Popüler Rock!?

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Kullanıcı avatarı
luin
Üye
Üye

Mesaj gönderen luin »

populer rock diye bi şey olmaz byle katagoride olmaz sen sosyalızm bilmemnelizm ne bu arkadas dinle yeter sen ben o dinlerse herkes dinlicekwe ozaman o eskiden deli gibi dinledigin gruplara kaset yaqma sansı dogcak . anladın mı rock'n coke gitmem dersin gider bakkaldan cola icersin sonra o lizim bu lizim diye ötersin .........

Kullanıcı avatarı
elisirg
Üye
Üye

Re: Popüler Rock!?

Mesaj gönderen elisirg »

"
ex yazdı:Popüler kültürü reddeden bi düşünceyi savunmamıza rağmen rock müziğininde bi popüler kültürü oluşmaya başladı siyahlar gotik simgeler falan...Peki sizce bu farklılık abartılmadı mı yeterince....Rock müziğin doğuşunda ölüm yoktu şeytan yoktu kim g.tünden çıkarttı bunları...John lennon abimiz ne derdi bu saçmalığa....

Arkadaşlar Rock etnik değildir geleneksel değildir ve popüler değildir şu anda dinlediğimiz çoğu grup bana göre rock değildir....Rock siyah değildir aksine rock bir güvercindir , barıştır...ve evde ne bulduysam giyen bi şahsiyet olarak ben alayına bu olayı protesto ediyorum!

ha bi de bu populariteye ayak uydurmuş arkadaşlar anarşi ve sosyalizmi savunup kapitalizmin kuyusunda yaşıyorlar...
"

kesinlikle katılıyorum sana. Tamam biz bu müziği farklı olmak için d,nliyoruz; ama o kadar abartıldı ki farklı değil aykırı oldu iş.
kristalize

Kullanıcı avatarı
TheRock1907
Üye
Üye

Mesaj gönderen TheRock1907 »

gerçekten çoksinir kapıyorum bu durumlara..
sen ne dinlersn?
nu-metal rock klasik falan
yuh sen satanist msn?
ne satanisti lann?
metal falan dinliomuşn metal bileklikler piercingler falan da takarsın...