Hangi enstrümanı çalıyoruz, çalmak istiyoruz ?

Enstrümantel Forum
Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

elektroyu sökmş durumdayım bateride kulaklığı takıp ritim tutabiliyorum ve elektro mantığıyla bass çalıyorum eğlenceli :-D
We learned speaking turkish one english stayed... yanlşmı oldu acepp:D

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

stüdyodan yeni geldim bateri süper bişey süper.. :oops:
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Bateri benim için farklıdır ya.Uzun bir süre çalmıyayım nasıl bir istek nasıl bir arzu allahım illa çalıcaksın kaçarı yok.Bir de çaldıkça insan ilerliyor, yapabileceklerin gelişiyor.. daha da artıyor bu sefer istek.Sonsuz sürüklenmeye gidiyor böylece :M

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

brutal vokal yapmaya calısmanın dısında bas calmaya calısıyorumytakın bı donem ıcınde de klavye alıp calmayı ıstıyorum..
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

hell_queen
Üye
Üye

Mesaj gönderen hell_queen »

çalmıyorum ama piyano kursuna başlıcam..
Müzik Tanrının Sesidir

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

hell_queen yazdı:çalmıyorum ama piyano kursuna başlıcam..
Zaman bulabilsem bende piyano ögrenmek istiyorum ama ayni zamanda yasadigim yerde piyao hocasi varmidir bilemiyorum.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
VeNuSgRaCe
Üye
Üye

Mesaj gönderen VeNuSgRaCe »

yan flüt çalıyorum 10 senedir falan sanırım..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Yan flüt harika bisey ya.insan huzura kavusuyor sanki : ) Dream Theater'in Octavarium parçasinin girisinde yer aliyo yan flüt ama yada Jordan Rudess klavyeden de çikartiyor olabilir o sesi.Adamin klavyesinden çikmayan ses yok zira : )
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

213 yazdı:Yan flüt harika bisey ya.insan huzura kavusuyor sanki : ) Dream Theater'in Octavarium parçasinin girisinde yer aliyo yan flüt ama yada Jordan Rudess klavyeden de çikartiyor olabilir o sesi.Adamin klavyesinden çikmayan ses yok zira : )
Çok emin konuşmiyim çünkü kulağıma güvenerek söylüorum bunu, bence 2. şık. Güzel bir flüt sample'ı gibi geliyor bana, ama belli de olmaz belki baronun biri girip çalmıştır sonrasında stüdyo ortamında miksaj esnasında biraz sentetik bir hal almış olabilir...
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.