Rock ve moda

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

Papi yazdı:
morjan yazdı:
Papi yazdı: 8cm mi . az değilmi :P ama gider sana.yani fotolarına baktığım kadarıyla güzel durur.

renkli giyinmeye bakıyorum :D
eet güsel oluor ama dooru düzgünyürüyeblmk için kafada kitapla gezmk şart....nihohaa :P
zor senin işte bea :P
ee hayatın gerçekleri ööle 7/24 spor ayakkabıla gezilmez..her ortam için özel kıyafet olmalı...
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
cortx6
Üye
Üye

Mesaj gönderen cortx6 »

herkez canı ne istiyorsa onu giysin ben çounluk la deriler zincirler kovboy çizmeleri baştansona yırtılmiş kotlardan vaz geçmiyorum çünkü bana özgürlük ruhunu ve metal glem rock ruhunu hissettiriyor ama sadece şunu söyliyebilirim kimse kasmak zorunda diyl herkez istediini giyebilir ama ben metalciyim rockerım diyorsa kro olmamaya özen göstericekler :002

Kullanıcı avatarı
bcelali
Üye
Üye

Mesaj gönderen bcelali »

Arkadaşım metal müziğe merak sardı öğreneyim şu kültürü bakalım neymiş diye bi daldı yurdum insanı kıyafetlerinden 6 ayda matrixten çıkmışa döndü tırnak uzatmalar keçi sakal uzunsaç.Adam saçlarını 2 ayda bir yıkıyodu be daha ne diyim.Böyle olunması gerekiyomuş keza :fool
Al işte bende babalar gibi metal,Rock dinliyorum.gidip Taksimde takıyorum kulaklığımı kimse bilmiyo ...onlardaki amaç farklı bi kere; uzatıcan saçı-sakalı,çekicen siyahları hatta temmuzda asker postallarıyla(bot) gezeceksin ki arkadaş edinebilesin.Diimiya(!)sosyal statünün dibe vurduğu dönemlerde yapılmış ergenliği atlatamamış çucuk zihniyetine haiz insanlar,görünce içim sızlıyor valla yazık deyip acıyorum.Kendilerine punkçıyız diyenler özür dilerim ama onlar daha da beter farklı,sıradışı olabilmek için heralde her sabah aynanın karşısında bi 2 saatleri gidiyodur hayatlarından.Öyle bi saç şekilleri varki akıllara zarar kıyafetler desen nasıl bişi yapsam da yolda giderken bana baksalar ilgi çeksem tarzında...Yazık çok yazık herhalde büyüdükleri çevrenin insanları tarafından çok ezildiler ilgisizlikten yoksun bi çucukluk geçirdiler ki bu derece karakter yoksunu olabildiler.Bazen konuştuğum oluyo bazılarıyla, sırf havaatabilmek için 1000ytl veren var KOLYESİNE.daha ne denirki çocuğun hayattan beklentisi bi amacı yok ki.Babası veriyo parayı nasıl olsa çocukta kendini ispat denizinde boğulup gidiyo ne yazık ki...Neyse fazla uzattım.Bırakın kıyafetleri müzik zaten duyuluyo.Kendisini ifade dilidir müzik insanın kötü olanlar zaten ayıklanıyor aradan...
bende bi yanlışlık var ama söylemem. (hayat)

Kullanıcı avatarı
luin
Üye
Üye

Mesaj gönderen luin »

bence siyah gıymekle gruq tişörtleri giymekle olmuyo ne giyersen giy onemli dgl ... sadece dinle we felsefesini yasa

Kullanıcı avatarı
chakow
Üye
Üye

Mesaj gönderen chakow »

bence dogrusu,rock bi moda yaratıosa bu rahatlık üzerine olmalı...özgürlük üzerine...istediğinde istediğini giyebilmene istedigin gibi davranabilmene fırsat veren, ''rock dinliorum o zaman belli edeyim sunu giyip,sunu takıp,söyle hareket edip'' gibi düsüncelere yol acmayan bi moda olmalı...ben böle düsündüm ve rock dinlediim sürece beraberinde bi davranıs ya da giyim tarzı getirdigiyle ilgili kaygılarım hic olmadı...rock ın yarattıgı moda akımı da bu olsa gerek bana göre...
..,,where i lay my head is home,,..

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

Şimdiye kadar kılık kıyafetimle ilgili hiçbir sorunum olmadı. Canım ne istiyorsa onu giydim, taktım takıştırdım... Şimdiki gençlerimiz ise kendilerini "birileri" olma zorunluluğu altında hissediyorlar. Bir diğer deyişle, kimlik arayışı içindeler. Kendi yaşıtlarım arasında bu kimlik arayışı içinde olanlara pek rastlamadım ama daha çok 15-16 yaş grubu için bu daha da geçerli. Kişilik değişiminin, gelişiminin dönüm noktası bu yaşlar ve neyi görseler örnek alıyorlar. Daha sonra bu örnek alma işi fazla abartılıyor ve iş özenmeye dönüşüyor. Bana da o insancıklara bakıp, "yazık" demek kalıyor. Hakikaten yazık... O yaşlar gönlünden geçeni en fütursuz şekilde yapabileceğimiz yaşlar ve özellikle genç kızlarımız kendilerini boş bir özenme sevdasına kaptırıp heba olup gidiyorlar... Oysa etrafta siyahlara bürünmüş, yüzlerinde garip makyaj, dama tahtası gibi giyinmiş kızlar yerine şöyle cıvıl cıvıl kızlar görsek fena mı olurdu?
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Bi grubu bi akımı değil, beni yansıtan kıyafetler... Başka bişey demiorum...
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

bu rock modasi gececek kesin de..ne zaman gececek onu bekliyorum :D 80liler gelsin ya...söyle trance techno felan ..loveparadeciler felan dolsun sokaklar..heryer lastik latex ve rengarenk =)