Bomfunk Mc's

Tarzlar, şarkılar, sözler, klipler...
Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Bomfunk Mc's

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Finlandiyalı Hip-hop techno grubu.Artık pek ortalarda olmasalar da.2000 yılı ve tekabülündeki yıllarda rüzgar gibi estiler.Freestyler şarkısıyla Avrupa'da yılın en iyi şarkısı ödülünü flan da almışlardı.
İn stereo ve burnin' sneakers adında 2 albümleri var.Başka varsa bilemiyorum, takip edemedim uzun yıllardır.

Onların yaptığı müzik farklıydı ; Rock, raggae, hip-hop, funk, techno, elektronik içeriyordu.Çeşitli tarzları elektronik altyapılı parçalarında birleştiriyorlardı.Bu da onları diğer tarzdaşlarından farklı kılan özelliklerden biriydi.

En sevdiğim şarkıları : Freestyler, Uprocking beats, Something goin' on, Freak it on, Stir up the bass, other emcees, live your life

unutulmaz bu grup unutulmaazz :-D

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Ya bu grubu anlatamazsın,birebir yaşıyacaklar anca öyle anlarlar :P
Freestyler zamanının en baba şarkısıydı pehh 6-7 yıl önceydi muhtemelen ne dinlerdik yahu her evden aynı melodi yankılanırdı.
Korner'inde büyük katkılarıyla 5 yıl aradan sonra kavustum boomfunk mc's e o sebepten kendisine saygılarımı sunarız :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Lisedeyken ne ses kopartmisti okulda freestyler ya :)
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..