Heavy Metal katliamın fon muzigimidir?

Tavsiye kitaplar, dergiler, gazeteler, köşe yazıları ve yorumlar...
Kullanıcı avatarı
The Invisible
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen The Invisible »

Ben adamın ne amaçla metal müzii bu konuya kattıını anlamış diilim..
Gereksiz bi yazı olmus..adamlar orda katliam yapıo Can dündar metal müziin adamlar üzerindeki etsine takılmıs..Güsel walla ne diyim yani
Demekki heavy metal tarzında seeler dinliyince insan öldürmek daha kolay oluo..

Kullanıcı avatarı
bloodline
Üye
Üye

Mesaj gönderen bloodline »

can dündar kafayý yemiþ þiddetle kýnýyorum bunun fon müziði yalnýzca heavy metal deðil hiçbir müzik türü olamaz böyle bir insanýn insalara doðru haber ulaþtýrabileceðine inanamýyorum :evil:
your mama told you that you are not suppose talk the stranger

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

vallahi deli nin siteye paste ettigi yaziyi okursaniz adamin ne niyetle yazdigini anlarsiniz... fazla soze gerek yok. o yaziyi okuyan cahil adam heavy metal ve turevlerine, o muzigi dinleyen insanlara da art niyetle yaklasir... bariz belli. ayrica amerikan askerlerine o muzigi dinletme diye birsey soz konusu degildir. adamlarin kislasinda britney spears, madonna posterleri de cd leri de vardir.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

bana ters gelen felsefesinde savas karsıtlıgı olan bir muzige boyle bir kılıf uydurması...kac tane savas karsıtı popcu konser verdi?yazıdaki elestiri bence direk metale eger boyle olmasaydı casey'in dediklerine katılırdım ama bana gore bu yazıdaki hedef metal muzik...
sleeping with the earth my dying bride

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

barancım adamın ne alıp veremedıgı olucak yapmayın allahaskınıza ya..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

ben dovelim derim.

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

düzgün biçimde anlatalım olayı derim ben, şahsen öyle yaptım ben

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

dırek saldırmanıza anlam veremıyorum... metal muzıgın etkısımıdır nedır...

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

DeLi yazdı:düzgün biçimde anlatalım olayı derim ben, şahsen öyle yaptım ben
anlattin da ne oldu? cevap alabildin mi?

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

casey yazdı:dırek saldırmanıza anlam veremıyorum... metal muzıgın etkısımıdır nedır...
yaa valla simdi adam tamam art niyetli olmayabilir de.. ama oyle bir yazi yazmiski.. heavy metal i ivir zivir olarak nitelemis yani.. birakin cahil adamlari, arastirmayi gereksiz bulacak siradan bir insan bile art niyetle yaklasir bundan sonra.

drhacker
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen drhacker »

noluyor yaw...

kısa yoldan adamı vuralım biri bizim için hapiste yatsın onada don sigara götürürüz nede olsa bizim için bir cinayet işledi değilmi ve biz metal dinleyenler tamda can dündarın dediği gibi ağzımızdan akan kanlarla onu doğrulayalım...

aklınızı seveyim sizin biraz sakin olun ve düşünün...

siz bu müziği dinlerken gaz parçalar dinlemedinizmi hiç yada bu müzik belkide hiç istemesekte o askerleri gaza getirmiş olamazmı...

bir rock parçası klibi düşünün hatun solist çiçekli böcüklü bir elbise giysin ve çiçek toplasın absürt gelmezmi... adam haklı ama bilmediği şey anarşizm ve öfke doğru yere yönlendirilmediğinde tehlikelidir... sizin yönlendiremediğiniz gibi...

çok dağıttım konuyu bye... mülayim gençler topluluğu sizi :lol:
Usluyum İşte Uslu... :)

Kullanıcı avatarı
nECRo
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nECRo »

:P

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

yaa sen de haklisin moruk ama ben doverim. daha dogrusu bu herife heavy metal den aldigim gazla, kadikoyde veya taksim de gorursem kesin cikisirim... yazdiklari nispeten dogru olabilir ama cahil insanlar bunu okudugunda aradaki ince anlatimi anlayamaz. bi kac satanist gecinen salagin cinayet islemesinden sonra barda basimiza gelenlerden sonra.. dedigim gibi insanlar daha dogrusu siradan mallar konuya at gozluguyle bakar.

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

cevap tabiki alamadım ama olsun içimi boşalttım

askerlere dinletiyor olabilir bilemem onu doğrudur gaza da getirrir ama can dündarın yazısında öyle bir yazmışki onu dinleyen sokağa çıkıp insanları doğruyor..

drhacker
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen drhacker »

grungy yazdı:yaa sen de haklisin moruk ama ben doverim. daha dogrusu bu herife heavy metal den aldigim gazla, kadikoyde veya taksim de gorursem kesin cikisirim... yazdiklari nispeten dogru olabilir ama cahil insanlar bunu okudugunda aradaki ince anlatimi anlayamaz. bi kac satanist gecinen salagin cinayet islemesinden sonra barda basimiza gelenlerden sonra.. dedigim gibi insanlar daha dogrusu siradan mallar konuya at gozluguyle bakar.
+1 so do i
genede severim ben bu adamı ve yaptığı bu gafın yani herkesi aynı kefeye koymanın hata olduğunu görür umarım...

bazen barlarda bakıyorum ve pink floydun parçalarında göbek atan hatunlar görüyorum ve "ben bu insanlarla aynı tür müzikten zevk alıyor olamam" diyorum... ama ne yazıkki özellikle de son yıllarda herkes dinliyor ve bu dangalakların yaptığı herşey metalcilere mal oluyor... durum vahim yani konuyu şöyle bağlayayım... bağlayamadım :p
Usluyum İşte Uslu... :)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

casey yazdı:barancım adamın ne alıp veremedıgı olucak yapmayın allahaskınıza ya..
takar onlar herseye,cıkardıgı populer kultur gazetesinide sevmem zaten

SilweRDeaD
Üye
Üye

Mesaj gönderen SilweRDeaD »

arkadaşlar tamam herkesin düşüncesine saygım var mantıklılarda ama casey gerçektende bu yazıyı okuyan halk hakkımızda ne düşünür 'can dündarın yazısını okudunmu? katliam yaratan amerikan askerleri bunların dinlediği metalmidir nedir işte o müzikten dinliomuşlar bunlarda zararlılar bunları çocuklarımıza kötü örnek olmadan yok etmek lazım'die düşünmezlermi???bu konuya tarafsız yaklaşamam çünkü insanların antipatisini çeken biz oluyoruz...
Delİ DünyayA AyaK UyduR!!!

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

korktuğumuz şeylerden biride bu

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

Bizden kastım metal müzik dinleyen.Korktuğum şey de evinde bu müziği dinleyen insanların aileleri ile sorun çıkması
bende metalci falan diye bir tabir kullanmadım kullanamam zaten pek metalci gibi bir görünüşüm yoktur
Herkes benim ailem veya aramızdaki çoğu kişinin ailesi gibi anlayışlı değil..Nasıl insanlar var bu ülkede bunu biliyor olmanız lazım görmediğimiz ne insanlar var,bırakın metali tv'de yabancı sözlü şarkı duyunca çıldıran insanlar..Eski ev sahibimizin evinde tv yoktu adamda *ok gibi para olmasına rağmen, demek istediğim öyle insanlar varki neler yapabileceklerini tahmin bile edemezsiniz

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

Kin tutan o kadar çok kişi var ki, ama adamların tabiki birinci amacı değil bu başka işleri güçleri var heralde ama , daha lisedeki arkadaşlarımdan gördüm ben bazı şeyleri,anlayış göstermeyen o kadar çok kişi varki,bundan kastım ıyy mıyy o ne biçim müzik diyenler değil ama bariz bir nefret,aşağılama hatta kavga
uçlarda yaşayan falan yok en azından kendi adıma konuşayım seni bilemem
heavy metali takıyor insanlar demek istememiştim ben zaten ama gördükleri yerde yaptıklarını yapıyor o insanlar

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

korkanlar var onu soyliyebilirim

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Heavy Metal Katliamın Fon Müziği Deildir :D
Şimdi Felsefe olayına girecem olmayacak.Nese insanlar zamanla anlayacak bizi ve müziğimizi vede ideolojimizi
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

de ayri olacakti ama neyse ya.

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

metal müzigin felsefesi nedir? sadece 213 e soruyorum.

Kullanıcı avatarı
atakanaytac1986
Üye
Üye

Mesaj gönderen atakanaytac1986 »

çok sevdiğim bir yazarın birden neden böyle manasız bir çıkış yaptığını anlayamadım. arkadaşlar sakin davranma zamanıdır. eğer biz bu yazı karşısında sessiz sakin oturursak vay be can dündar yanılmış deyecekler
eğer tekme tokat girişirsek veya küfür dolu mailler atarsak halk aha işte bak görüyon mu metalciler satanist hepsi bu lavukların deyecekler buna engel olalım sakin duralım zaman her şeyin ilacıdır istedikleri gibi düşünsünler biz ne olduğumuzu biliyoruz. birkaç emperyalist kendini metalci sanan kafasız coni yüzünden kevfimizi bozmayalım

FOREVER AND EVER METALLL