Eurovision

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

tamam işte türkler pek oy vermemiş heralde yoksa yoktan olmadı ya oylar...

ayrıyeten o lordi midir nedir sevmiyom pop çıksa daha ii olurdu...
insanlık, okadar hızlı büyüyordu ki ; Tanrıyla boy ölçüşmeye kalkıştı ve Tanrı ; çocuklarından utandı... Önce yağmurla yıkadı pisliklerinden arıttı sonra güneşinde yaktı maskelerini çıkarttı ve yer yü

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

lordi'nin yaptıgı isi tadkir ediyorum ve sonuna kadar destekliyorum...yaptıkları gercekten cesaret ornegiydi...muzikte guzeldi...oyle veya boyle adamlar hak etti ve kazandı bana gore...milletinde isi gucu yok eurovisionu protesto edecek degil...

ermenistan olayı benide sasırttı...heralde 10 kontorumu harcayacagım son yerdir ermanistanın sarkısına oy vermek....
sleeping with the earth my dying bride

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Resim

Congratulations, Finland! Monsters rock!!!!

Resim
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
Finduilas
Üye
Üye

Mesaj gönderen Finduilas »

lordi yi severim finleride severim şarkılarınada sevdim hakettiler zaten tebrikler 8)

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

kıyafetleri,hareketleri ne kadar antipatik gelsede şarkı güzeldi harbiden hak ettiler ve kazandılar tbrk ederim.
ama bu zaferin daha önemli yanları da var mesela seneye en az 5-6 ülke yarışmaya rock,metal türünde katılcak bu da demek oluyorki eurovision'un kalitesi biraz artçak.inşallah bizde sağlam bir grupla katılıp duman ederiz ortalığı :002

ayrıca bu yarışmada siyasi etmenler dışında oy alan iki ülke vardı bence onlarda finlandiya ve bosnaydı.diğerleri komşudan gurbetçiden topladı oyları(bizde dahil :010 )

bide bizden ermenistana 10 oy gitmesi beni çok sinirlendirdi. :007
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Lorke lorke ile katılacaktık aslında davuluynan zurnasıynan bide folkor grubumuzu koyduykmu ..

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

jonnathan yazdı:lordi'nin yaptıgı isi tadkir ediyorum ve sonuna kadar destekliyorum...yaptıkları gercekten cesaret ornegiydi...muzikte guzeldi...oyle veya boyle adamlar hak etti ve kazandı bana gore...milletinde isi gucu yok eurovisionu protesto edecek degil...

ermenistan olayı benide sasırttı...heralde 10 kontorumu harcayacagım son yerdir ermanistanın sarkısına oy vermek....
çok büyük risk aldılar, makyaj, sahne duruşu gerçekten de herkesi kabul edebileceği birşey değildi. seneye kimi çıkaracakalarını merak ediyorum. belki diğer ülkelerin bu tarz şeyler kazandırıyormuş düşüncesiyle eurovisiona rock müzik dalında katılmalarıyla yarışma şölene dönüşür bizim için... tebrikler finlandiya...

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

bi metal grubunun bole bı organızasyonda kazanması heralde seneye yarısmaya katılacak dıer grupların tarz degısklıgıne gıtmesıne neden olur belkı :-D ama harbiden adamların yaptıkları cesaret ısteyen bır ıstı!!
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
nightt
Üye
Üye

Mesaj gönderen nightt »

artık finlandiya daki eurovision a apocalyptica katılsın.bizden de duman katıldımı bi rockvision falan yaparıs.harika olur
kill you..

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

yok artık milleti baydı bu poptirik müzikler.farklı birşeyler denemeye çalıştılarsa da olmadı.eee işin içine Finlandiya gibi bu işte çok tecrübeli bir ülke girince işler değişti.biz rockseverler olarak biraz olsun bu tarzdan anlarız.parça fena değil.ama bundan kat kat daha güzel parçalar zaten dünyada var.olayın en güzel yanı bir hard rock grubunun dünyanın en önemli müzik yarışmalarından birinde birinci olması.sanırım seneye çok fazla metal grubu katılır.oy verenlerin hepsinin bir şekilde rock müziğin aşinası olduğu ve şarkının güzelliğine değilde bu tarzın kullanılmasına oy verdiklerini düşünüyorum.
böylesine kapsamlı bir yarışmada güzel bir şekilde sesimizi duyurabildiğimiz için mutluyum.Finlandiya ya saygımız büyüktü daha da büyüdü.

Kullanıcı avatarı
stan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen stan »

lordy nin sarkisi güzel - hak ettiler bence ama kendilerinden igrenti geldi bana .... :006

superiiirrstar in yapamayacagi belliydi maalesef...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Ben nasıl bi insanım yaaaa. Lordi için 40 kontörünü katleden bi arkadasım waar

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

türkiyenin derecesine şaşırmadım diyemem açıkçası daha kötü bi sonuç bekliyodum gerçi yine de bişi deişmedi yarı finale takıldık ama superstar gibi bi şarkıyla elde edilebilecek en ii derece sanırım..
gerçi oylar, avrupadaki türklerden gelio ama olsun..
Lasciate mi cantare

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

tahmiiinnn etmişşşştiiiimmmm....benn sizeee deeemişşşştiiimmmm...

+ finlandiya'ya isterseniz çekilin rezil olursunuz demişler..
ve finlandiya hırsla devam etmiş... süpppeerrrrr...
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bloodyhead yazdı:tahmiiinnn etmişşşştiiiimmmm....benn sizeee deeemişşşştiiimmmm...

finlandiyayı şikayet etmişler sanırım.. satanizme özendirio die.. çekilmesi için de karar alınmasını istemişler ama böle bi karar çıkmamış tabi.. olamazmış ztn böle bişi..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

yarışmayı izlemedim ama bizim ermenistan a 10 puan vermemiz cok şaşırtıcı birşeylermi var acaba bu işte ayrıca onlar kocabir sıfır verdi diye duydum bilmiyorum bilen varmı
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

nightt yazdı:artık finlandiya daki eurovision a apocalyptica katılsın.bizden de duman katıldımı bi rockvision falan yaparıs.harika olur
dumanla katılıncada farklı bir sonuç alcağımızı sanmıorum... lordy'e helal olsun eurovision'a çok büyük bir ders verdi... bazı arkadaşlar rock mı yapıor iğrenç falan demişler... doğru rock yapmıor.. metal yapıor :-D ayrica kostümleri makyajını eleştirenler var.. adamların kendilerininde dediği gibi bu bi show ve bence o imajları müziklerini birebir yansıtıor... ve performansları harikaydı. :002
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

whatsername yazdı:
bloodyhead yazdı:tahmiiinnn etmişşşştiiiimmmm....benn sizeee deeemişşşştiiimmmm...

finlandiyayı şikayet etmişler sanırım.. satanizme özendirio die.. çekilmesi için de karar alınmasını istemişler ama böle bi karar çıkmamış tabi.. olamazmış ztn böle bişi..
:003
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

mavisakal_kan yazdı:
nightt yazdı:artık finlandiya daki eurovision a apocalyptica katılsın.bizden de duman katıldımı bi rockvision falan yaparıs.harika olur
dumanla katılıncada farklı bir sonuç alcağımızı sanmıorum... lordy'e helal olsun eurovision'a çok büyük bir ders verdi... bazı arkadaşlar rock mı yapıor iğrenç falan demişler... doğru rock yapmıor.. metal yapıor :-D ayrica kostümleri makyajını eleştirenler var.. adamların kendilerininde dediği gibi bu bi show ve bence o imajları müziklerini birebir yansıtıor... ve performansları harikaydı. :002
duman konusunda hak veriyorum. :010 lordi'nin makyajı ve kostümü eurovision için özel bir durum değildi zaten. finlandiya bu adamları biliyor, makyajlarını biliyor, kıyafetlerini biliyor. sonucu da biliyorlardı bence. :002

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Şimdi bilindiği üzere avrupa birliği parası euro yu avro diyoruz şimdi bu eurovisionu avrovision diyemi okucaz ?

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen PUNKY_SPuTniK »

beyaz elbiseli hatunlardan bıkmıştık mis oldu
o rusya neydi öle bea :016
kapak olsun herkese :002
daha dün annemizin cüzdanını çalarken okul duvarlarına grafity yaparken şimdi anarşist olduk sokakları doldurduk. sevinçliyiz hepimiz polislerden kurtulduk..!
www.mahlukat.com punk webzine

Kullanıcı avatarı
lidyamaya
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen lidyamaya »

hayvanları sevmem ama hayvani adamları sevmişimdir hep.ne güzel gırtlak vardı adamda oofff.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

bu ne biçim iştir anlamadım açıkçası. lordi rock yapmıyor, metal diyenler için de öyle metalin içine edeyim afedersin. gerçi her önüne gelen, bir öncekinden biraz farklı birşeyler yapan yeni bi metal türü çıkarıyo, buna da yarın birgün lordi metal deriz artık. :S protesto mantığı güzel ama yaptıkları ne metal ne rock. yaptıkları metalse ben metalden nefret ediyorum, yok rock ise rocktan tiksiniyorum. lordi'den de artık nefret ediyorum, bunlar rock bunlar metal diyerek metali ve rockı elaleme yanlış tanıtacaklar.

ermenistan mevzusuna gelince, hem siyaset şu bu bulaştı deniyor hem de ermenistan'ın şarkısına 10 puan vermemize "nasıl olur hayret, sinir bozucu, sinirlendim" deniyor. türkiye'deki ermeniler doğal olarak vermiş olabilir. bunun almanyadaki hollandaki türklerin vermesinden farkı nedir?
betterman.

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

resmen iðrenç bi metal parça birinci oldu..bisim süper star daa güseldi walaa..bööö böððð böðð böööððð böööððð die böðürerek sölemio en azýndan...saten oldum olasý nefret etmiþmdir metal müzikten..
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

mavisakal_kan yazdı:
tamamen katılıyorum..
ben çok yaratıcı buldum ayrıca kostümlerini ve sahne düzenlemesini. balta mikrofon falan çok hoşuma gitti
performansları da çok güzeldi
Lasciate mi cantare