Eurovision

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

whatsername yazdı:
mavisakal_kan yazdı:
nightt yazdı:artýk finlandiya daki eurovision a apocalyptica katýlsýn.bizden de duman katýldýmý bi rockvision falan yaparýs.harika olur
dumanla katýlýncada farklý bir sonuç alcaðýmýzý sanmýorum... lordy'e helal olsun eurovision'a çok büyük bir ders verdi... bazý arkadaþlar rock mý yapýor iðrenç falan demiþler... doðru rock yapmýor.. metal yapýor :-D ayrica kostümleri makyajýný eleþtirenler var.. adamlarýn kendilerininde dediði gibi bu bi show ve bence o imajlarý müziklerini birebir yansýtýor... ve performanslarý harikaydý. :002
tamamen katýlýyorum..
ben çok yaratýcý buldum ayrýca kostümlerini ve sahne düzenlemesini. balta mikrofon falan çok hoþuma gitti
performanslarý da çok güzeldi
böðüre böðürre 11 oldularr...n diim....bööööð böööööð böðððððkk müziðe bak yaaa...!
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

birçok ülkeden tam puan geldi. azımsanacak bir başarı değil. oy verenlerin de bir bildiği var herhalde. rock veya metal müziğin ulusal bir alanda resmi olarak pop müziği ezdiğinin de kanıtıdır bu.

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen PUNKY_SPuTniK »

endoplazmikjan yazdı:
whatsername yazdı:
mavisakal_kan yazdı: dumanla katılıncada farklı bir sonuç alcağımızı sanmıorum... lordy'e helal olsun eurovision'a çok büyük bir ders verdi... bazı arkadaşlar rock mı yapıor iğrenç falan demişler... doğru rock yapmıor.. metal yapıor :-D ayrica kostümleri makyajını eleştirenler var.. adamların kendilerininde dediği gibi bu bi show ve bence o imajları müziklerini birebir yansıtıor... ve performansları harikaydı. :002
tamamen katılıyorum..
ben çok yaratıcı buldum ayrıca kostümlerini ve sahne düzenlemesini. balta mikrofon falan çok hoşuma gitti
performansları da çok güzeldi
böğüre böğürre 11 oldularr...n diim....bööööğ böööööğ böğğğğğkk müziğe bak yaaa...!
birinci birinci 8) :P
daha dün annemizin cüzdanını çalarken okul duvarlarına grafity yaparken şimdi anarşist olduk sokakları doldurduk. sevinçliyiz hepimiz polislerden kurtulduk..!
www.mahlukat.com punk webzine

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

eurovision'da böyle bi şarkı olduğunu görmek de göz yaşartıcı tabii...birinci de olmak öyle..helal diyorum başa da bişey diyemiyorum
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

layne yazdı:ermenistan mevzusuna gelince, hem siyaset şu bu bulaştı deniyor hem de ermenistan'ın şarkısına 10 puan vermemize "nasıl olur hayret, sinir bozucu, sinirlendim" deniyor. türkiye'deki ermeniler doğal olarak vermiş olabilir. bunun almanyadaki hollandaki türklerin vermesinden farkı nedir?
eger turkiye'de yasayan ermeniler verdiyse ben bu kadar cok ermeni oldugunu bilmiyordum turkiye'de...turkiye'de ermenistana oy verecek olan varsa onun en az 3 katıda vermeyecek insan var tahminimce ama oldu...fransa'dan 12 almamızda bana gore tamamen bizim eurovision'u milli mesele yapıp,adamların sallamaması...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
orphanedland_x
Üye
Üye

Mesaj gönderen orphanedland_x »

bence hakettiler abi kim ne derse desin....
cekemeyenler catlasın türkiye dahil...
artık terbiye olmuslardır insallah seneye mangayı falan secerlerde bişiler yaparız belki..
6 Hafta önceki düşüncelerimi hala daha sürdürmemi bekliyorlar...Eğer öyle olursa kölesi olmaz mıyım düşüncemin...

Kullanıcı avatarı
lidyamaya
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen lidyamaya »

ermenilerin azınlık olduğunu belirtmek isterim türkiyede.ve ayrıca aynı azınlık geçen yılda bu ülkedeydi.osmanlı egemenliğinde kalmış olan bütün ülkelerin müzikleri turkish kıvamındaydı zati.yani türkler bu müziği yakın bulmuş olmalı.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

jonnathan yazdı:
layne yazdı:ermenistan mevzusuna gelince, hem siyaset şu bu bulaştı deniyor hem de ermenistan'ın şarkısına 10 puan vermemize "nasıl olur hayret, sinir bozucu, sinirlendim" deniyor. türkiye'deki ermeniler doğal olarak vermiş olabilir. bunun almanyadaki hollandaki türklerin vermesinden farkı nedir?
eger turkiye'de yasayan ermeniler verdiyse ben bu kadar cok ermeni oldugunu bilmiyordum turkiye'de...turkiye'de ermenistana oy verecek olan varsa onun en az 3 katıda vermeyecek insan var tahminimce ama oldu...fransa'dan 12 almamızda bana gore tamamen bizim eurovision'u milli mesele yapıp,adamların sallamaması...
iyi de türkiye'deki ermeniler de salladıysa...
betterman.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

layne yazdı:
jonnathan yazdı:
iyi de türkiye'deki ermeniler de salladıysa...
turklerin onlardanda cok sallayacagını dusunuyorum...neyse oldu bitti,demek ki fazla gaza gelmisler :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

yandan yemiş ajda pekkan görünmlü sibel tüzünle bu işin olmujaı belliydi zaten...ha bi de illa şarkıda türk ezgileri olsun diye kasım kasım kasınılmış...aşmak lazım bazı şeyleri...
edison bile pişman...

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Resim

"Şakşuka"nın gözü Eurovision'da
"Şakşuka" isimli parçayla adından söz ettiren sanatçı Tarık Mengüç, "Seneye Eurovision'a katılacağım" dedi. Tarık Mengüç, Town Center'da hayranlarıyla buluştu. İlginç kıyafetiyle dikkat çeken sanatçı, söylediği şarkılarla hayranlarını coşturdu.

Mengüç, yeni albüm hazırlığında olduğunu belirterek, "Bu kasette yer yerinden oynayacak. Sadece gençleri değil büyükannelerimizi de oynatacağız. Yeni albümde kıyafetlerim ve şarkılarım da değişecek" diye konuştu. Bu sene yapılan Eurovision Şarkı Yarışması'nı da değerlendiren Mengüç, "Finlandiyalı grubun birinci olması büyük saçmalık, yarışmada kendi örf ve adetlerimizi kullanmalıyız. Kemanlar, zurnalar, davullar şarkının içinde olmalı. Seneye Eurovision'a aday olacağım ve yarışmayı kazanacağım" dedi.

27.05.2006

Kaynak : İHA
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

finlandiyalılar kostümlü halleriyle "korkunç" görünüyor, bu adam doğal haliyle.

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Made in turkey denemeye değer bence dans grubuda hazır var zaten Trt böyle bir atak yaparmı sizce ?
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

en iyi derecelerimizi aldığımız iki şarkıya bakacak olursak;
every way that i can:bestecisi demir demirkan
for real:tam bir punk-rock şarkısı,
görüyoruzki türkiye 2 kez rock müzikten-rock şarkıcısından yararlanmış ve en iyi derecelerini almış.bundan sonra da yararlanalım iyi bir derece alalım.
türkiye'de eurovisionu sallayacak birsürü grup,sanatçı var.onlar çıksın seneye.görelim popmu yaman rockmı.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

Burhan_abi yazdı:Made in turkey denemeye değer bence dans grubuda hazır var zaten Trt böyle bir atak yaparmı sizce ?
ya bencede denemeye değer.rimi rimi ley'den cok daa iyi olcağı kesin!trt'nin böle bişi yapıcanı sanmıorm..
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

wolfali yazdı:en iyi derecelerimizi aldığımız iki şarkıya bakacak olursak;
görüyoruzki türkiye 2 kez rock müzikten-rock şarkıcısından yararlanmış ve en iyi derecelerini almış.bundan sonra da yararlanalım iyi bir derece alalım.
türkiye'de eurovisionu sallayacak birsürü grup,sanatçı var.onlar çıksın seneye.görelim popmu yaman rockmı.
3. olmuşluğumuz da var. şebnem paker'di sanırım.

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

Lysippe yazdı:
wolfali yazdı:en iyi derecelerimizi aldığımız iki şarkıya bakacak olursak;
3. olmuşluğumuz da var. şebnem paker'di sanırım.
evet şebnem paker - "dinle" die bi şarkıydı
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
Catatonia
Üye
Üye

Mesaj gönderen Catatonia »

Lysippe yazdı:finlandiyalılar kostümlü halleriyle "korkunç" görünüyor, bu adam doğal haliyle.
azuhazha :-D eğer öyle bişey olursa Türk vatandaşlığından çıakrım!!

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Catatonia yazdı:
Lysippe yazdı:finlandiyalılar kostümlü halleriyle "korkunç" görünüyor, bu adam doğal haliyle.
ben trt den beklerim böyle bişey
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
Catatonia
Üye
Üye

potesto ederim trt yi açlık grevi yaprım :-D

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

wolfali yazdı:
Catatonia yazdı:
ben trt den beklerim böyle bişey
trt? tarık mengüç? imkansız. türkiye'de şu an televizyonlar tek kanallı olsaydı tarık mengüç'ü televizyon'da görmeyecektim, bundan eminim.
betterman.

Kullanıcı avatarı
lidyamaya
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen lidyamaya »

devlet meselesi olmuş gözünüzde.bişeyden anlar gibi konuşun da nolursa olsun.

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

Catatonia yazdı:
Lysippe yazdı:finlandiyalýlar kostümlü halleriyle "korkunç" görünüyor, bu adam doðal haliyle.
azuhazha :-D eðer öyle biþey olursa Türk vatandaþlýðýndan çýakrým!!
o zaman geçen sene "limi limi ley" de çýkmalýydýn tc vatandaþlýðýndan..geç kamýþsýn...en fazla o kadar kötü olabilir meraq etme..daa ötesi yoq çünqü :006
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

endoplazmikjan yazdı:
Catatonia yazdı:
o zaman geçen sene "limi limi ley" de çıkmalıydın tc vatandaşlığından..geç kamışsın...en fazla o kadar kötü olabilir meraq etme..daa ötesi yoq çünqü :006
bence var : tarık mengüç
çıkar da şarkıya başka bi yemek adı ya da şapıdık şupuduk gibi bi isim koyarsa şaşırmamak lazım..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
Catatonia
Üye
Üye

whatsername yazdı:
endoplazmikjan yazdı:
Catatonia yazdı: azuhazha :-D eğer öyle bişey olursa Türk vatandaşlığından çıakrım!!
o zaman geçen sene "limi limi ley" de çıkmalıydın tc vatandaşlığından..geç kamışsın...en fazla o kadar kötü olabilir meraq etme..daa ötesi yoq çünqü :006
bence var : tarık mengüç
çıkar da şarkıya başka bi yemek adı ya da şapıdık şupuduk gibi bi isim koyarsa şaşırmamak lazım..

bncede snçta karşılaştır yani bi şakşuka mı daha feci limi limi rey mi :025