Punk

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Kullanıcı avatarı
The_Clash
Üye
Üye

Punk

Mesaj gönderen The_Clash »

Punklar burda buluşalım :013

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Buluşalım abi..gene faşist ocağı basılacakmı? hapiste yatılacakmı? sokakta kıçlar donacakmı?
yoksa converse mi giyilecek? blink 182-good charlotte mı dinlenecek ? coca cola festivalinde konser verilcek mi? özel okulda okuyupta,ceplerde kredi kartlarıyla punkçılık mı oynanacak?
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
The_Clash
Üye
Üye

komik olduğunu sanıyosun heralde. şu nick bakalım sana neyi hatırlatıcak... No_Future bu nick i hangi sitede gördün... :023

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

güzel arkaşım sanki ben seni hedef aldım..the clash dinleyen biri bu kadar basit olamaz..lütfen yani
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
The_Clash
Üye
Üye

forumda benden başkası olmayınca bende kendi üzzerime alındım normal olarak. o dediğin gruplardan bende haz etmem merak etme :-)

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

nema problema o zaman :wink:
adam bana :023 böyle yaptı ya durduk yere : )

Kullanıcı avatarı
The_Clash
Üye
Üye

yaparım ben öleeeee :-D

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

punk tam tamına manyaklıktır bence punkçılar gitar parçalama, sahneye çıplak çıkma yada erkeklerin sahnede kadın giysileri giymesi anfi parçalama , kadın punkçıların göğüsleri açık sahneye gelmeleri seyirci üstüne işeme gibi bi çok olaya girişmişlerdir aynı zamanda hepsi sahneye içerek çıkıyolar ve bende bunları yapanlara bayılıyom :-D

Sorj
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sorj »

Punk Tarzı süperdir.Punk 1 numaradır.Yıllardır punk takılmaktayım... Çapulculuk rullaz. :>

xPsycHox
Üye
Üye

Mesaj gönderen xPsycHox »

213 yazdı:Buluşalım abi..gene faşist ocağı basılacakmı? hapiste yatılacakmı? sokakta kıçlar donacakmı?
yoksa converse mi giyilecek? blink 182-good charlotte mı dinlenecek ? coca cola festivalinde konser verilcek mi? özel okulda okuyupta,ceplerde kredi kartlarıyla punkçılık mı oynanacak?
ne aLakaa şimdi,her conwerse giyn punkçı mı oLuo...ozman babamda punkçı benm...aLLa aLLa yha... :!:
·٠•●Love is The Name,Sex is The Game

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

punkçılık ne demek biri bana açıklayabilir mi?
bu tokatçılık, kapkaççılık yada ne bileyim iste. onun gibi birsey mi?

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

beni bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim sayin susayaci.

Kullanıcı avatarı
RainbowInTheDark
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen RainbowInTheDark »

xPsycHox yazdı:
213 yazdı:Buluşalım abi..gene faşist ocağı basılacakmı? hapiste yatılacakmı? sokakta kıçlar donacakmı?
ne aLakaa şimdi,her conwerse giyn punkçı mı oLuo...ozman babamda punkçı benm...aLLa aLLa yha... :!:
tuhaf birisin sen. bazı postlarını çok seviyorum da burda saçma bişey sölüyosun yani. o eski punkların (bişeye karşı çıkan) ve yeni punkların (Aha bu avriller simple planler falan) parodsini yapıyo. (diye düşünüyorum ben yannışsam düzeltin).

213 abi senin yaş kaç?
oh we will pray, it's alright...

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

RainbowInTheDark, ilk once yazdigin mesaji neden editledin hemen? yazdigin seyin gereksiz birsey oldugunu bakiyorum da kisa surede anladin.

bravo.
yoksa lafin hakikisini yiyecektin.
ondan sonra gorecektin akli basinda nasil oluyormus.

Kullanıcı avatarı
RainbowInTheDark
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen RainbowInTheDark »

nedir abi kıskandın mı anlamadım?

ben seni site sahibisin diye aklıma bile getirmedim.. sonra susayacinin moderatör olduğunu görüp değiştirdim
oh we will pray, it's alright...

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

özel mesaj lütfen.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

RainbowInTheDark yazdı:
xPsycHox yazdı:
tuhaf birisin sen. bazı postlarını çok seviyorum da burda saçma bişey sölüyosun yani. o eski punkların (bişeye karşı çıkan) ve yeni punkların (Aha bu avriller simple planler falan) parodsini yapıyo. (diye düşünüyorum ben yannışsam düzeltin).

213 abi senin yaş kaç?
Bende her converse giyen kendini "pankçı" zannediyor diye belirtmek istedim ama olay başka bir boyut kazanmış.Hem converse endüstrisi ve punk kavramı birbirine tezat kavramlar..Dediklerim anlaşılmıyor galiba.Neyse ya tartışın siz.
Zaten yeni dünya düzeninde tüm kültürler birbirine girdi.

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

son senelerde bazi 70lilerde ki punklara benzemeye calisanlar bence fashion-victum lar ve punki tek giyisileri ile ve bir kac gruplari ezberliyerek gösteris yapmak istiyorlar..

türkiyede punkrock eden kim var?

(chuckslari artik herkes giyiyor..bu sene bir acayip yani...haklisin 213)

Savasci
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Savasci »

converse giyip üstüne cob şarkı sözleri yazıyorum.heartgramlar pentagramlar çiziyorum.sizce ben şimdi punkçımı oluyorum?
~*~*~*~*~*~*~*~ Dead Spirit ~*~*~*~*~*~*~*~

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

iyi o zaman...saclarimizi kazalim, boyuyalim..anarsist olalim..punk olalim..
punk bir yasam tarzi degil mi?

xPsycHox
Üye
Üye

Mesaj gönderen xPsycHox »

Savasci yazdı:converse giyip üstüne cob şarkı sözleri yazıyorum.heartgramlar pentagramlar çiziyorum.sizce ben şimdi punkçımı oluyorum?
yoq öLe bişi ....!
·٠•●Love is The Name,Sex is The Game

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

...sizin tanidigniz türk punkmüzigi yapan var mii???

err0ri5t
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen err0ri5t »

Punk ingilis işçi çocuklarına takılan lakaplardan birisiymiş zamanında;)
Sonra bi tarz bi yaşam biçimi olarak çıkmış..Almayada fln sıçramış hallerini görüoruz..Sokakta yatan,su yerine bira tüketen bünyeler.Oranın dilencilik taufasını bunlar yapar.Türkiyenin Şopar gibin bişeyi yani.

Her converse, VANS giyen tabiy ki şopar pardon punk olmuyor.
ama her cebinde kredi kartı taşıyan herifte punk olamaz diye birşey yok yani.türkiede yaşam tarzından çıkıp , müzik tarzına dooru benimsetildi.çünkü AHLAKI kurallarımısa pek uymuyor bunlar.Ben 5 kişi saçımı mohikan yapıp mora boyasam,2 gün sokakta yaşayamam bence.Öyle mi ? Vururlar keserler walla..

punkçı deiL , punk dememiz her türlü daha doğru.Yani sen punksun ben punkum biz punkuz.siktir edin ne olduğumuzu yahu.sana ne benden??

bildiiiiim türk punk müzii yapan

Akupunktur , Cemiyette Pişiyorum , Deli gömleği , Dengesiz herifler , Düz Mantık , Enola , FatStar , Faux Pas , Harcı Alem , Klinik , Kırık Çizgi , Less , Leş , Not Made In China , Ofsayt , Ölü Köpek ve Amp Orkestrası , Rebel , Sabun , Sokak Köpekleri , Stuka , Vae Victis , Zardanadam, Zibidiler

bunlar war.
Hade bakalım.
the longest line of cocaine

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

thx

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

bide rashit var çok severim kendilerini
bu arada punk dinlerim ama punk deilim olmakta istemem eğer takmadan yaşamak istiyosam bohemlik daha uygun bi yol ehe..
bohemian like you...
bu birinin imzası idi valla süper imza ne diyim