi bir alternatif var; Anında Görüntü Show. Hatta şimdi bu mesajı yolladıktan sonra o başlığa yazmaya gidicem, hatta gittim bile.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

C.tesi gecesi, anında görüntü şov çok daha eğlenceli bir program bence de.
Ata demirer, sunuculuğu pek yapamıyor, programı iyi yönetemiyor.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Ata Demirer'i tek kişilik gösterilerinde seviyoruz :010
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
The Invisible
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen The Invisible »

Makinanın yerini tutamıcak bi program. Tiplemeleri güzel ama programı sürükleyemio bnce..

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Geçen cumartesi izlediğim Hacıyatmaz sonucunda, Nihat Doğan'ın konuk olduğu hiçbir programı izlememeye karar verdim. Metin Uca var diye sohbet güzel olur falan demiştim ama neye yarar.. Nihat Doğan bilir bilmez her şeye atlayınca canım Metin Uca muhabbeti de güme gitti. Bir de Metin Uca'nın kitabının ismi üzerinden siyaset yapmaya kalkınca iş tamamen çığırından çıktı. Aslında bıraksaydı Ata Demirer, Metin Uca ona ağzının payını verecekti ama malesef.. Ben de sinir olduğumla kaldım...
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

o programı aynı sinirle ben de izledim.. olayın ne olduğu belli olmadı pek siyaset-komedi şeklinde iki ucu açık olarak bıraktılar.. nihat doğan akıllı mı yoksa hakikaten saf mı çözemedim diyeyim.. mine koşan (sanırım) anadolu rock albümü yapacakmış bir de..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Anında Görüntü Show'la çakışması münasebetiyle hiçbir zaman izlemeyeceğim program olur kendileri..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kozmik_peri yazdı:o programı aynı sinirle ben de izledim.. olayın ne olduğu belli olmadı pek siyaset-komedi şeklinde iki ucu açık olarak bıraktılar.. nihat doğan akıllı mı yoksa hakikaten saf mı çözemedim diyeyim.. mine koşan (sanırım) anadolu rock albümü yapacakmış bir de..
Evet Mine Koşan Anadolu Rock albümü yapacakmış. Örnek olarak da Resimdeki Gözyaşları'nı söyledi(ler). Kimsenin şarkı sözlerini tam olarak bilmemesinden mi kaynaklandı bilemiyorum ama tam bir fiyaskoydu.

Nihat Doğan akıllı olduğunu sanan bir saf :010 :P
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
xgzmx
Üye
Üye

Mesaj gönderen xgzmx »

güzel program,konuklar iyise her cumartesi izliyom... hele ata'nin o sacma reklamlari taklit etmesi varya süper hehe...ama ben okani özledimmm..haciyatmaz erkenden bitiyor,makinada sabahliyodum hep..ve farkettimki haciyatmaza fazla rockcu cagrilmiyor,makinada her hafta vardi bitane..
... sil gözünün yalnızlıklarını

~Oyunun en güzel yerinde zil calinca üzülürdük ya, öyleyim~

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

çakma makina oldugu bi gercek bu nedenle asla anında görüntü show un yerini tutmaz :)
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

xgzmx yazdı:güzel program,konuklar iyise her cumartesi izliyom... hele ata'nin o sacma reklamlari taklit etmesi varya süper hehe...ama ben okani özledimmm..haciyatmaz erkenden bitiyor,makinada sabahliyodum hep..ve farkettimki haciyatmaza fazla rockcu cagrilmiyor,makinada her hafta vardi bitane..
Biraz daha alaturka bir program olduğu için fazla rakçı çağırılmıyor heralde..
Lasciate mi cantare