Aramızda Çizer var mı?

Tavsiye kitaplar, dergiler, gazeteler, köşe yazıları ve yorumlar...
Kullanıcı avatarı
Rockingirl
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Rockingirl »

freaky yazdı:
Rockingirl yazdı:Megalomanca olcak biraz ama ben aslında baya iyi çizerim.Ama boya moya ile uğraşamam.İki boyutlu şeylere makyaj yapmayı çok severim.Bilgisayarda rötuşlamaya bayılırım.Ama aslında küçükken daha iyidim.Eh köreldim tabi.Şimdi de aynı küçükken çizidğim gibi çiziyorum.
Ama yalnızca hatun resmi çizerim.Başka şeyler yaptığım çok nadir..
mangacı fln msn sen ki? neden paso hatun çiziosun? ben de paso adam çiziyorum istersen ortak bir resim yapabiliriz bi ara kadın çizemiorum rahat rahat, bi tek manga tarzında çizebiliorum şu aralar hiç çizmiorum o da ayrı bi konu..
...Güzel espri.Ama alaksı yok.Ya erkekleri niye çizeyim??Kadın daha estetik bi yaratık.Yani yanılıyosam söyleyin.Erkek çizince saç çizemezsin,dudağını boyayamazsın,kiprik yapamazsın,etek giydirip bacaklarını gösteremezsin :D Yaa iyi aklıma geldi ben böyle bi erkek yapayım hemen..Sakal makal da yaparım,baya cool olur...:P
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

freaky
Üye
Üye

Mesaj gönderen freaky »

Rockingirl yazdı: ...Güzel espri.Ama alaksı yok.Ya erkekleri niye çizeyim??Kadın daha estetik bi yaratık.Yani yanılıyosam söyleyin.Erkek çizince saç çizemezsin,dudağını boyayamazsın,kiprik yapamazsın,etek giydirip bacaklarını gösteremezsin :D Yaa iyi aklıma geldi ben böyle bi erkek yapayım hemen..Sakal makal da yaparım,baya cool olur...:P
kadının kirpiği bacağı fln var da erkeğin de kadın kadar olmasa da estetik yanları var aslında... kızlara sormak lazım.. :D

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

kadın vücudu daha estetik ama makjaydı bacaktı değil.. bütün olarak.. bence siz vucudunuzu daha iyi tanıdığınız için erkeklere sormak lazım 8)
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
Rockingirl
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Rockingirl »

Eee ben ikisine de cevap vermek istiyorum.Alınmayın erkekler ama estetik bi yanınız yok bence.Yani resme konu alınası bi yanınız yok.Ama kadınlar öyle diil.Onlar estetikler.Evet aslında bacakları görünmese dudakları boyalı olmasa da estetikler.
Evet şimdi lütfen erkekler dürüstçe cevap yazsın...
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

James_Hetfield
Üye
Üye

Mesaj gönderen James_Hetfield »

Benim çok estetik yanlarım wardır bilen bilir... 8)
MASTER__OF__PUPPETS

freaky
Üye
Üye

Mesaj gönderen freaky »

konu sapıo gbii... :x

James_Hetfield
Üye
Üye

Konu çoktan sapmış zaten...Çizimi olanlar koymaya devam etsin çizemeyenlerde çabalasın... :lol:
MASTER__OF__PUPPETS

deathLess
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen deathLess »

Bende cizerim amatör bi şekilde ama şu anda manga sayesinde millet kadın ciziyor ona daha bi rağbet var :twisted:

Kullanıcı avatarı
The Invisible
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen The Invisible »

Ben de urasıcam mangayla..ama ne zaman :roll:

freaky
Üye
Üye

Mesaj gönderen freaky »

The Invisible yazdı:Ben de urasıcam mangayla..ama ne zaman :roll:
bence fırsat bulduun an başla yoksa daha cooook başlıcam dersin..

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

ben uğraşıyorum,çalışıyorum manga çizmeye ama pek bişiye benzemiyo..
şimdilik tabi..daha çalışmam lzm,vazgeçmek yook!:)eğer o zaman da da benzemiyosa derim yeteneksizim diye.. 8) :roll:
in the hopes of creating a horrible zombie..

freaky
Üye
Üye

Mesaj gönderen freaky »

Nymphe_MeL yazdı:ben uğraşıyorum,çalışıyorum manga çizmeye ama pek bişiye benzemiyo..
şimdilik tabi..daha çalışmam lzm,vazgeçmek yook!:)eğer o zaman da da benzemiyosa derim yeteneksizim diye.. 8) :roll:
bende manga hakkında dokuman olacaktı, lazımsa seve seve yardımcı olurum...

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

canım sıkıldımı çiziyorum şu aralar..hem keyifli hemde pratik yapmış oluyorum..bence seviyosanız bişiler çizmeyi,yeteneksizim diyerek çizmeyi bırakmayın..sonuçta iyi bişiler çizmek için çok pratik yapılması lazım
(abim bulursa biyerden scanner fln eklerim belki buraya :roll: )

err0ri5t
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen err0ri5t »

Bende şu aralar dershanenin sıralarına,üstü delik tahtalar,saçma sapan insanlar,karikatürler,bi odanın içi , öndeki hatunu , yanımdaki arkadaşı,öğretmeni (hocam kıpırdamayın) çiziyorum.Sade ve sadece sıkıntıdan :lol: scanlerdim ama scannerın masayı alabileceğini zannetmiyorum :p
the longest line of cocaine

Kullanıcı avatarı
bukovski
Üye
Üye

merhaba

Mesaj gönderen bukovski »

uzun zamandır günümün büyük bir bölümünü deli gibi çizerek geçiriyor yiyor içiyor ve tekrar çiziyorum. hayat bunlardan iberet gibi geliyor geri kaln zamanlarda ise iki saat uyuyor kalkıyor film izliyorum bilmiyorum ama deli gibi böyle yaşıyorum.

freaky
Üye
Üye

Re: merhaba

Mesaj gönderen freaky »

bukovski yazdı:uzun zamandır günümün büyük bir bölümünü deli gibi çizerek geçiriyor yiyor içiyor ve tekrar çiziyorum. hayat bunlardan iberet gibi geliyor geri kaln zamanlarda ise iki saat uyuyor kalkıyor film izliyorum bilmiyorum ama deli gibi böyle yaşıyorum.
takdir ettim, çalışmalarını görmek isterdim...

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

bukovski yazdı:uzun zamandır günümün büyük bir bölümünü deli gibi çizerek geçiriyor yiyor içiyor ve tekrar çiziyorum. hayat bunlardan iberet gibi geliyor geri kaln zamanlarda ise iki saat uyuyor kalkıyor film izliyorum bilmiyorum ama deli gibi böyle yaşıyorum.
ne güzel ya ben de öle olucam:)

bu arada freaky eklediin resmi kömür kalemle fln mı çizdin, yoksa normal kalem mi?(ne biçim bir salak sorudur bu demeyin, merak ettim yaws.. :roll:)

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

her yerde herşey çizerim ne istersiniz

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

gercek diyorum

James_Hetfield
Üye
Üye

İtiraz eden falan mı oldu... :lol:
MASTER__OF__PUPPETS

freaky
Üye
Üye

Mesaj gönderen freaky »

bloodline666 yazdı:her yerde herşey çizerim ne istersiniz
İstediğim şeyi çizersen ve scan edersen sevinirim... biyerden bakarak değil ama aklından çizmeni istiyorum... merak ettim.. çizersen minnettar olacağım..
Özel mesaj atıyorum...
En son freaky tarafından 23 Nis 2005 09:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

freaky
Üye
Üye

Mesaj gönderen freaky »

Nymphe_MeL yazdı:
ne güzel ya ben de öle olucam:)

bu arada freaky eklediin resmi kömür kalemle fln mı çizdin, yoksa normal kalem mi?(ne biçim bir salak sorudur bu demeyin, merak ettim yaws.. :roll:)
Resim kalemi ile. kara kalem yani...

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

e kara kalem tabii anladk okadar da..kömür kalem de öyle çiziyo,gerçi o daha koyu oluyo ya,neyse :roll:

ben de genelde kız çizerim..oğlanları az çizerm..erkeklerin saçlarını yapmak çok zevkli ya böle uzun, kabartmalı diken diken yapıyorum çok hoş oluyo :lol: 8)

freaky
Üye
Üye

Mesaj gönderen freaky »

Nymphe_MeL yazdı:e kara kalem tabii anladk okadar da..kömür kalem de öyle çiziyo,gerçi o daha koyu oluyo ya,neyse :roll:

ben de genelde kız çizerim..oğlanları az çizerm..erkeklerin saçlarını yapmak çok zevkli ya böle uzun, kabartmalı diken diken yapıyorum çok hoş oluyo :lol: 8)
ah bi de nete koysanız şu çizdiklerinizi ne mesut olacam bi bilseniz...

ben ekleyeceğim 1 haftaya kadar valla siz de bişiler koyun artık...

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

scanner yook!, napiim :(