Dans Etmek

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Narcoholic
Üye
Üye

Mesaj gönderen Narcoholic »

dans dedince akla hep club müzik gelio bence çirkin =P
elektronik pop hoş....
bide jay jay johanson var tabii ki...
If I couldn't sing, I've no idea what kind of bitter person I would've become.

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

sevion mu sen o adamı ben sevmem valla
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

twelly
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen twelly »

akm en gzl sahneye sahip yer sahne arkasıda ayrı bir rahat olup tapılası mekandır dans etmek ise bir hayat tarzıdır

Kullanıcı avatarı
diKeN
Üye
Üye

Mesaj gönderen diKeN »

Hiçbizaman anlam veremedim dansa... İnsanlar dans etmekten ne zevk alır kavrayamadım.

Kullanıcı avatarı
courtney_hate
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen courtney_hate »

ben bu aralar salsa yapıyorum. herkese de tavsiye ederim. partneriniz de ii dans ediyosa ve müzik te hızlıysa süper oluyo.
küçükken de feci oryantal yapardım :-D

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

KaRaMaRTi yazdı:Halk arasında Lorke olarak tabir edilen dogu sentezli dansı çok güzel bir şekilde icra ederim şappey şappey :yahoo :yahoo
ehehhe bn de biara gtmştmm krsa fln şimdi sertfkm var 8) şappyy şappyy şappyy :yu :yahoo :dance
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

Aaaaaa Çok güzel çiftetelli oynarım :D :yahoo Nihohoho :-D :-D :-D

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

INFLaMeS yazdı:Aaaaaa Çok güzel çiftetelli oynarım :D :yahoo Nihohoho :-D :-D :-D
:-D :015 :001 :yahoo
club ortmalarından nefret ediorum orda dans fln :023 tango fln da yetenek yok biz de halk oyunlarıyla idare edioruzz 8) :-D

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

benim beynimle dötüm arasında bi iletişim eksikliği var kıvırtamıom :-D :-D

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

Rock_N yazdı:benim beynimle dötüm arasında bi iletişim eksikliği var kıvırtamıom :-D :-D
:-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

Rock_N yazdı:benim beynimle dötüm arasında bi iletişim eksikliği var kıvırtamıom :-D :-D
bende de iletişim fazlası var!!... kapı gıcırtısında bile kıvırtmama engel olamıooomm!!! :-D :P ...
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

angel_of_the_hell yazdı:
bende de iletişim fazlası var!!... kapı gıcırtısında bile kıvırtmama engel olamıooomm!!! :-D :P ...
evet tropicte kısacık eteğinle sahnedeki o kıvırtma olayından sonra bende cinayet işleme arzum ve beynim arasındaki uyuşmazlığı zor engelledim :x

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

angel_of_the_hell yazdı:
:-D :-D bizim çingen nalan abla gibi oda senin gibiydi :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rock_N yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:
:-D :-D bizim çingen nalan abla gibi oda senin gibiydi :-D
biz çingenler bööleyiz canım.. naparsın genler!!!... :-D :P ...
evet tropicte kısacık eteğinle sahnedeki o kıvırtma olayından sonra bende cinayet işleme arzum ve beynim arasındaki uyuşmazlığı zor engelledim :x
hehhehheee... kızım tetikçi olan bnm.. varsa bi durum sööle ben hallederim... :-D :P
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

3 sene önce bi break dance modasına bizde uyduk.Bizim buraların tozunu atıyoduk.Her türlü hareket vardı ne istersen copter-heli-kulplu-jump..
heheheh neydi o günler beee :010

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

KoRn_eR yazdı:3 sene önce bi break dance modasına bizde uyduk.Bizim buraların tozunu atıyoduk.Her türlü hareket vardı ne istersen copter-heli-kulplu-jump..
:-D ya brdaa break dance yapanlarr varr bn onlara hop hopçu diorumm :-D :P :-D tabii sen de modaya ayak uydrmşnn :010 bnm esksidee break dance yapıoduu kafasnn üstndee döne dönee :P :-D :P

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya dün akşam kanalın birinde.. dans yarışması vardı onu izledim.... yane elemeler fln vardı... allaaamm!!.. nası özendim nası özendim.. anlatamam!!... yane.. bi yerlere yetişme çabam olmasa soluu kesin orda alırdım!!.... ahh...ahh.. walla çok özendim... :( :(

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

angel_of_the_hell yazdı:ya dün akşam kanalın birinde.. dans yarışması vardı onu izledim.... yane elemeler fln vardı... allaaamm!!.. nası özendim nası özendim.. anlatamam!!... yane.. bi yerlere yetişme çabam olmasa soluu kesin orda alırdım!!.... ahh...ahh.. walla çok özendim... :( :(
bn de baktımm kznn izlipoooduu asena da jrideydii :-D :P

Kullanıcı avatarı
vera
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vera »

diKeN yazdı:Hiçbizaman anlam veremedim dansa... İnsanlar dans etmekten ne zevk alır kavrayamadım.
ewet yaa...bende anlam veremedim...
bir fısıltıya hapsettim, içimin tüm çığlıklarını....

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

system_ yazdı:
KoRn_eR yazdı:3 sene önce bi break dance modasına bizde uyduk.Bizim buraların tozunu atıyoduk.Her türlü hareket vardı ne istersen copter-heli-kulplu-jump..
ya brdaa break dance yapanlarr varr bn onlara hop hopçu diorumm tabii sen de modaya ayak uydrmşnn bnm esksidee break dance yapıoduu kafasnn üstndee döne dönee
:-D

abi geçen gün düşündümde 3 sene değil 5 sene olmuş.Yaa ne çabuk büyüyoz :-D
ya ben kafakopter yapmıyodum adamların kafasında mantar bile çıkabiliyodu.Ben kopterciydim :-D İşte öle bi artizlik dönemimizde oldu yani..Şimdi asla uğuraşamam.Çünkü en az günde 3-4 saat çalışmak falan lasım.Hem dediğin gibi o modaydı, geçti.. :010

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

KoRn_eR yazdı:
system_ yazdı:
heheheh neydi o günler beee
ya brdaa break dance yapanlarr varr bn onlara hop hopçu diorumm tabii sen de modaya ayak uydrmşnn bnm esksidee break dance yapıoduu kafasnn üstndee döne dönee

abi geçen gün düşündümde 3 sene değil 5 sene olmuş.Yaa ne çabuk büyüyoz
ya ben kafakopter yapmıyodum adamların kafasında mantar bile çıkabiliyodu.Ben kopterciydim İşte öle bi artizlik dönemimizde oldu yani..Şimdi asla uğuraşamam.Çünkü en az günde 3-4 saat çalışmak falan lasım.Hem dediğin gibi o modaydı, geçti.. :010
hop hopçuu 5 yıl önce haaa :-D :P bymüşmüşş :-D

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Tabi abi gerçekleri gördüm, gözümün önündeki perde kalktı :-D

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

dans diyince benim aklıma kıvırtmadan uzak şeyler geliyo çünkü hiç bi zaman sevmemiş ve anlayamamışımdır o durumu :010 daha öğrenilen tarzda olanları seviyorum mesela tango vals vb gibi..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
bluessy
Üye
Üye

Mesaj gönderen bluessy »

vera yazdı:
diKeN yazdı:Hiçbizaman anlam veremedim dansa... İnsanlar dans etmekten ne zevk alır kavrayamadım.
ewet yaa...bende anlam veremedim...
Olmadı arkadaşlar =)

üniversite bitirme tezini dans üzerine yapmış biri olarak diyorum ki dans insanlığın en eski sanatlarından biri...herşeyden önce beden dilinin iletişimdeki yeri sözlerden oldukça fazla ...dansta bir nevi kendini ifade edebilme sanatı...

hani her insanın bu dünyada bir görevi vardır derlerya ..sanırım benim içinde o dans...umut ediyorumki ilerde ii bir dansçı olucam...

err0ri5t
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen err0ri5t »

Iki çeşit erkek vardır;
Birisi dans edebilen,
Diğeri dans edemeyen.

Iki çeşit dans edemeyen erkek vardır;
Birisi dans etmeye çalışan,
Diğeri , barda oturup içkisini yudumlayan...

Not : ben diğeri oluyorum...hep diğeri,bir diğeri.
the longest line of cocaine