Ailelerimizin/Çevremizin rock müziğe karşı tutumları?

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

ben geçen sene dinlemeye başladım ama hzlı bi şekilde değişim oldu bende aslnda saçımı eskidende uzatrdm ama ailem rock dnledikten snra bu müzik türünden daha çok etklendiğimi düşünüo ablam sürekli şunu der yinemi siyah aldın :-D ama beni bi ablam anlar annem pentegramı son ses açınca kapa şunu yangndan kaçanlar gibi bağırıyolar dio :-D ama hiç bi zaman çıkıp bu müzik türünü dnleme demezler çünkü değşmiceğini bilirler :-D mutluyum :-D :-D
We learned speaking turkish one english stayed... yanlşmı oldu acepp:D

Kullanıcı avatarı
devil_curse_87
Üye
Üye

Mesaj gönderen devil_curse_87 »

valla benim çevremde ark.lar anlıyo tek babamla hep kavga ederim müzik yüzünden annem saolsun ses çıkarmaz ablamda sevmiyo rock müziğ bende geçen sene geçiş yaptım benim makyajlı fotolarım var onları görenler sen satanıstmisin diyolar bende aldırış etmiyom hatta bir kere birini çok fena işlettim gülmekten koptum valla ve iyikide mu müziğ dinliyom koparıyo içimi yani ;)
cici kal

Kullanıcı avatarı
aglaya
Üye
Üye

Mesaj gönderen aglaya »

annem_anlayamıorum yavrum seni ne anlıosun bu gürültüden diyodu ilk başlarda..şimdi mp4 ümü kaçırır bi hale geldi=) korn bile dinnettim ulen=)

babam_benim kızım ole muzikler dinlemez..itik kopukmu benim kzm sapıkmısın kızım sen ole muzikler dinlicen der..bende tabi baba ne anlamsız sey onla ole der geçiştiririm her zaman..bi duysa..kalptn gıder yahu=)

Kullanıcı avatarı
devil_curse_87
Üye
Üye

hayata kaçkere gelcez bea elimizden gelen herşeyi yapalım yarına bırakmayalım izmirden olan ark. varmı buralrada ark.lar ?
cici kal

Kullanıcı avatarı
maleficia
Üye
Üye

Mesaj gönderen maleficia »

benimkiler gürültü zırıltı diyorlar,annem bi aralar satanist olduğumu falan sanıp arkadaşlarımı aramıştı kızım bak yanlış yola sapmayın falan diye;rezildi diye düşünmüştüm o zamanlara ama hak veriyorum şimdi;ana yüreği işte.. bi iki tatlı sözle kazanırsın gönlünü.. baba da benim babam gibi dalgacı bi adamsa sorun yok ama ağır makyajı sevmiyolar;valla ne diyim ben de pek sevmiyom... neyse,eve bi kedi aldım anneme bu satanist ayaklarım yok falan diye,dayanamadı yolladı hayvanı,sınra da elimden 3 tane yavru köpek geçti hayvan dostuyum neticede..şimdi hamsterimle mutlu mesut yaşıyorum,komşular hala aynı telde ama;kııızzzzzzz ne bu gene simsiyah hıııı?
_cadı sabbatı var teyze oraya,ben dönüşte uğrarım sana,hadi eyvallah!istediğin özel bi domuz yağı var mı? hahahaaaaaaaaaa
sallamıyom kiiiiiiiiiiiiiiiii

Kullanıcı avatarı
devil_curse_87
Üye
Üye

hehe kafa buluyoalr senle
cici kal

Kullanıcı avatarı
gokcee
Üye
Üye

Mesaj gönderen gokcee »

ya satanis likle alaka kuruyolar evet o bbnmde başıma geldi saçmalık sadece..onun dışında pek bişi dedikleri yok gibi..
^^aşil topuğum aşktı^^

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

Mesaj gönderen keremo83 »

valla ben black te dinlerdim vaktiyle fakat dışa vurmadım hiç ama hep acaip acaip giyinirdim satanistten ziyade manyak derlerdi vaktiyle.

Kullanıcı avatarı
devil_curse_87
Üye
Üye

ark lar burda böyle herhez başına gelenleri yazıyo paylaşıyo bir sohbet odası acıp orda konuşsak kaynaşsak daha ii olmazmı ? böyle herkez parça parça yazıyo kalıyo ne bileyim bne kaynaşmak isiyorum çevre falan nasıl olur uyarmı size millet
cici kal

Kullanıcı avatarı
asemez
Üye
Üye

Mesaj gönderen asemez »

bizim hatay hele hele reyhanlıda rock müzik millete göre satanizmmişte.. dinleme oyf dedim...ailem felan dinlememe karşı değil...hatta bizim bir çay bahçemiz war...adı da anatolia:)bende pentagramın anatolia şarkısın babama dinlettim iyi dedi müşterilere dinletiriz:)

Kullanıcı avatarı
_eVrEn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _eVrEn_ »

eskiden kızım bu ne böle dinliorsun derdiler bas agrısı bunlar az dinle die söylenirlerdi..
simdi alıstılar bazen annm bile söylüor pek tutramasada eslik edior.. :-D

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

Mesaj gönderen keremo83 »

benim babam korn dinliyo yerse :-D yedimi yemedi sanırım :003

Kullanıcı avatarı
ercome
Üye
Üye

Mesaj gönderen ercome »

valla bende aynı dertten muzdaripim arkdaslar. abim taktı bana kafayı. serseri oldun basımıza sen fln gibi sözler kullanıo. geçen nirvananın sarkısına kötü deedi. kalpten gidiodum.

Efrasiyab
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Efrasiyab »

büyük abim 30 yaşında ve 16-17 yaşından beri metal/rock dinliyor. ben de ondan etkilendim ve başladım. ilk başlarda ona çok kızmışlar. bu ne!? bu saçlar ne?! bu gürültü ne? gibi şeyler. şimdi ben de görünce hiç kızmadılar birşey söylemediler. ama sınıf arkadaşlarımın çoğu oldukça oldukça eleştiriyor.

Kullanıcı avatarı
nicomedia
Üye
Üye

Mesaj gönderen nicomedia »

ilk klasik gitarımı aldığım zamanı hatırlıyorum da.tırt bi kılıfın içine koyup verdi satıcı abi.o heyecanı hiç unutmuyorum.otobüsten inmem gereken yerden bi kaç durak önce indim.sırtımda gitarla yürüyeyim de belki uzun zamandır görmediğim platonik aşklarımdan birine rastlarım umudu vardı.yağmur yağıyordu.kimseyi görmedim.evdekilerin gitar alıcağımdan haberi yoktu.görünce şaşırdılar.babam napıcan len o sazı türkücü mü olcan başımıza dedi.okulunu okusana önce sen dedi.baba o saz diil gitar dedim.ayrıca ben türkücü diil, bi rock grubunda solo gitarist olucam dedim.çok kızdı babam.şimdilerde benim bu rock ve gitar aşkımı bu denli sert çıkışlarla yaralamasa da napıyon sazı çalıyon mu gene tıngır tıngır diyerek beni "ben neden bi john lennon'un, bi jimi hendrix'in ne bileyim bi mike portnoy'un oğlu olarak doğmadım ki, hayır erkin koray'a bile razıyım" isyanına sürükler.
şaka be iyiyim ben böyle.
bak koçum eskiden buralar hep dutluktu...

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

pc:"there i gooooo turn the pageeee"(volume=30:) )

annem:"kızım kıs şunu"

ben:"hee?"

annem:"müziği diyorum kıs accık!"

ben:"anlamıyorum anne!!!"

annem:"gürbüz seni istemeye gelince de ben sizi anlamicam!!!!"

ben:"hönkk??!!"

pc:"volume=5:)"

Kullanıcı avatarı
siyakoce
Üye
Üye

Mesaj gönderen siyakoce »

walla annemle babama göre sesi kısık olsun da ne dinlersem dinliim yani ne anlıosun bu gürültüden deselerde sesi çok açık olmayınca karışmazlar tek..abimin biride dinler rock baya bnde ondn öörendm sayılır ztn..beraber müzik atarız birbirimize bulduumuz yeni şeyleri..ark.larımdan pek rock dinleen yok bnm gibi ayy bunlar ne bildiimiz bişiler açın yaa da oynalayalım diolar cd yi takınca bn =) hahha olsun ama alıştırıorm onlarıda yawaştan..direc-t le falan anca ona dayanabiliolar napsınlar.bn hep ööle simsiyah falan giyinmediim için de fazla tepki görmem ayrıca.:D

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Bugün Hayko Cepkin'nin imza günü vardı. Sırada beklerken öndeki kızın teyzesi ve annesiyle geldiğini gördüm ama olay o değil teyzesinin kamerayla kızdan daha çok görüntü almaya çalışması çok güzeldi. Güzel bir anı oldu.

Kullanıcı avatarı
TheRock1907
Üye
Üye

Mesaj gönderen TheRock1907 »

benim ailede fazla karışan yok ama daha çok metal ağırlıklı dinleynce kızıyolar kıs şunu diee..
bir tek abim ban destek veriyo zaten ondan alıştm bu tür müzik dinlemye saolsn..
bi kere arabada gidioduk şebnem ferah-can kırıkları ses de biraz fazlaydı sanırm..:D
annem bağırmaya başladı kızım oğlum kısın dedimşunu değiştrin kadın sanki g*tünü yırtıo şarkı sölicem die müzik mi şimdi bu diyolardı...:D
bn böle bileklik falan takınca siyah oje falan sürünce hemen başlıolar satanistmi oldun sen çıkar şu ipleri die..:D
onun dışında çevremde 2-3 tane arkadaşm var rock dinleyengeri kalanlar hep rap dinliyolar..:( bi tane var o acayip metalci..:D

Kullanıcı avatarı
theko_oks
Üye
Üye

Mesaj gönderen theko_oks »

walla bana pek karışmıolar ama babam hiçççç sewmio kısım nası dinliosun bunları hadi dinliosn başın ağrımıo mu dio

Kullanıcı avatarı
tuje_fe
Üye
Üye

Mesaj gönderen tuje_fe »

bnm babam pink floyd,cake... fln dinlio :D metale biraz karşı tabe
grace: two wrongs dont make a right.. axel: but what if we are two rights and everyone else is wrong?

haykolik_cansu
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen haykolik_cansu »

bnim annemde hepinizin toplamı:)hele babamm bigün camdan asağı atcak beni bağırıom diee amaannnn onanee:)bnim tarzım bnm hayatım kimseyi ilgilendirmezzz kısacası....
bitti dertler bindi tasa ben kurbanım haykoma!!!!!!!!hayfan olmaktan gurur duyuyorum çünkü ayrıcaktır:):)

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ses sistemimi bilmem kaç milyon watt'a çikardigimdan dolayi kom$ular baya magdur durumda:)
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

haykolik_cansu
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen haykolik_cansu »

213 yazdı:Ses sistemimi bilmem kaç milyon watt'a çikardigimdan dolayi kom$ular baya magdur durumda:)
o imza günündeki kadın benim teyzemdi:):) benim istediğimle cektii nasıldıı:)
bitti dertler bindi tasa ben kurbanım haykoma!!!!!!!!hayfan olmaktan gurur duyuyorum çünkü ayrıcaktır:):)

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ne kim noluyo tanisiyomuyuz haykolik?
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..