Savaş Ve Müzik

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

sen bnm türk bayraklarını yakanları atama laf söleyenleri sorun etmediğimi, tepki göstermediğimi nerden biliyosun??.. burdan konuşmakla olmuyo ama "barışarock" gibi adı olup amacı olmayan festivallerle hiç olmuyo!!.. en azından adam kandırmıyoruz biz.. (youtubeda fln arat haber görüntülerine ulaşırsın..)
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
nirvana_emre
Üye
Üye

Mesaj gönderen nirvana_emre »

adam kandırmakmı?ya işte sen inanmassan o inanmassa olmas bu işler biz türk milleti birlik beraberlik yapmalııs ii osmn git rockn boka mahfet müslüman ülkeleri tmmmı?ver 100 milyon salak salak grupları dinnemek için gir insan öldür ok?barışarock ın bi amacı var ama son yıllarda ticari yola saptılar ve git gide kötüye gitcek bununda farkındayım...ama elimisdeki tek + olay o başka bişiy varmı sölermisiniz colaturka festival yapsın silahları geliştirelim...yok birlik beraberlik işte...

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

nirvana_emre yazdı:eminim burda bir çok kişi soad dinniodur ve ben müziğe bakarım die kendini kandırıodur müziğe sanata siyaset karıştırılmas...atatürke küfür edio seni kurtarana küfür edio sen kafanı salllıon mutlu oluon normal mi?ve bis hiç bişi yapmıorus 2-3 amatör grubun yazdıığı şarkılarla yetiniorus ve ermenilere en önemli cvbı bir rapci verdi müthiş bi şarkı nefret ederim rap ten aama...
arkadasım biraz sakin ol burdaki kişileri tanımadan yargılama soad konusuna gelince istersen bir soad topicine bak bakalım dinleniyormu dinlenmiyormu lütfen bir araştır ondan sonra yorum yap

saygılar
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
nirvana_emre
Üye
Üye

kusura bakma;) böle bi tepkiyle karşılaşınca biras sinirlendim...herkesten özür diliorum;)

Kullanıcı avatarı
nirvana_emre
Üye
Üye

yaw ilk başları okudumda rockn coke ye gelsinler fln muhhabbeti var????gelirler ama gelmesler-en sevdiğim grup-soad tablarını bulabilirmisiniz :( sanırım diiniolar :(

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kardeşim son konulara bak istersen hali ile soad dinliyen biri açmış ilk baştaki yorumlar hali ile ilgisini çekenler yazar ama son yorumları daha sonra gören tepkisini belirten kişiler yazar sonuç soad dinlemeklemi bitiyor istersen deniyelim bir grup hakkında konu açim ilk gelen mesajlar nasıl oalcak artı başka bir konser organizasyonunada gidenlere salak diye bir eleştiri yapmıssın lütfen dikkat et yorumlarına istiyen gider istiyen gitmez ok

Kullanıcı avatarı
nirvana_emre
Üye
Üye

salakmı hehehe....ben gidenlere deil gelen gruplara dedim=muse,placebo,kasabian vs. bundan sonra düzgün okuyarak cvp yazın;)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

nirvana_emre yazdı:adam kandırmakmı?ya işte sen inanmassan o inanmassa olmas bu işler biz türk milleti birlik beraberlik yapmalııs ii osmn git rockn boka mahfet müslüman ülkeleri tmmmı?ver 100 milyon salak salak grupları dinnemek için gir insan öldür ok?barışarock ın bi amacı var ama son yıllarda ticari yola saptılar ve git gide kötüye gitcek bununda farkındayım...ama elimisdeki tek + olay o başka bişiy varmı sölermisiniz colaturka festival yapsın silahları geliştirelim...yok birlik beraberlik işte...
bak arkadaşım.. tmm sinirlenmiş olablirsn.. özrünüde dilemişsin.. teşekkür ederim.. ama laflarına dikkat etsen ii olacak.. hangi konuda diye sorarsan diye söylüyorum.. eminimki sen rockn cokea gelen elemanları evde ağzından salyarak akar bi şekilde dinliyosundur!!.. böle rock sitelerine üye olan insanların vazgeçilmez isimleri geliyo oraya çoğunluklaki tğrkiyede konseri olsada gitsek diye beklediğin türk(!!) ve tepkilerini çoğu zmn senden benden daha ii dile getiren insanlar yer alıyo o rockn bok dediğin festivalde!! tmm sen gitme.. hadi bende gitmiyim.. ötekide gitmesin.. ama bu barışarockın sapmış felsefesini düzeltcekmi??.. bi kere türk milleti hep bööle yaa.. illa bişilere kıyas için yapılcak ne yapılcaksa.. sen rockn cokeun amacına yararlrına zararlarına ne bakıyosun ya??.. sana ne başkalarının organizesinden??.. sen aklında ne varsa onu yap.. ona buna cvp olsun diye diil.. başından beri istediğin amaca ulaşmak için.. bi sene ööle bi senen bööle olmaz bu işler..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

korn
placebo
muse!!
neresi salak??

Kullanıcı avatarı
nirvana_emre
Üye
Üye

işte o başkasının organizasyonu milyonlarca mahsum insana atılan mermidir...ve ben oraya giden sadece bir grubu seviom o kadar oda apocalyptica eh metallica fln gelir eyw.;) sende barışarock ın amacına yararına bakma ok...;)nesse tartışmak amacım deildi...benden bu kadar bundan sonra cvp yok bu konuyya;)

Kullanıcı avatarı
nirvana_emre
Üye
Üye

korn placebo,muse hepsinden nefret ediom(rock n cokeye geldikleri için deil)nesse :006

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

nirvana_emre yazdı:işte o başkasının organizasyonu milyonlarca mahsum insana atılan mermidir...ve ben oraya giden sadece bir grubu seviom o kadar oda apocalyptica eh metallica fln gelir eyw.;) sende barışarock ın amacına yararına bakma ok...;)nesse tartışmak amacım deildi...benden bu kadar bundan sonra cvp yok bu konuyya;)
ztn barışarockında rockn cokeunda amaçlarını tartışmıyorum ben.. tartıştığım olay..:: barışarock diye bu olay çıkmış.. kendi topraklarımızdaki bu festivalde toprağımızın simgesine hakaret var!!.. ve bu organizasyonun barışı temsil ettiği düşünülüyo!!..
buarada sen sevmiyo dinlemiyo olabilrsin.. ama sırf senn zevkine hitap etmiyo diye salak fln diyemezsin.. eğer senin görüşündeki sıfatlara uygun elemanlar olsaydı o meydanları o kadar doldurmaz.. insanların ağzını açık bırakmazlardı..

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

angel_of_the_hell yazdı:
nirvana_emre yazdı:işte o başkasının organizasyonu milyonlarca mahsum insana atılan mermidir...ve ben oraya giden sadece bir grubu seviom o kadar oda apocalyptica eh metallica fln gelir eyw.;) sende barışarock ın amacına yararına bakma ok...;)nesse tartışmak amacım deildi...benden bu kadar bundan sonra cvp yok bu konuyya;)
ztn barışarockında rockn cokeunda amaçlarını tartışmıyorum ben.. tartıştığım olay..:: barışarock diye bu olay çıkmış.. kendi topraklarımızdaki bu festivalde toprağımızın simgesine hakaret var!!.. ve bu organizasyonun barışı temsil ettiği düşünülüyo!!..
buarada sen sevmiyo dinlemiyo olabilrsin.. ama sırf senn zevkine hitap etmiyo diye salak fln diyemezsin.. eğer senin görüşündeki sıfatlara uygun elemanlar olsaydı o meydanları o kadar doldurmaz.. insanların ağzını açık bırakmazlardı..
waşşş yorum :-D

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

zamanında bı de neo-nazi metal grupları falan vardı, savaş nidaları atan aşırı ırkçı bi kaç iskandinav grupta vardı hatırlayabildiğim .. allahtan sesleri kesilmeye başladı yavaş yavaş.
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Vampiria yazdı:zamanında bı de neo-nazi metal grupları falan vardı, savaş nidaları atan aşırı ırkçı bi kaç iskandinav grupta vardı hatırlayabildiğim .. allahtan sesleri kesilmeye başladı yavaş yavaş.
rammstein neo-nazi gruplara ornektir, almanyada bu kadar dinlenmemesinin en onemli sebebi de bu zaten

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

norveçli black metal grupların alayıda neo-nazidir..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

veronique yazdı:
Vampiria yazdı:zamanında bı de neo-nazi metal grupları falan vardı, savaş nidaları atan aşırı ırkçı bi kaç iskandinav grupta vardı hatırlayabildiğim .. allahtan sesleri kesilmeye başladı yavaş yavaş.
rammstein neo-nazi gruplara ornektir, almanyada bu kadar dinlenmemesinin en onemli sebebi de bu zaten
bazı albumlerınde ve söyleşilerde Reischtag ı oven sözler söylediklerı doğrudur .ama bunlar sadece pasifist nazi oluyor yanı sadece müdahale etmiyorlar o kadar..
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

veronique yazdı:
bazı albumlerınde ve söyleşilerde Reischtag ı oven sözler söylediklerı doğrudur .ama bunlar sadece pasifist nazi oluyor yanı sadece müdahale etmiyorlar o kadar..

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:norveçli black metal grupların alayıda neo-nazidir..
çoğu pagan kültürüne inanırlar,neo-nazi yanlısıdır çoğu grup .ama hepsi için aynı seyı soylıyemeyız. bıde klise yakan black'çiler var onlarda ayrı..

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Vampiria yazdı:
veronique yazdı:
su anlık oyleler.. cunku sarkılarında kullandıkları aksan ve hayran kitlesinin verdigi mesajda almanyada nazilik yonunde.. mudahale ediyorlar aslında ama tabi bunun bize pek bi yansıması yok yine de album alırken fln bi daha dusunmek gerek

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ve almanyanın daha büyük bir sorunu var aslında. müzik akımı olarak nazizim dursada gençler arasında çok hızlı yayılıyor.örgütü besleyen ise diğer ülkeler.işin kötüsü alman halkıda yavaş yavaş yeniden nazizim e sempati duymaya başlıyor ,bu durum almanyadki yabancıların yaşamasını daha da zorlaştırıyor.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

veronique yazdı:
Vampiria yazdı:
veronique yazdı:rammstein neo-nazi gruplara ornektir, almanyada bu kadar dinlenmemesinin en onemli sebebi de bu zaten
su anlık oyleler.. cunku sarkılarında kullandıkları aksan ve hayran kitlesinin verdigi mesajda almanyada nazilik yonunde.. mudahale ediyorlar aslında ama tabi bunun bize pek bi yansıması yok yine de album alırken fln bi daha dusunmek gerek
bı bakıma haklısın,bızı etkılemıyor ama dedıgın gıbı dusunmekte fayda var.

Kullanıcı avatarı
bloodyMary
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyMary »

türk bayrağını yukarda istiosanınz bu ülkede söylene herşeye inanmamanız gerekeir ayrıca BARIŞAROCK bu ülkenn ÖZGÜRLÜĞÜ ve BARIŞI için bi adımdır :002 :002
_____riot girl_____ BARIŞAROCK---müzikal isyan

Kullanıcı avatarı
luin
Üye
Üye

Mesaj gönderen luin »

sonuna kadar barışa rock orda sawasa hayır diyen mılyonlar war keşke her şehirde yada büyük şehirler deolsa da olur.arkadaslar rock'n coke gidenleri kınamayın amac müzikse eger..barışa rock a gidipte ertesi gün bakkaldan cola icenlere ne demeliiiii her zaman barış icin müzik