Punk

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Kullanıcı avatarı
L_PArK_ZoNe
Üye
Üye

Mesaj gönderen L_PArK_ZoNe »

eh arada bi dinleniyo kaçamak

_blindside
Üye
Üye

Mesaj gönderen _blindside »

sevilmez mi be!!! Rakenkok 2003'te Dead Kennedys neydi oyle...

Kullanıcı avatarı
goddessofhell
Üye
Üye

Mesaj gönderen goddessofhell »

punk sefmeyenin bu forumda işi ne yasma abi osaman..sefmiorum dio punk a tıklıosun :023

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

goddessofhell yazdı:punk sefmeyenin bu forumda işi ne yasma abi osaman..sefmiorum dio punk a tıklıosun :023
burası forum blmem hatırlatmama gerek var mı :023 :023 :023 :023
The burden is mine... alone

_blindside
Üye
Üye

punk punk punk. hayatım artık bu benim. tam hardcore elemanı oldum. yaşasın hardcore da punk da. şimdi burada bi hardcorecuya yakışan hareketi yapıp bu müizği sevmeyenlere küfür etmek isterdim ama bu forumda da böyle işler yürümüyo maalesef.

Kullanıcı avatarı
DaRk_SebNeM
Üye
Üye

Mesaj gönderen DaRk_SebNeM »

bence ya metal olsun rock olsun yada pun rock hepside iyi parcalari ve sanacilar var punk rockta green day harikadir ve solcular buda hosuma gider
camurmu sürmek istiyorsun baskalarin duygularina önce senin ElLeRin kirlenicek

_blindside
Üye
Üye

punk diince green day den başka gruplar gelmeli insanın aklına. en azından dead kennedys, the clash, ramones fln. bunlar punk babalarıdır. punk en sevdiğim müzik türüdür. metalden nefret ederim. zaten daha metal grubu da cıkmıyo. dünya daha güzel olacak yani. metal grupları ya müziği bırakıyo ya da hardcore sounduna yaklaşıp metalcore a geçiyolar. metalciler size sölüyorum. öldünüz hepiniz :)

Kullanıcı avatarı
DaRk_SebNeM
Üye
Üye

yaaaaa greend day aklima geldi ve onlarin yazdiklari besteler anlamli bos degil onun icin onlari kas ettim bence rock anadolu rock sebnem ferah kargo mor ve ötesi dorian demir demirkan etc bunlar sanacilar

_blindside
Üye
Üye

şu yadığının son kısmını anlamadım

Kullanıcı avatarı
DaRk_SebNeM
Üye
Üye

yazdimi anadolu rock insan dinlemesi gerek kendi dilinde sebnem ferah kargo mor ve ötesi onlari destkelemiz gerek

_blindside
Üye
Üye

ben dinlediğim şarkının diline önem vermem. anadolu rock kelimesi yalandır. biraz muhafazakar bir milletiz ve bize rock müziği anca boyle sevdirebilirler. yoksa ne demek anadolu rock. onlarda bildiğimiz rock müziği yapıyolar. yok mezopotamya rock yok anadolu rock yok bilmem ne! geçin bunları. o saydıklarının da bi tanesibi bile dinlemem

Kullanıcı avatarı
DaRk_SebNeM
Üye
Üye

kimse demiyo dinle ama kendi insani destekleme gerekirdir.........

_blindside
Üye
Üye

konu dısına cıkacaz.

bence su grubu dinleyin.

www.myspace.com/lifelock

Kullanıcı avatarı
DaRk_SebNeM
Üye
Üye

ok

efsane
Üye
Üye

Mesaj gönderen efsane »

Anadolu Rock yalandýr.Rock müziði sevdirmek için yaplýr.Zaten kendi içimizden çýkmaya bir müzik türünün Anadolu adýyla anýlmasý garip :023
Her sabah bir umut uyanýyorum ama sonrasý felç oluyor

err0ri5t
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen err0ri5t »

_blindside + 998 + 1 + bilmem kaç
the longest line of cocaine

Kullanıcı avatarı
hopelesspsyhco
Üye
Üye

Mesaj gönderen hopelesspsyhco »

sewen sewiosa bi bildii wardır sewmeyen sewmiosa bi bildii wardr bn sewiom demmeki bnm bi bildiim war ondan dinliom ama insn kendi sınırlandırmamalı ne insanlar gördüm ayaında conwerse yok punker ne conwerseler gördüm içinde punker yok
yani conwerse giymekle punker olunuosa bzm btn mahhale punkçı o zmn
kenDiMdEn gErİyE KaLn TeK ŞeY SeNn

lp_fefurkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen lp_fefurkan »

_blindside yazdı:punk diince green day den başka gruplar gelmeli insanın aklına. en azından dead kennedys, the clash, ramones fln. bunlar punk babalarıdır. punk en sevdiğim müzik türüdür. metalden nefret ederim. zaten daha metal grubu da cıkmıyo. dünya daha güzel olacak yani. metal grupları ya müziği bırakıyo ya da hardcore sounduna yaklaşıp metalcore a geçiyolar. metalciler size sölüyorum. öldünüz hepiniz :)
Sen öyle san!!yada biraz araştır underground metal neymiş?neler bitiyomuş metal dünyasında öğren de gel!!metal metallicadan ibaret değil!onlar bozuldu diye metal bozuldu diye bişi de yok!!Kendi ülkendeki albümü olan kaç tane metal grubu var biliyomusun??en kısasından bkz Metaroth_meta non grata albümü geçen sene çıktı yada Catafalque_Unique!!haaa bunlar sadece 2si!!daha suicide,black omen,episode 13,crossfire,dreamtone,false in truth,hecatomb,in spite,cenotaph vb. bi sürü türk metal grubu varken nası METAL ÖLÜYO diyobiliyosun ki?haaa yurtdışında diyosan eğer sentenced güzel bi albümle dağılmış olabilir ama dark tranquility hala ayakta yada children of bodom!!!Kings of metal hala ayaktayken nası sölüyosun bunları anlamadım????Aslında metal ölmüyo punk poplaşıyooo!!!green day de bunu en iyi temsil edenlerden!!!warning albümüyle american idiot bir mi sence??????!!!!!!araştırmadan konuşma!!!!! :023 :023 :023

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

_blindside yazdı:punk diince green day den başka gruplar gelmeli insanın aklına. en azından dead kennedys, the clash, ramones fln. bunlar punk babalarıdır. punk en sevdiğim müzik türüdür. metalden nefret ederim. zaten daha metal grubu da cıkmıyo. dünya daha güzel olacak yani. metal grupları ya müziği bırakıyo ya da hardcore sounduna yaklaşıp metalcore a geçiyolar. metalciler size sölüyorum. öldünüz hepiniz :)
cok yanlıs yorum...katılmıyorum...
sleeping with the earth my dying bride

_blindside
Üye
Üye

jonnathan yazdı:
öyle ama abi. bana grup üyelerinin yaş ortalaması 20-25 arası olan bi heavy metal grubu söylesinize...

ben takip etmesem böyle şeyler söylemem zaten.

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

burasi punk forumu degilmiydi? :006

diyecegim, punk diyince niye hemen herkesin aklina green day geliyo allah askina? ..?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

_blindside yazdı:
jonnathan yazdı:
öyle ama abi. bana grup üyelerinin yaş ortalaması 20-25 arası olan bi heavy metal grubu söylesinize...

ben takip etmesem böyle şeyler söylemem zaten.
yas ortalaması bilemem ama yeni gelecekler albumler arasında ben Moonspell'den Memorial albumunden cok sey bekliyorum acıkcası...sonra My Twin single'ını dinlediysen,Katatonia'da iddalı geliyor...Ve ozellikle ulkemizde Anathema'nın onlenemez - ve onlenmemesi gereken- cıkısı...A Naturel Disaster son derece kaliteli bir albumdu...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

punka karsı olan dinleme yeteneğimi tamamen kaybettim gibi.. ayrıca cok da fazla adı duyulmadığı sürece grupları takip etmiyosanız kimin ne zaman ve nasıl bi performansla cıktığını takip etmeniz zor olucaktır..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
dudu
Üye
Üye

Mesaj gönderen dudu »

ooo ben bayılırım punk a çok severim simple plan favorim bi de the offspring :-D

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

punk ın bu aralar pek bi tutulduğunu söylemeden edemicem ama.. tabi bu tutan kısmın çoğunluğu punk ı sadece greendayden ibaret sanıyo o da ayrı konu..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?