Kavgam

Tavsiye kitaplar, dergiler, gazeteler, köşe yazıları ve yorumlar...
Kullanıcı avatarı
VirusDaerthe
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen VirusDaerthe »

_ReAlItY_ yazdı:Uzun süredir okumak istediğim bir kitaptı ve ne yazıkki yeni geçti elime okuyorum bu demek değildir ki gelmiş geçmiş dünyanın en faşist adamlarından birini takdir ediyorum.Sadece iyi yada kötü bir şekilde tarihte çok büyük yer etmiş bu adamı ve tanımak düşüncelerini kendinden dinleyip anlamak istemiyorum bunun kadar ne olabilir ki....Bilgi bilgidir hitler deyince kötü adamdı... gibi cümlelerden başka şeylerde söyleyebilmeliyiz....

Düşüncelerime Tercüman oldugun için sana binlerce kez teşekkur ediyorum hemşerim :oops:

Kullanıcı avatarı
yagmur_3
Üye
Üye

Re: Kavgam

Mesaj gönderen yagmur_3 »

mavisakal_kan yazdı:son günlerin en popüler kitabı.. okumadım ve okumayıda düşünmüorum.. anlamadığım şey kitap okumaktan haz etmeyen milletim neden dünyanın en büyük katilinin kitabını okuor?
ben her tarz kitabın okunmasından yanayım bir katilinde olsa kitabın bana katacağı eminimki çok şey vardır..!

Rejected
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Rejected »

korn83 yazdı:rejected seni cok seviyorum biliyomusun :lol:

valla laf sokmuyom ve barıs cubugu uzatıyom ben de sana :lol:

sevgiyle...
ben de bu barış çubuğunu büyük bi nezaktele alıyorum :)

Kullanıcı avatarı
VirusDaerthe
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen VirusDaerthe »

Rejected yazdı:
korn83 yazdı:rejected seni cok seviyorum biliyomusun :lol:

valla laf sokmuyom ve barıs cubugu uzatıyom ben de sana :lol:

sevgiyle...
ben de bu barış çubuğunu büyük bi nezaktele alıyorum :)

+10000 kashdsaokdhasoda

Kullanıcı avatarı
chakow
Üye
Üye

Mesaj gönderen chakow »

okudum.. okunması gerektiğini düsünüyorum..hitleri takdir ettigim yaptıklarını onayladıgımdan falan degil sadece zamanında dünyayı ciddi anlamda etkilemis bi insanı anlattıgı icin okudum... bi kitaptan ders almak ya da biseyler cıkarmak illa anlatılan durumun ve davranısın dogru oldugu düsüncesiyle olmaz.. onaylamıyoruz dedigimiz seylerle ilgili de en az onayladıklarımız kadar bilgi sahibi olmamız gerekir...tam olarak ne oldugunu bilmeden biseye karsı fikir üretemeyiz cünkü...bu arada okumadan hakkında cok ciddi yorumlar yapılması,hangi kitap için olursa olsun yanlıs geliyo bana..
..,,where i lay my head is home,,..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Askeri Lise öğrencilerinin en çok ilgi gösterdiği kitap olduğundan haberler çıkmıstı bir zamanlar..Harp okulları faşistleşiyor şeklinde..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...