Gitar Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Enstrümantel Forum
Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

bir bilmecem var çocuklar.. çok profosyonel olmamk kaydıyla yüzüne bakılabilir bir akustik gitar ortalama kaç ylt ye malolur? ankara'da nereden alınır? bir de hangi gitar markasını önerirsiniz?
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

kozmik_peri yazdı:bir bilmecem var çocuklar.. çok profosyonel olmamk kaydıyla yüzüne bakılabilir bir akustik gitar ortalama kaç ylt ye malolur? ankara'da nereden alınır? bir de hangi gitar markasını önerirsiniz?
takamine iyidir, 500-600 ytl ye bulunabilecek modelleri de var ama tabi gidp sorusturmak lazım biraz :)

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

elektro alcaksanız sapına ve tel yükeskliğine bakın valla sapı atarsa bi tane daha gitar alrsınız:-Dbide takın deneyin bi anfiye bide mümkünse eski ksaları tercih etmeye çlşın eskilerin tadı başka:-D:P

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

kozmik_peri yazdı:bir bilmecem var çocuklar.. çok profosyonel olmamk kaydıyla yüzüne bakılabilir bir akustik gitar ortalama kaç ylt ye malolur? ankara'da nereden alınır? bir de hangi gitar markasını önerirsiniz?
Zuhal Müzik'ten gerek fiyat gerek kalite açısından uygun bişeyler bulabilirsin. Washburn ya da İbanez'in gayet hoş modelleri var orda. Oradakilerle benim aram oldukça iyidir, pazarlık konusunda ayrıca yardımcı olabilirim istersen..
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

Gitar alırken yanınızda gitardan harbi anlayan birini götürün + satıcının yaptığı artistliklere aldanmayın yeter bence :) (Tecrübe konuşuyor!)
Bu arada ben de akustik gitar alıcam ileride, Ankara'da araştırmaktayım. Optimum'da baktım birkaç gitar ama akustikten anlamadığım için yorum yapmam yanlış olur. Fiyatını sormayı unutmak gibi bi akıllılık da yapmış bulunmaktayım.
Fender'in akustik gitarı var mı acaba?
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Kozmik_peri'ye söylediklerim senin için de geçerli. 11 yıldır hem akustik hem de elektrik enstrumanlardan belli ölçülerde anlıorum. Elimden geldiğince yardımcı olabilirim.
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
denizulger
Üye
Üye

Mesaj gönderen denizulger »

takamine iyi markadır akustik gitarda tavsiye ederim.