Kavgam

Tavsiye kitaplar, dergiler, gazeteler, köşe yazıları ve yorumlar...
Kullanıcı avatarı
VirusDaerthe
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen VirusDaerthe »

Benimde Anlatmak istedigim tamda buydu dost

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

ortak bu konu cok derin fazla kafaya takma bence ok
viva metal!

Kullanıcı avatarı
VirusDaerthe
Üye
Üye
İletişim:

Salla İnsanlar birseyleri Ögrenmeleri için at Gözlüklerinden Kurtulmaları lazım ve onu çıkarmaktanda Korkarlar

Rejected
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Rejected »

ters bi görüşüm olmasına rağmen okudum kitabı ve gerçekten faşist bi yükleme söz konusu almanyada yasak olan kitap nsl burda yayınlanır ona da ayrı hayret ettim...

Hitler denen adamın deliliğine veriorum tüm hadiseleri eğer deli olmasa ben bu adamın adının geçtiği yerde sıyırırdım

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

özgürlükçü zihniyet,hani özgür fikirleriniz :?: :?:

işine gelince özgürlük,işine gelmeyince yasaklayın :!:

hadi ordan...

yukardaki arkadasın mantıgıyla yaklasırsak;max okuya komünist,

kısakürek okuyan islamco olacak,yani okadar korkuyo :?: :?:

ilginc ki ne ilginc :!:
viva metal!

Rejected
Üye
Üye
İletişim:

özgürlükçü zihniyet diosunuz ama 7 milyon kişinin katilin kitabını okuyup hala bu adamı savunuosunuz... her şeyi vatanı için yaptı keşke ülkenin başına böle bi adam gelse diosunuuz faşist takılıosunuz ....

insanlık, hümanizm, geçtim...

Vicdan diye bi olay var bu kitap ben ce yozlaşmış halkı bence iyice yozlaştırıor... Ben herkes Marx ya da Lenin okusun demiorum ama en azından gerçerkleri görsün manyak bi adamından etkilenmesin diorum

Kullanıcı avatarı
VirusDaerthe
Üye
Üye
İletişim:

Rejected yazdı:özgürlükçü zihniyet diosunuz ama 7 milyon kişinin katilin kitabını okuyup hala bu adamı savunuosunuz... her şeyi vatanı için yaptı keşke ülkenin başına böle bi adam gelse diosunuuz faşist takılıosunuz ....

insanlık, hümanizm, geçtim...

Vicdan diye bi olay var bu kitap ben ce yozlaşmış halkı bence iyice yozlaştırıor... Ben herkes Marx ya da Lenin okusun demiorum ama en azından gerçerkleri görsün manyak bi adamından etkilenmesin diorum

1. Biz Asla Onaylamıyoruz Katliami
2. Halen neyi tarıstıgımız Konusnda En ufak bir fikrin yok.
3. Bizim Savundugumuz Noktayı anlamak istersen eger Forumu baştan sona kadar oku Lutfen ...
4. Faşizmi Hiç Semem...
5. İnsanları yargılamadan Önce Gözlüklerini Cıkar ve Obejectif bakmaya calıs Ozman Bizim ile Diyalok Kur Oldumu canım kardeşim insanları yargılamak Öyle her olaya Bodozlama dalmak degildir....

Rejected
Üye
Üye
İletişim:

nazikçe cewaplıorum...
1-ben burda kişileri hedef almıorum ben bu ktabı bu amaçla okuyanlara laf ediom aranızdan birine deil bunu okuyan herkese eleştirimdir bu konuda da biraz heyecenlı ve gaz :) olduğumu da kabul ediyorum
2-faşist olduunuzu da ima etmek istemedeim önyargı benim huyum deildir
3-yine de gazımı kestiiniz için teşekkür eder saygılar sunarım
4-ben bi oalya bodozlama dalmam :) elbet hepsini okudum başlığın

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

bir araştırma şirketinin yaptığı anketten kitabı okuyanların çok çok az bir kısmı hitlerin düşüncelerini onayladığını söylemiş
zaten o kısmı da çok iyi biliyor herkes kim olduklarını

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

gerci gerekli cevap verilmiş ama ben de kendi savunmamı yapayım;forumda fasizm isitiyoruz diyen bitana adam göremedim acaba gözlerim beni yanıltıyo mu?

uzun uzun anlatmaya gerek yok okadar yerden yere vurulmasına ragmen yurdum insanı "kavgam"ı okuyo ve cok da iyi yapıyoz,halkım gerekli cevabı veriyo zaten,yasamın cift taraflı bi bakıs acısını yakalamak oldugunu biliyo,işine gelince özgürlük zihniyetini yıkmayı gayet iyi biliyo,

rahat olunuz lütfen... :!:
viva metal!

Kullanıcı avatarı
VirusDaerthe
Üye
Üye
İletişim:

Rejected yazdı:nazikçe cewaplıorum...
1-ben burda kişileri hedef almıorum ben bu ktabı bu amaçla okuyanlara laf ediom aranızdan birine deil bunu okuyan herkese eleştirimdir bu konuda da biraz heyecenlı ve gaz :) olduğumu da kabul ediyorum
2-faşist olduunuzu da ima etmek istemedeim önyargı benim huyum deildir
3-yine de gazımı kestiiniz için teşekkür eder saygılar sunarım
4-ben bi oalya bodozlama dalmam :) elbet hepsini okudum başlığın

Benim amaçım seni kırmak yada başka birsey degildi Sadece Bizi YArgılamandı beni sinirlendigim tek nokta buydu

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

tamam kesin ikinizde severim ayıp ayıp :wink:
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
VirusDaerthe
Üye
Üye
İletişim:

:arrow: :oops:

Rejected
Üye
Üye
İletişim:

ikinci maddede belirttiğim gibi bu konularda başıma gelmiş çoğu olay yüzünden direkt yargılama moduna geçiorum herkesten özür dilemenin yanında korn83'ün bana laf sokma çabası beni üzmekte...ona burdan barış ilan ediyorum :)

Kullanıcı avatarı
VirusDaerthe
Üye
Üye
İletişim:

Aslında bizim onunla Kızdıgımız Sey İnsanların bizim anlatmak istedigimiz seyi anlamamaları ben onunla konusurum Oda Anlıyacaktır

Rejected
Üye
Üye
İletişim:

zaten buradaki herkesin anlayışlı olacağından eminim dağ başı deil burası ipini koparan buıraya gelmior zaten konuşmana gerek yok aramızda iki insan gibi halledebiliriz....

ollie
Üye
Üye

Mesaj gönderen ollie »

en sonunda bende dayanamadım.bi arkadaşta vardı ödünç aldım kitabı..bu kitabı okuyan sonuçta mutasyona uğrayıp faşist mi oluyo hayır..aslında olayı biraz çocukluğuna inince ortaya çıkıyo küçük adolf ressam olmak istiyo babasıda buna karşı çıkıyo sonra herif psikopat hasta bi beyin'e bürünüyo sonrası mağlum dünyanın anasını ağlatıyo..
5 Mayıs 2004 — mor ve ötesi’nin son albümünü;
"Yeni Dünya’ya yalan yanlış bir cevap, üsturuplu ama yersiz kaos, samimiyetsiz isyan,
karşılığını amaçsızca arayan ezik bir çığlık" ifadeleriyle tanımlayabiliriz.

ollie
Üye
Üye

Mesaj gönderen ollie »

o yüzden hiç bir şey için geç kalmış sayılmayız çocukluğumuza belki dönemeyiz ama içimizdeki çocuğu ortaya çıkarabiliriz.o zaman herkes ne duruyo koşun parklara,dönme dolaplara,salıncaklara,çıkarın misketleri,saklambaç oynayın,,yaramazlık yapın haylazlık yapın...
5 Mayıs 2004 — mor ve ötesi’nin son albümünü;
"Yeni Dünya’ya yalan yanlış bir cevap, üsturuplu ama yersiz kaos, samimiyetsiz isyan,
karşılığını amaçsızca arayan ezik bir çığlık" ifadeleriyle tanımlayabiliriz.

Kullanıcı avatarı
VirusDaerthe
Üye
Üye
İletişim:

Güzel Bir Yaklaşım :arrow: :wink:

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

rejected seni cok seviyorum biliyomusun :lol:

valla laf sokmuyom ve barıs cubugu uzatıyom ben de sana :lol:

sevgiyle...
viva metal!

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

VirusDaerthe yazdı:
DeLi yazdı:
mavisakal_kan yazdı:benim eleştirdiğim bu kitabın türkiyede peynir ekmek gibi satması (hadi okuyan bi millet olsak eywallah)..
bende tam bunu demek istiyordum düşüncelerime tercüman oldun

Ozman su cıkıyor ortaya gucu kim elinde tutuyorsa bir okadar tehlikelidir degil mi ?

Güç herzaman tehlikelidir ama Gücün seni degil Sen onu yönettiginde tehlikeli olucaktır...

Peki Bush İmzasını attıyorda ne ile attıyor Elinde olan guc ile O dönemlerde Almanyanın Silah urettimi kıstlanmıstı 1.Dünya savası ile Birde bunu düşünü bakalım...
almanya nın 2. dünya savaşındaki silahları şuandaki teknoloji ile yarış düzeydeydi.. mesala 700km. den bomba atabilen bi teknolojiye sahiplerdi
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
VirusDaerthe
Üye
Üye
İletişim:

mavisakal_kan yazdı:
VirusDaerthe yazdı:
DeLi yazdı:
mavisakal_kan yazdı:benim eleştirdiğim bu kitabın türkiyede peynir ekmek gibi satması (hadi okuyan bi millet olsak eywallah)..
bende tam bunu demek istiyordum düşüncelerime tercüman oldun

Ozman su cıkıyor ortaya gucu kim elinde tutuyorsa bir okadar tehlikelidir degil mi ?

Güç herzaman tehlikelidir ama Gücün seni degil Sen onu yönettiginde tehlikeli olucaktır...

Peki Bush İmzasını attıyorda ne ile attıyor Elinde olan guc ile O dönemlerde Almanyanın Silah urettimi kıstlanmıstı 1.Dünya savası ile Birde bunu düşünü bakalım...
almanya nın 2. dünya savaşındaki silahları şuandaki teknoloji ile yarış düzeydeydi.. mesala 700km. den bomba atabilen bi teknolojiye sahiplerdi

Bunu Biliyorum.....

Peki Mutefiklerin Fransa yani O hani bahsettikleri Muhtesem Omaha Cıakrmasını Almanların 1 saat içinde geri Puskurte bilcegini biliyormuydun Yaverleri adof u uykusundan uyandırmaktan korktukları için adof un Cıkarmadan 6 saat sonra haberi olmustu Bence O cıkarma sandece Asker katliamından başka birsey degildi Mutefiklerin bunu bile Bile yaptıkları katliam dı Askerleri bile bile Agır makinalıların onune yittiler Mg 42 yi bilirmisin Tank zırhı delmek içim Uretilen agır makinalıyı askerler bunu Önüne cıktılar işte Hepsinin Ruhu huzur içinde olsun Tek Katliamı Naziler yapmadı Mutefiklerde yaptı...

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

uykusundan uyandırmaktan korkmuşlar hemde 8O

Kullanıcı avatarı
VirusDaerthe
Üye
Üye
İletişim:

Ewt Aynen Öyle

Kullanıcı avatarı
_ReAlItY_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _ReAlItY_ »

Uzun süredir okumak istediğim bir kitaptı ve ne yazıkki yeni geçti elime okuyorum bu demek değildir ki gelmiş geçmiş dünyanın en faşist adamlarından birini takdir ediyorum.Sadece iyi yada kötü bir şekilde tarihte çok büyük yer etmiş bu adamı ve tanımak düşüncelerini kendinden dinleyip anlamak istemiyorum bunun kadar ne olabilir ki....Bilgi bilgidir hitler deyince kötü adamdı... gibi cümlelerden başka şeylerde söyleyebilmeliyiz....