Arabesk

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Kullanıcı avatarı
-rocker-
Üye
Üye

Mesaj gönderen -rocker- »

yav vallaha arabesk dinleip içimi karartcak deilim.. :010 dinleyene saygım var..ama dinlemem..
şebnem ferah!..dün,bugün,yarın ..ölümüne tek aşkımsınn şebommm..!!! <3

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

bayılırım,çok severim :-D ama herzaman dinlemem dinleyemem
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

müslüm baba fanıyım=) diğerlerini pek dinlemem ama sonuna kadar müslüm dinlerim :010
müslüm father forever!
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Müslüm Gürses ve Atilla Kaya

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

arada dinlemek gerekiyor :003

Kullanıcı avatarı
phyzc
Üye
Üye

Mesaj gönderen phyzc »

zevksiz olduğu için dinleyebilir...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

phyzc yazdı:zevksiz olduğu için dinleyebilir...
ukala olduğun için böyle yorum yapabilirsin..

Kullanıcı avatarı
phyzc
Üye
Üye

Mesaj gönderen phyzc »

müslümcüsün ve rockcıyım die geçiniosun...garipp

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

phyzc yazdı:müslümcüsün ve rockcıyım die geçiniosun...garipp
müslüm dinlerim,rockçıyım diye kasılan özentilerden de değilim..
ama su bir gerçek ki senin hayatında adını duymadığın metal gruplarını dinlerim.. :010

konuyu şöyle özetlersek;'ben rockçıyım diyip him,mvö,duman'dan baska grup bilmeyen,başka müzik türleri hakkında atıp tutarak kendi cahilliğini gizlemeye çalışan ezik kesimden değilim..

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

wolfali yazdı:
ama su bir gerçek ki senin hayatında adını duymadığın metal gruplarını dinlerim.. :010

konuyu şöyle özetlersek;'ben rockçıyım diyip him,mvö,duman'dan baska grup bilmeyen,başka müzik türleri hakkında atıp tutarak kendi cahilliğini gizlemeye çalışan ezik kesimden değilim..
müzik kültürünü anlatırken "senin duymadığın metal gruplarını dinlerim" demen ve diğer müzik türlerine laf söyleyenleri eleştirirken senin de onlara "ezik" demen garip olmuş.
betterman.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

layne yazdı:
wolfali yazdı:

müzik kültürünü anlatırken "senin duymadığın metal gruplarını dinlerim" demen ve diğer müzik türlerine laf söyleyenleri eleştirirken senin de onlara "ezik" demen garip olmuş.
gerçekler..
ayrıca ezik lafını beni eleştiren arkadaşa demedim çevredeki bu şekil takılan insanlara dedim..hepimiz de farkediyoruz zaten onları..
sezen aksu'ya ıııyyyyk popçu o,müslüm gürses'e kırosun arabeskçi o diye tepkilerde bulunup ortalarda dolanan''rockçı''gençlerimize söyledim o lafı :010

Kullanıcı avatarı
phyzc
Üye
Üye

Mesaj gönderen phyzc »

olm bana bak kimsin nesin bilmiorum punkcıyım alternatif rockcıyım adam gibi konuş benle müslüm baba dinleyip rockyım deme sana gülerler bişeyci olmak kolay değil bunu hayat fesefen yapman lazım öle her şey lafta olmuo kendi özünü saklayıp insanları özenme çünkü yapamıosun....Bu aralarda herkes metalci olmaya başladı...garip işte

daha demin bana duman mfö diosun...bekle bakiim şunları dinliomusun sen

sex pistols
the cure
placebo
muse
floggin molly
rolling stones daa sayardım ama seni ezmek istemiorum...bir toplumda adam gibi bir yerlere gelmek istiyorsan herkesin seni öldüünde göz yaşlarıyla uurlıyacağı harbi adamdı lan bu müziğin kralıydı demesi lazım...arabeskle bi .... olmaz bunu bil.haa ben nededim bence zevksiz dedim sen çekemedin üzerime atladın buradaki ayıp senin...

PUNK'S NOT DEAD :002 :002 :002 :002

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

phyzc yazdı:olm bana bak kimsin nesin bilmiorum punkcıyım alternatif rockcıyım adam gibi konuş benle müslüm baba dinleyip rockyım deme sana gülerler bişeyci olmak kolay değil bunu hayat fesefen yapman lazım öle her şey lafta olmuo kendi özünü saklayıp insanları özenme çünkü yapamıosun....Bu aralarda herkes metalci olmaya başladı...garip işte

sex pistols
the cure
placebo
muse
floggin molly
rolling stones daa sayardım ama seni ezmek istemiorum...bir toplumda adam gibi bir yerlere gelmek istiyorsan herkesin seni öldüünde göz yaşlarıyla uurlıyacağı harbi adamdı lan bu müziğin kralıydı demesi lazım...arabeskle bi .... olmaz bunu bil.haa ben nededim bence zevksiz dedim sen çekemedin üzerime atladın buradaki ayıp senin...

bu grupları daha önce hiç duyup/dinlememiştim çok sağol beni rock müzik konusunda açtığın için :010
neyse konuyu dağıtmayalım konumuz arabesk..
ve ben müslüm gürses dinliyorum...
kim ne derse desin severek dinliyorum=)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

su kavgaya bi son versek?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

yaa arada almak lazım arabeksi :D vucuda lazım olur :015
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
phyzc
Üye
Üye

Mesaj gönderen phyzc »

wolfali yazdı:
phyzc yazdı:olm bana bak kimsin nesin bilmiorum punkcıyım alternatif rockcıyım adam gibi konuş benle müslüm baba dinleyip rockyım deme sana gülerler bişeyci olmak kolay değil bunu hayat fesefen yapman lazım öle her şey lafta olmuo kendi özünü saklayıp insanları özenme çünkü yapamıosun....Bu aralarda herkes metalci olmaya başladı...garip işte

sex pistols
the cure
placebo
muse
floggin molly

bu grupları daha önce hiç duyup/dinlememiştim çok sağol beni rock müzik konusunda açtığın için :010
neyse konuyu dağıtmayalım konumuz arabesk..
ve ben müslüm gürses dinliyorum...
kim ne derse desin severek dinliyorum=)
seni tanıomuorum sende beni...belki lafım ilkin boşaydı tamam haklısın...biraz sen sert çıktın ben daha fazla çıktım...ben senden özür diliyorum müzik evresendir.Burada muhabbet etmeye geldik kusura bakma

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

phyzc yazdı: bir toplumda adam gibi bir yerlere gelmek istiyorsan herkesin seni öldüünde göz yaşlarıyla uurlıyacağı harbi adamdı lan bu müziğin kralıydı demesi lazım...arabeskle bi .... olmaz bunu bil
biras abartmamış mısın arkadaşım ayıp ama. :016 arabesk müzikle bi yerlere gelinmiceni kim sölüo ki.kim.saygısızlık bu düpedüs.sonuçta herkesin birbirinin dinlediği müzik türüne saygı duyması gerekir sevmek zorunda deilse bile..nasıl ki bis rock müziğe laf ettirmiosak senin de aynı şeyi yapmaman lasım.kaldı ki arabesk müzik tü kaka deil ki.en azından bu işe yıllardır emek vermiş ömrünü harcamış sanatçılarımısa saygısızlık olur böle bi söylem..çok ayıp yanlış..
nasıl rock müsik dinlemeyenlerden saygı ve anlayış bekliosak arabesk için de aynı şey geçerli.lütfen.
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

Öncelikle kafanızdan Rockçıyım, Punkçıyım, Metalciyim gibi saçma sapan kelimeleri silin. Rock müziği seven insan başka müzik tarzı dinleyemez die bişi yok kimse kimseye güLmez, Gülemez. Herkesin zevki kendine kimseyi alakadar etmez.
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Lovalace yazdı:Öncelikle kafanızdan Rockçıyım, Punkçıyım, Metalciyim gibi saçma sapan kelimeleri silin. Rock müziği seven insan başka müzik tarzı dinleyemez die bişi yok kimse kimseye güLmez, Gülemez. Herkesin zevki kendine kimseyi alakadar etmez.
bakın ne kadar da güzel demiş lovalace... :010

malayki_koma
Üye
Üye

Re: Arabesk

Mesaj gönderen malayki_koma »

hi_one yazdı:sizce bir insan neden arabesk dinler?????
acı cektigi için veya acı cekmis gibi görünmek için bence. eger bi acısı yoksa da arabesk dinlediği için olacaktır :-D Türkiye'de bu müzik türünün tutmuş olmasının temel nedeni ise tabi yıllarca insanların büyük bir cogunlugunun acılar içinde yasamasıdır, bunu Türk filmlerine bakarak da cıkarabiliriz....

malayki_koma
Üye
Üye

bu arada sarhosken arabesk cok güzel gidiyo denemeyenlere duyrulur :-D

malayki_koma
Üye
Üye

Re: Arabesk

hi_one yazdı:sizce bir insan neden arabesk dinler?????
bu arada bu sorun cok sacma. sen niye rock dinliyosun??? bununcevabı büyük bi ihtimalle beni ifade ediyo gibisinden bisey olurdu. insanların zevk ve renkleri tartısılmamalıdır bence. dinleyen dinlesin kardesim rahat bırakın. ben de sevmem ama ne yaparsın saygı duymak lazım dimi??

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

seferim nie olmasın arada bi etkin heves mi sandın ii gidio :-D
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

isteyen istediğini dinler müzik tarzını sevmeyebilirsiniz ama dinleyen kişilere bunu nasıl dinliyolar gibisinden saçmalamak yersizdir
ben de hiç sevmem arabesk müziği ve orhan gencebay dışındakileri duyduğum yerde katlanamam :010
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
phyzc
Üye
Üye

Mesaj gönderen phyzc »

ne olursa olsun ben arabeske karşıyım kültürü geri iten bir müzik tarzı ama dinleniyor işte