Random Dergi - Eylül

Tavsiye kitaplar, dergiler, gazeteler, köşe yazıları ve yorumlar...
Kullanıcı avatarı
rethink
Üye
Üye

Random Dergi - Eylül

Mesaj gönderen rethink »

Resim

http://www.randomdergi.com

Arkadaþlar dergimiz yayýna girdi.. umarým herkesin hoþuna gidecek biþeyler çýkarmýþýzdýr.. lütfen ilk sayý olduðunu unutmadan hatalarýmýzý hoþgörüyle iletirseniz çok seviniriz.. Ve eðer dergimizi beðendiyseniz arkadaþlarýnýza yaymanýz ismimizi duyurmamýz ilk aþamada bizim için çok önemli.. þimdiden destekleyen herkese çok teþekkür ederiz..

Resim

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Gerçekten güzel hazırlanmış bir dergi ve yoğun bir çalışmanın eseri olduğu belli. Tasarım olaraksa diğer dergilerle neredeyse aynı. Bu tarz sanal dergilerde bana kalırsa en büyük sorun sayfa yüklenme sorunu. Mümkün mü bilmiyorum ama biz bir sayfayı okurken arkadaki sayfalarda durmadan yüklenebilse güzel olur. Diğer türlü sayfa yuklenme sürelerinde insanın ilgisi dağılıyor, başka şeylere kayıyor. İkinci bir sorunda erişim. Ben mi göremedim bilmiyorum ama başlıklara hızlı ulaşım linki yok. Sayfa numaraları olsa ve derginin ilk sayfalarında bu konulara linkler olsa daha hoş olur. Zira hala Malt röportajını aramakla mesgulum :) Bunun dışında sayfa çevirme sesi güzel bir düşünce ama bir yerden sonra tekrar etmesi rahatsız edici bir duruma dönüyor. Onu kapatmak için ufak bir buton olsa hoş olabilir. Şimdilik söyleyeceklerim bunlar, umarım uzun ömürlü, başarılı bir dergi olursunuz...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
rethink
Üye
Üye

Mesaj gönderen rethink »

yorum için teþekkürler

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »