Eurovision

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Kullanıcı avatarı
stan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen stan »

_bittersweet_ yazdı:
stan yazdı:sarkiyi dinledim simdi. umdugumdan daha iyi bir parca oldu - ama 1incilege yetecek kadar oldugunu sanmiyorum. tabi diger ülkeler ne yapacak onada bagli...ama iyi yani son senelerden cok cok daha iyi bir parca. basarilar
Türkiyenn þarkýsndan mý bahsedion?

yani Türkiye 2007 eurovision parcasi evet. gerci biraz modife edilecekmis ve 9 marta kamu oyuna aciklanacak. ama Shake it up Sekerim oldugu kesinlesti.
ever try ever fail no matter try again fail again fail better!!!

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

hayal kırıklıgı yaşadım ve aslında kenan doğuludan başka birini gönderebilirlerdi :) nez yada petek dinçöz gibi :P ama yinede geçen senekinden iyidir
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

issirganotununissirmiyani yazdı:hayal kırıklıgı yaşadım ve aslında kenan doğuludan başka birini gönderebilirlerdi :) nez yada petek dinçöz gibi :P ama yinede geçen senekinden iyidir
geçen sene yada önceki senelerinkine bakmamak lazım kriter aslında bu olmamalıydı.. ama eed kötünün iyisi!
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

bence geçen seneye göre bu sene daha iyi bi durumda olucaz..kötünün iyisi gerçekten ama kenana güveniyorum ben ya:)))

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

trt işin suyunu çıkardı.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
yemenja
Üye
Üye

Mesaj gönderen yemenja »

şarkı cook kotuu ben begenmedım..kafam olsa oy atmam :020 8) :( :016 :016

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kitten yazdı:bence geçen seneye göre bu sene daha iyi bi durumda olucaz..kötünün iyisi gerçekten ama kenana güveniyorum ben ya:)))
önemli olan şarkı, sahne şovuyla tiple vs kazandıktan sonra pek bişey ifade etmicek olsada.. yinede bi umut..
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
kikirik
Üye
Üye

Mesaj gönderen kikirik »

Kazanmak önmli ama en önmlisi ülkemizi temsil edecek olmasý...Ben þarkýyý dinlemedim o yüzden þarkýyla ilgili bi þey diyemiycemm....:D Keþke þu gitseydi diyicemize en iyi þekilde temsil etsin diyelimm.....

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

:fie hayır yaa bu olmamalıydı....durun hemen ümitsiz olmylım belki kulağımız dinledikce alışır :(
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
misa
Üye
Üye

Mesaj gönderen misa »

lonly yazdı::fie hayır yaa bu olmamalıydı....durun hemen ümitsiz olmylım belki kulağımız dinledikce alışır :(
umarım alışır....
Önce çizene kadar öleceksin sonra ölene kadar çizeceksin... #buvons mon ami #

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

1.lik müjdeliomuş şarkı :P
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
doacan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen doacan »

misa yazdı:
lonly yazdı::fie hayır yaa bu olmamalıydı....durun hemen ümitsiz olmylım belki kulağımız dinledikce alışır :(
umarım alışır....
bizim alışmamız fazla önemli olmaz sanırım...(gerçi diğer ülkelerin şarkıları da bundan pek farklı değil hatta yunanların şarkısı ile aynı bile denilebilir.)

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

simsiyah_85 yazdı:
kitten yazdı:bence geçen seneye göre bu sene daha iyi bi durumda olucaz..kötünün iyisi gerçekten ama kenana güveniyorum ben ya:)))
önemli olan şarkı, sahne şovuyla tiple vs kazandıktan sonra pek bişey ifade etmicek olsada.. yinede bi umut..
şarkıyla kazanmak da zor önemli olan siyasi ilişkiler en azından sahne şovu şarkıyla bütünleşirse bir ihtimal ilk 10a falan girebiliriz ama 1.lik getirebilecek bir şarkı değil..
ingiltere morrisey'i mi gönderecekmiş? öyle bir şey okumuştum. morrisey, "eurovision'a beni gönderseler ben kazanırım" gibi bir şey demiş..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

off kenanın şarkısı çok kötüüüüüüü!!!.. hiç müzik zewki yok bunlarda , artık eminim ben.
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

whatsername yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
şarkıyla kazanmak da zor önemli olan siyasi ilişkiler en azından sahne şovu şarkıyla bütünleşirse bir ihtimal ilk 10a falan girebiliriz ama 1.lik getirebilecek bir şarkı değil..
ingiltere morrisey'i mi gönderecekmiş? öyle bir şey okumuştum. morrisey, "eurovision'a beni gönderseler ben kazanırım" gibi bir şey demiş..
morriseyin gittiği falan yok diye bilmekteyim..
bunun yanında eurovison gibi sadece siyasete dayalı bir yarışmaya (hep böyle miysi bilmiyorum ama son bi kaç yıldır kesinlikle böyle) neden morrisey gitmek ister onu bilememekteyim..

ayrıca o ne kötü bir şarkıdır..kötülüğün ötesinde "shake it up şekerim" ne demektir? "what is matrix ulan?" dan farkı nedir?
"sahne şovu" dahil olmak üzere hiçbir "x şovu,y şovu" o şarkıyı adam etmez,edemez..
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bulletproof yazdı:
whatsername yazdı:
simsiyah_85 yazdı:önemli olan şarkı, sahne şovuyla tiple vs kazandıktan sonra pek bişey ifade etmicek olsada.. yinede bi umut..
morriseyin gittiği falan yok diye bilmekteyim..
bunun yanında eurovison gibi sadece siyasete dayalı bir yarışmaya (hep böyle miysi bilmiyorum ama son bi kaç yıldır kesinlikle böyle) neden morrisey gitmek ister onu bilememekteyim..

ayrıca o ne kötü bir şarkıdır..kötülüğün ötesinde "shake it up şekerim" ne demektir? "what is matrix ulan?" dan farkı nedir?
"sahne şovu" dahil olmak üzere hiçbir "x şovu,y şovu" o şarkıyı adam etmez,edemez..
işin daha kötü ve bir o kadar komik yanı da, şarkının "şekerim" kısmını, "shekerim" yaptılar bile..
http://www.eurovision-turkey.com/portal ... e&sid=1087
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
misa
Üye
Üye

Mesaj gönderen misa »

whatsername yazdı: işin daha kötü ve bir o kadar komik yanı da, şarkının "şekerim" kısmını, "shekerim" yaptılar bile..
http://www.eurovision-turkey.com/portal ... e&sid=1087
bu kadar kötülüğün içine tuz biber ekmişler yani madem türkçe bi şekilde şekerim oluyo neden shekerim yapıyolar......bütün şarkının içindeki tek türkçe kelimesindeki "ş" harfini "sh" yapmasalardı bence. gerçi bununda bi önemi yok nede olsa rimirimi rey le bile gitmiştik :x
Önce çizene kadar öleceksin sonra ölene kadar çizeceksin... #buvons mon ami #

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Papi yazdı:1.lik müjdeliomuş şarkı :P
sondan olabilir tabi :)

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

simsiyah_85 yazdı:
oyle demeyin dun atv haberde halktan tam not aldı diyordu sarkıyla ilgili, hangi halksa bu :P

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

veronique yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
oyle demeyin dun atv haberde halktan tam not aldı diyordu sarkıyla ilgili, hangi halksa bu :P
takvim gazetesinde de halktan tam not aldı yazıyordu:) iki arada bir derede oylama da yaptılar valla helal olsun şekerim :P
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

whatsername yazdı:
veronique yazdı:oyle demeyin dun atv haberde halktan tam not aldı diyordu sarkıyla ilgili, hangi halksa bu :P
takvim gazetesinde de halktan tam not aldı yazıyordu:) iki arada bir derede oylama da yaptılar valla helal olsun şekerim :P
walla haklısınız şekerlerim :)

Kullanıcı avatarı
stan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen stan »

abicim napti bu adam? ilk dinledigim shake it up sekerimi cok farkli. modifiye edicem diye s... desem ayip mi olur?!?! hayal kirikligia ya...ilk versyon daha iyidi...:(
ever try ever fail no matter try again fail again fail better!!!

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

stan yazdı:abicim napti bu adam? ilk dinledigim shake it up sekerimi cok farkli. modifiye edicem diye s... desem ayip mi olur?!?! hayal kirikligia ya...ilk versyon daha iyidi...:(
bence istediği kadar üzerinden geçsin, 1001 versiyon ortaya atsın; bir şey değişmez. isimden kaybediyor bir kere.. "shake it up şekerim" ne demek?
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

şarkının sözlerinin hiç önemi yok.fena bir parça değil.sahne performansı ile bir şeyler yapılabilir.ama yine metal tarzı bir grup katılırsa o yine birinci olur.malum bu camianın beğensede beğenmesede metal parçalara oy verdiğini pek çoğumuz biliyoruz.

Kullanıcı avatarı
The Invisible
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen The Invisible »

Daha iyi bişey bekliyodum kenan doğulu dan hayal kırıklıına uğradım cok fena... 1.lik yalan oldu ..kareografiyle falan da ne kdr düzelir bilmiyorum..yunanistanın sarkısı bile daha güzel