Korsan mı alıyorsunuz, orijinal mi?

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

yabancı gruplardan bazılarına mail atarak istiyorum, sağolsunlar yolluyorlar...

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

_daRk yazdı:yerlilerin hepsini orjinal :010 .yabancilardanda cook sewdiklerim orjinal gerisi korsan yada olursa 2.el fln...
para var huzur var diosun yanii..

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

orijinal korsan karışık..gönül isterdi ki hepsi orijinal olsun ama mangır yetişmio be kardeşim..
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

millette para var orginal alio :010 cook sevdiğim olursa orginal takiliorm yerli olanlarda.yabancilarda orginal almak için cooooooook sevmem gerekio :-D okadar para veremem valla :010 müsriflik..ne gereği var canim yabanciya okadar para saymaninn :-D :-D
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

Papi yazdı:millette para var orginal alio :010 cook sevdiğim olursa orginal takiliorm yerli olanlarda.yabancilarda orginal almak için cooooooook sevmem gerekio :-D okadar para veremem valla :010 müsriflik..ne gereği var canim yabanciya okadar para saymaninn :-D :-D
ewt aynen katılıyorum :-D yabancıda gerek yok..yerlilerde özellikle sewdiklerimde we amatorlükten profesyonellige yeni adım atmı$ gruplarda orjinal tercih ederim destek olması amacıyla..

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

drexler yazdı:
Papi yazdı:millette para var orginal alio :010 cook sevdiğim olursa orginal takiliorm yerli olanlarda.yabancilarda orginal almak için cooooooook sevmem gerekio :-D okadar para veremem valla :010 müsriflik..ne gereği var canim yabanciya okadar para saymaninn :-D :-D
ewt aynen katılıyorum :-D yabancıda gerek yok..yerlilerde özellikle sewdiklerimde we amatorlükten profesyonellige yeni adım atmı$ gruplarda orjinal tercih ederim destek olması amacıyla..
diilmi ya :-D yeni profesyonellere destek vermek lazim tabi :wink:
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
Scralatchi
Üye
Üye

Mesaj gönderen Scralatchi »

Lysippe yazdı:yabancı gruplardan bazılarına mail atarak istiyorum, sağolsunlar yolluyorlar...
nice :010

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

bloodline666 yazdı:her zaman orjinal
emeğe saygı :002
yabancıyıda,türk gruplarınıda orjinal alıyorum...parama kıyıyorum saygıM VAR..korsan alarak mafyaya destek çıkıp sevdiğimiz grubu batırıyoruz ve piyasadan silmeye çalışıyoruz farkında değiliz..lütfen gruplara destek olalım köstek değil..
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

baba fiyatlar düşmeyene kadar ben full korsan yerim emeğe saygı..ilk önce bana saygı duysunlar ondan sonra ben emeğe saygı duyarım parama acırım be orjinalmış pıhh :) afedersinizde k.ç a geçiriolar sonra emeğe saygı :):)

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

or ji nal! (yerli gruplar) :010
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

walkman'im olduu için kaset almak zorundayım...yabancılarında kasetlerinin kopyasını bulamadıım için orjinal almak zorundayım...orjinal alırkende parayı basmak zorundayım...sonuç??haftalıım yine bitti :-D
Even the smallest person can change the course of the future...

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

walkman kullandığım zamanlar aynı şeyi bende yapmak zorunda kalıyodum ama en azından yerlilerde de yabancılarda da albümler cd ye göre yarı fiyatına :P
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

sevdiklerimi orjinal alırım daha az sevdiklerimi netten indiririm
yabancı albümlerde orjinal alma ihtimalim çok az :-D
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kozmik_peri yazdı:walkman kullandığım zamanlar aynı şeyi bende yapmak zorunda kalıyodum ama en azından yerlilerde de yabancılarda da albümler cd ye göre yarı fiyatına :P
ööle oluncada nooluooo?!?!
ahanda şunuda aliim...off off off!!!bu albümüde aliiim....amanin!!bunu almazsam ölürüm...sonuç?!?!baba haftalıım bitti... :-D

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

içimdeki müzik aşkı bambaşka durumunda olunca olucak o kadar :-D bunlar sana yol su elektrik iyi müzik bilgisi ve iyi bi dinleyici olma konularında geri dönüşüm yapıcaktır :P

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kozmik_peri yazdı:içimdeki müzik aşkı bambaşka durumunda olunca olucak o kadar :-D bunlar sana yol su elektrik iyi müzik bilgisi ve iyi bi dinleyici olma konularında geri dönüşüm yapıcaktır :P
dönüo zten...bnun en ii örnei(kendi adıma)coldplay'in X&Y albümü...delirdim resmen aldıktan sonra...müthiş...

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

param yettiince yerli albümler orjinal oluo... paramın yetmedii yerli albümler ve hiç bi zaman orj. almaa paramın yetmedii yabancı albümleri ark.lardan cekiorum.. ... yabancılardan ark.lardan bulamadıklarımıda paylaşım programlarından indiriorum.... ayrıca yabancılardan orjinal albüm aldıımı hatırlaamıorum.... bi norah jones u almıştım onu hatırlıorum bi tek.... onada bayaa oldu... :oops: :016 zaten albümlerin counu abim saolsun saalıo bana.. saalamasa bile bn ondan ele geciriorum... :P
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

valla bu ay msla albm malbmm almm paramm bitti yavv :-D şimdi git de doriann albmnüü al ama almm ynii indrdmm :oops:
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
dilan90
Üye
Üye

Mesaj gönderen dilan90 »

hepimiz orjinal almak isteriz tabiki ama özellikle yabancı cd fiyatları o kadar anormal ki orjinal almak mümkün değil...bende bazı yerli sanatçıları orjinal alıyorum ama yabancıları hep mp3 alıyorum...

Kullanıcı avatarı
ZoeJane
Üye
Üye

Mesaj gönderen ZoeJane »

ortada 5-6 milyonluk yerli cd lafı geçti bir ara çok şaşırdım allah allah nerde 5-6 milyona cd var yahu söyleyin ben de alayım..benim bildiğim en ucuz cd 10 milyon 11 milyon..
dışarı çıktım bir acıyı tükürdüm sokaklara
düşerken ağaçlar tutunmaz insanlara

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

olabıldıgınce orjınal bazı sanatcıların orjınal alumunu bulamadıgım ıcın korsan almak zorunda kalıyorum .....
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

orjinalini alinca icim bi rahat oluyor.."buna verdigim param su sanatcinin cebine giriyor" gibisinden...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

keske her orjinal album alev'inki gibi olsa...pc-addon programı sayesinde resimlerden konser videolarına kadar bir suru ek mevcut cdnin icinde...gercekten guzel dusunulmus...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

yerli grupların istisnasız orjinaldir..yabancı grupların ise malesef korsan...ama orjinal cd almak benim için keyif yaa...albüm kapaklarını incalamak bile zevk veriri bana :010
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
rest2030
Üye
Üye

Mesaj gönderen rest2030 »

NE GÜZEL genelde herkesin yerli cd si orjinal heralde bende 2 tane orjinal var :P hep mp3 üni.okumak zor.parayý cdye vermek daha zor tabi orjinaline! :oops: