Mizah Dergileri

Tavsiye kitaplar, dergiler, gazeteler, köşe yazıları ve yorumlar...
Kullanıcı avatarı
aysegul
Üye
Üye

Mesaj gönderen aysegul »

pengueni çok seviorm çünkü ersin karabulut var alpay erdem vaar selçuk erdem vaaar erdil yaşaroğlu vaaaar umut sarıkaya vaaaaar yiğiy özgür vaaaaaar bu adamlara bayılıyorum sıkıntım şu kii: ya of o esin özbek de kim ya? hatunun çizdiklerinden bi bok anlamıyorum fazla kendine özgü bi tarzı var tamam bu iyi bişe ama hiçbi anlam ifade etmio çizdikleri yoksam beni aşan kalitede de ben mi okuduktan sonra mal mal bakıyom ne bu lan diye.. bi aydınlatırsanız sevinirim :018

freaky
Üye
Üye

Mesaj gönderen freaky »

aysegul yazdı:pengueni çok seviorm çünkü ersin karabulut var alpay erdem vaar selçuk erdem vaaar erdil yaşaroğlu vaaaar umut sarıkaya vaaaaar yiğiy özgür vaaaaaar bu adamlara bayılıyorum sıkıntım şu kii: ya of o esin özbek de kim ya? hatunun çizdiklerinden bi bok anlamıyorum fazla kendine özgü bi tarzı var tamam bu iyi bişe ama hiçbi anlam ifade etmio çizdikleri yoksam beni aşan kalitede de ben mi okuduktan sonra mal mal bakıyom ne bu lan diye.. bi aydınlatırsanız sevinirim :018

esin'in çalışmaları bana da hitap etmiyor.. ama bir kitlesi olmalı ki dergide yer alabiliyor.. bilmiyorum.. gerçi esin özbek'in çalışmalarını özellikle seven 1 kişiye bile rastlamadım hayatımda..
Rats and Vampires

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

freaky yazdı:
aysegul yazdı:pengueni çok seviorm çünkü ersin karabulut var alpay erdem vaar selçuk erdem vaaar erdil yaşaroğlu vaaaar umut sarıkaya vaaaaar yiğiy özgür vaaaaaar bu adamlara bayılıyorum sıkıntım şu kii: ya of o esin özbek de kim ya? hatunun çizdiklerinden bi bok anlamıyorum fazla kendine özgü bi tarzı var tamam bu iyi bişe ama hiçbi anlam ifade etmio çizdikleri yoksam beni aşan kalitede de ben mi okuduktan sonra mal mal bakıyom ne bu lan diye.. bi aydınlatırsanız sevinirim :018

esin'in çalışmaları bana da hitap etmiyor.. ama bir kitlesi olmalı ki dergide yer alabiliyor.. bilmiyorum.. gerçi esin özbek'in çalışmalarını özellikle seven 1 kişiye bile rastlamadım hayatımda..

esinin tanıdığım fanatikleri var. bence bayan olması, çizimlerinde ersin kadar belli olmasa da yaşadıklarını anlatması ve bunları bir hikaye içinde vermesi ona değişik bir hava katıyor. kişilik olarak da çok cici, nerdeyse her hafta saç şeklini rengini değiştiren deli dolu bir hatundur... :022

Kullanıcı avatarı
selenay
Üye
Üye

Mesaj gönderen selenay »

tabiki kemik :-) heray kesintisiz okurum.... penguende iyi bence... ya atom iğrenç ben ona mizah dergisi bile demem!!! belden aşağı vuruyolar sürekli ve komik olduklarını sanıyolar... ama dediğim gibi iğrençlikten ileri gidemediler :x :x :023

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

suphesiz $u sıralar penguen :-D
bu arada oktay ile cevdet nerede cıkıyor bilen war mı bence en komik karikatur dizisi?

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

penguen. ya sırf yiğit özgürün ve umut sarıkayanın sayfası için bile alırım ki erdil yaşaroğlu'nu, selçuk erdem'i ve fatih solmazı saymıyorum. ya ikinci sayfada cıkan her odunda kendimden geciyorum. tayyipin odunu ne zaman cıkaracagını biliyorum, aha cıkardı diyorum, salak salak guluyorum sonra. ersin karabulut gibi cizebilmeyi de cok isterdim. ben onun yerinde olsam karikatür yanında resim de düşünürdüm. gerçi belki o da düşünüyordur :)
betterman.

Kullanıcı avatarı
morcuburcu
Üye
Üye

Mesaj gönderen morcuburcu »

penguen :-D

Kullanıcı avatarı
quelle
Üye
Üye

Mesaj gönderen quelle »

penguen gayet güsel

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

penguen,kemik(antidepresan) bunları kaçırmadan takip ederim..Lombak lemanyak gibi dergileri ise 2 ayda bir falan alıyorum..Penguen'de Ersin Karabulut ve Yiğit Özgür ve Selçuk Erdem,Erdil Yaşaroğlu gibi ustalar favori adamlarım kemikte ayrım yapamıyorum,lombakta Şero,kunteper canavarı,tübitak çok güldürür..Le manyak ise Robinson ve cuma,cabbar baba köşeleriyle altına zıçırtır adamı :-D

_blindside
Üye
Üye

Mesaj gönderen _blindside »

ya ben penguen i hiç sevmem. bazı arkadaslarım karikatür yolluyo. onun için alırım. robi ve cuma gibisi yok bence

Kullanıcı avatarı
dilan90
Üye
Üye

Mesaj gönderen dilan90 »

oktayla cevdet L-manyakta.bende penguen okuyorum bide l-manyak okuyorum.arada bir elime geçerse leman da okurum.özellikle ersin karabulut hastasıyım :010

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

lombak ve kemiin tüm sayıları var...hastasıyım yaw...penguense,eh işte!!
Even the smallest person can change the course of the future...

Kullanıcı avatarı
mamasaid
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mamasaid »

kesinliklle penguen.... :002
ersinde cok iyi favorimdirr dergidee...

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

l-manyak bence ozellıkle oktay ıle cevdet cok guzel melıksah abı nın kalemıne saglık..
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

speed_of_pain yazdı:l-manyak bence ozellıkle oktay ıle cevdet cok guzel melıksah abı nın kalemıne saglık..

heheh..oktay la cewdet yaaa..1 numara!

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

drexler yazdı:
speed_of_pain yazdı:l-manyak bence ozellıkle oktay ıle cevdet cok guzel melıksah abı nın kalemıne saglık..

heheh..oktay la cewdet yaaa..1 numara!

gercektende cok guzel kesınlıkle 1 numara..
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
asortik
Üye
Üye

Mesaj gönderen asortik »

leMandan vazgeçmem....

Kullanıcı avatarı
buzdan_kanat
Üye
Üye

Mesaj gönderen buzdan_kanat »

penguen

yok ötesi

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

penguen
leman
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
mahlukat
Üye
Üye

Mesaj gönderen mahlukat »

leman hastasýyým herhafta alýrým
tuncay akgün ,çaðçað, can barslan ve güneri içoðlu 'nu çok severim
özellikle bezgin bekire bayýlýrým
hepimiz bu siteme KURBAN olacaðýz

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

fermuar adında bir dergi gördüm bu gün hatta bi de aldım.. penguenvari bir dergi hatta bazı eski penguen çizerleri de var.. alternatif olarak okunabilir diye düşünüyorum..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
rockella
Üye
Üye

Mesaj gönderen rockella »

penguen ve leman sürekli takip ettiğim 2 dergi...bi ara biriktiriyodum ta ki annem hepsini toplayıp geri dönüşüm kutusuna atana kadar :(
kara kanatlı melek oldum;kutsandı kötülüklerim=)

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

penguenden ayrılarn yazarların yeni çıkardığı dergi: uykusuz
sanırım çarşamba günleri çıkmaktaymış ersin karabulut, yiğit özgür, umut sarıkaya ve adını sayamadığım nice güzel çizerler toplaşmış bulunmakta dergide..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

kozmik_peri yazdı:penguenden ayrılarn yazarların yeni çıkardığı dergi: uykusuz
sanırım çarşamba günleri çıkmaktaymış ersin karabulut, yiğit özgür, umut sarıkaya ve adını sayamadığım nice güzel çizerler toplaşmış bulunmakta dergide..
evet yeni çıkan dergi uykusuz ben bugn aldım ilk iki sayfasını okudum şimdilik nası oldğu konusunda bi bilgi vermiyecem ama güzele benziyo penguen gibi bi dergi neyse beğenrz umarım bende o-haa e kemik müdavimiym o-hanın serisini yapıyorum çnkü o dergi yeni çıktı ve ilk sayular benm için önemlidir ilkler unutlmaz :-D
We learned speaking turkish one english stayed... yanlşmı oldu acepp:D

Kullanıcı avatarı
uur_fury
Üye
Üye

Mesaj gönderen uur_fury »

leman tabiki daha ne olsun...:) kapakları yeter....