Müslüm Gürses

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

wolfali yazdı:albüm sağlam olmuş dün müslüme sövenler bugün çatır çutur müslüm dinliyo o kadar diyim ben sa :010
:lol
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Papi yazdı:
wolfali yazdı:albüm sağlam olmuş dün müslüme sövenler bugün çatır çutur müslüm dinliyo o kadar diyim ben sa :010
neden güldün?çevremde müslüm dinleyenlerin sayısı baya bi arttı bu albümle birlikte ayrıca gerçekten sağlam bir albüm.önce dinleyin sonra gülün :010
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

wolfali yazdı:
Papi yazdı:
neden güldün?çevremde müslüm dinleyenlerin sayısı baya bi arttı bu albümle birlikte ayrıca gerçekten sağlam bir albüm.önce dinleyin sonra gülün :010
sağlam bi album oldunun farkındaim.doğru söze ne diebilirmkii :003
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
rockella
Üye
Üye

Mesaj gönderen rockella »

adamı dinlemem etmem ama türkiyedeki özgün vokallerden biri olduğu muhakkak..
kara kanatlı melek oldum;kutsandı kötülüklerim=)

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

ben çok seviyrum kendisini...dün sevgim dahada bi arttı..bi şarkı gönderdi arkadaşım...murathan munganın sözlerini yazdığı bi şarkı.. ismi nilüfer...aşk tesadüfleri sever albümündenmiş..albümü hiç dinlemedim ama dün şarkıyı dinledikden sonra almam gerektiğini düşündüm...şarkı zaten çok güzel bide müslüm gürses söyleyince ayrı bişey olmuş...çok etkilendim gerçekten
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
pressure
Üye
Üye

Mesaj gönderen pressure »

arabeske bööle bi kıllığım yok kamyonlarda ya da şahinlerde son ses krolar tarafından dinletilmediği sürece.. adam ilginç bişe yapmış.. dinlemedim. dinlenilir birşey mi bilemem.. ama çok da dandik bişey olmadığı kesin. çünkü adam bunları kendi müziğine uyarlamış.

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

pressure yazdı:arabeske bööle bi kıllığım yok kamyonlarda ya da şahinlerde son ses krolar tarafından dinletilmediği sürece.. adam ilginç bişe yapmış.. dinlemedim. dinlenilir birşey mi bilemem.. ama çok da dandik bişey olmadığı kesin. çünkü adam bunları kendi müziğine uyarlamış.
+1 :010
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...