Dinlediğin Grubun Piyasa Olması

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

destinyofrock yazdı:
frantic_kenan yazdı:ya aslında bu grubun ne anlamda piyasa olmasında kastedilenin ne olduğuna bağlı. Yani dünyadaki herkes dinliyor olabilir e napayım ? bir beethoven ı herkes takdir eder sanırım ama bu beni ondan uzaklaştırmaz. haa piyasa olmaktan kasıt grubun kendi çizgisinden ayrılıp revaçta olan vırvır şeylere yönelmesi ise o zaman kötü olur tabi
Kısaca piyasa olduktan sonra hava oluyo gerisi eski grup tadı olmuyo baknz bir sürü ayrılan gruplar :-D bence hep amatör kalınsa hehhe daa ii hitap edilir kendi çizgisini bozmaz beethoven dedin beni yedin bitirdin şimdi heheheh...! :-D
beethoven saçma örnek oldu galiba evet :010
This is the voice of silence no more...

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

ben eğer bi grubu ya da kişiyi dinlerken gerçekten zevk alıyosam,dinleyen diğer kesim çok da umrumda olmaz.kalitelerini bozmadıktan,kendilerinden ödün vermedikten sonra,yani piyasa olmak adına bişi yapmadıklarını biliyosam,rahatsız etmez çok gözönünde olmaları.sonuçta bilirim kendi istekleri dışında geliştiğini bazı şeylerin.hıı o dinleyen özenti kesime sinir olurum tabi ama gruba olan sevgimi etkilemez..

Kullanıcı avatarı
StalemaTe
Üye
Üye

Mesaj gönderen StalemaTe »

dinlediim grup piyasa olsa bnde soğurdum sanırım çnkü bn dnlediim şarknn sadece bana ait olmasını isterdm(çok mu bencilce oldu ne... :oops: ) ya da sadece bn bilip dinliim (bu kadarıda fazla cnnmmm ... :P )

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

bi grubu belli kişi dinleyince piyasa die isim veriliyor bunun farkını bilmek gerekiyor ilk önce dinlediğim grup piyasa olsun tanınsın çok tutsun çok satsın beni sevindirir fakat yaptıkları müzik tarzında ufak bir oynama bu nedenle olursa artık o benim dinlemediğim gruplarım arasında yerini alır ..
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

Walla çok sevdiğim bir grupsa piyasa olması pek de beni ilgilendirmez. Ama yeni yeni dinlemeye başladığım bir grupsa sağda solda olur olmaz kişilerin ağzına dolanmışsa bu grubun şarkıları, o zaman o gruptan soğurum.

Kullanıcı avatarı
KurbaN_CilekeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen KurbaN_CilekeS »

Piyasa olan grubun cýlkýný çýkarmasýnlar da :016
En son KurbaN_CilekeS tarafından 01 Nis 2006 01:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
KurbaN_CilekeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen KurbaN_CilekeS »

Ben çilekeþ çilekeþ diye ölüp biterken abi albüm çýksýn abi klip gelsin abi konser versinler derken ''aaa çilekeþ ne bee'' diyenler bi süre sonra özellikle aliyi görüp bir iki þarký dinledikten sonra ''ay ben çilekeþi çok seviyorummmm süperrrr'' havasýna girdiler :007 alakam olmas rock müzikle deyip konsere gelen tikkyler beni delirtmekte çok baþarýlýlar. Ben çilekeþ derken gülüp geçen insanlar abuk sabuk hal ve hareketleri beni öldürüyor :023 Ayrýca ne hikmetse bu yýl kral tv kurbanýn yine videosunu yayýnladý. ''KURBAN da ne hee koyun mu yoksa hehhe'' gibi zekice (!) yorum yapanlar yine klibini görüp ay bu söleyen ne tatlý deyip ardýndan da kurban dinlemeye çalýþýp sadece resimlerine bakan ama ortalarda kurban fanýyým diye geçinen sinir bozucu yaratýklarda beni deli ediyor. Mesela mangaya biþey demem adamlar baþýndan beri sevildi klipleri kralda yayýnlandý. Ama þimdiye kadar yayýnlamayýp gelirde çilekeþi yayýnlarlarsa tepem atar heralde :023 Bide piyasa olunca kesinlikle tektük þarkýsýný dyup seviorumm süperr bayýldým diyenler çoðalacak mümkünse piyasa olmasýnlra gerçek sevenleri kalsýn

Kullanıcı avatarı
drauneu
Üye
Üye

Mesaj gönderen drauneu »

Lovalace yazdı:bi grubu belli kişi dinleyince piyasa die isim veriliyor bunun farkını bilmek gerekiyor ilk önce dinlediğim grup piyasa olsun tanınsın çok tutsun çok satsın beni sevindirir fakat yaptıkları müzik tarzında ufak bir oynama bu nedenle olursa artık o benim dinlemediğim gruplarım arasında yerini alır ..
Galiba once ne tur gruba/sanatcıya -en igrenc tabirle- piyasa denebilecegini,denecegini konusmalıyız.Bence piyasa grup/sanatcı diye tabir edilen sey buyuk bi kitle tarafından dinlenen,sevilen insanlar ıcın kullanılıyor ama buna katılmıyorum.Piyasa grup denilen sey donemin begenilerinden/taleplerinden etkilenip buna gore muzik tarzlarını degistiren insanlardan olusur diebilirim.Produktorleri mutlu eden kuklacıklarda diebilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

hoş değil

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Grubun ne mal olduğunu gösterir bu durum bana

Kullanıcı avatarı
sucre_en_cube
Üye
Üye

Mesaj gönderen sucre_en_cube »

gokchee yazdı:ben eðer bi grubu ya da kiþiyi dinlerken gerçekten zevk alýyosam,dinleyen diðer kesim çok da umrumda olmaz.kalitelerini bozmadýktan,kendilerinden ödün vermedikten sonra,yani piyasa olmak adýna biþi yapmadýklarýný biliyosam,rahatsýz etmez çok gözönünde olmalarý.sonuçta bilirim kendi istekleri dýþýnda geliþtiðini bazý þeylerin.hýý o dinleyen özenti kesime sinir olurum tabi ama gruba olan sevgimi etkilemez..

aynen katýlýorumm..piyasa olmak grubu etkilemiosa sorun yok..ama eðer onlar piyasa olduk nasýlsa die piyasa uyarlarsa iþte o zmn sinir olurum..
en acýsý, nefret edilesi yýðýnlarca mutsuzluktan, bir küçük mutluluk çýkardðýnda, yeniden umutsuzca umut etmek..

Kullanıcı avatarı
ladyinblack
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ladyinblack »

kendi tarzlarını, müzik kalitelerini ve çizgilerini bozmadıkları sürece benim için çok sorun olmaz. bence herşey yakaladıkları çizgiyi ve kendi tarzlarını devam ettirmede bitiyo

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen PUNKY_SPuTniK »

bişey deiştirmez seviosam ben nie sevgim azalsın ki banane piyasa olmalarından
daha dün annemizin cüzdanını çalarken okul duvarlarına grafity yaparken şimdi anarşist olduk sokakları doldurduk. sevinçliyiz hepimiz polislerden kurtulduk..!
www.mahlukat.com punk webzine

Kullanıcı avatarı
themeltdown
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen themeltdown »

Eğer o kişi vaya o grup, böyle popüler oluyorsa ben ona olan sevgimi sorgulamaya başlarım. Eğer bu şekilde popüler olmadan güzel şarkılar yapmaktan geri durmuyorsa (yani popülerliğe karşı kesin çizgileri varsa) o benim için bir numaradır.

Kısaca kıroların diline düşmeden güzel şarkılar yapma imkanı buluyorsa, bundan iyisi şamda kayısı yani...

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Ghost_Murder »

KoRn_eR yazdı:Grubun ne mal olduğunu gösterir bu durum bana
o zaman dinlediğin tüm grupların hepsi mal :P

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Dinlediğim bütün gruplar piyasa olmuş diyosun yani.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

Bu gruba göre değişir sanırım
örneğin emre aydını albüm çıkarmadan önce dinlerdim(6. cadde ve yayınladığı demoları) ama artık içimden gelmiyo dinlemek.

ama bide duman gibi bi kaç grup var her daim dinlemek istiyosun.

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

pek çok kişiye ulaşabildikleri için çok mutlu olurum...helal derim şu müzikden anlamayan insanlara bile doğru düzgün müzik dinletebildiler derim...dahada ünlü olurlar inşallah die içimden geçiririm...onlar sadece bir avuç eski dinleyicinin,başkalarıda dinlemeye başladı tüh tüh artık dinlemem gibi bişi asla yapmam...
emra aydına şimdi,mor ve ötesine daha önceleri yapılan haksızlığıda anlamıyorum..emre aydın 6. caddede nası müzik yapyosa hala aynısını yapyo..hatta ben son albmünü daha çok beğendim...bikaç yeni yetme konserlerinde sevdiğim grup için salya sümük ağlıyosa bunda grubun suçu ne??parayla tutmadı herhalde onları dimi...haa nezamnki sabah programlarında bir türkücüyle yanyana görürüümm ozmn başkaaa...derimki siz hakkten piyasa olmuşsunuz Allah tepenizden baksın...

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

lonly yazdı: emra aydına şimdi,mor ve ötesine daha önceleri yapılan haksızlığıda anlamıyorum..emre aydın 6. caddede nası müzik yapyosa hala aynısını yapyo..hatta ben son albmünü daha çok beğendim...bikaç yeni yetme konserlerinde sevdiğim grup için salya sümük ağlıyosa bunda grubun suçu ne??parayla tutmadı herhalde onları dimi...haa nezamnki sabah programlarında bir türkücüyle yanyana görürüümm ozmn başkaaa...derimki siz hakkten piyasa olmuşsunuz Allah tepenizden baksın...
sen beni yanlış anladın galiba ben emre aydın kalitesiz demiyorum dinlemek içimden gelmiyor diyorum sorun onda değil yani bende :010

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Ghost_Murder »

KoRn_eR yazdı:Dinlediğim bütün gruplar piyasa olmuş diyosun yani.
nicinden anladığım kadarıylan evet

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

Yüksek Sadakat :s ilk çıktığında zevkle dinliyordum ama acı bi şekilde piyasa oldu...

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

hi_fi_girl yazdı:Yüksek Sadakat :s ilk çıktığında zevkle dinliyordum ama acı bi şekilde piyasa oldu...
O kaçınılmazdı zaten bassçıları kutlu özmakinacı medyanın içinden zaten.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

bad-dua yazdı:
hi_fi_girl yazdı:Yüksek Sadakat :s ilk çıktığında zevkle dinliyordum ama acı bi şekilde piyasa oldu...
O kaçınılmazdı zaten bassçıları kutlu özmakinacı medyanın içinden zaten.
yazık.. aslında muzik adına ii bi yerde adam ama işte... kendini yıldız sanmanın rehaveti...

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

bad-dua yazdı:
lonly yazdı: emra aydına şimdi,mor ve ötesine daha önceleri yapılan haksızlığıda anlamıyorum..emre aydın 6. caddede nası müzik yapyosa hala aynısını yapyo..hatta ben son albmünü daha çok beğendim...bikaç yeni yetme konserlerinde sevdiğim grup için salya sümük ağlıyosa bunda grubun suçu ne??parayla tutmadı herhalde onları dimi...haa nezamnki sabah programlarında bir türkücüyle yanyana görürüümm ozmn başkaaa...derimki siz hakkten piyasa olmuşsunuz Allah tepenizden baksın...
sen beni yanlış anladın galiba ben emre aydın kalitesiz demiyorum dinlemek içimden gelmiyor diyorum sorun onda değil yani bende :010
hayıııırr ben senin yorumuna bişi demedim...şu son zamanlarda emre aydın çok konuşuluyo die onu örnek verdim..tesadüf oldu senin yorumunun altında olunca cevp veriyomuş gibi olmuş.. :006
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Ghost_Murder yazdı:
KoRn_eR yazdı:Dinlediğim bütün gruplar piyasa olmuş diyosun yani.
nicinden anladığım kadarıylan evet
Gel de tartış benimle diyosun ama yemezler gulüm :-D