davulda tama mı yamaha mı sizce?

Enstrümantel Forum
Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

tama bence yamaha o kadar tavsie edilmiyo bizim gruptakilerin tama
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

tama ;)

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Tama
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Burda bahsi geçen 3 markanın da her müzik türüne uygun ve fiyat olarak ta oldukça geniş ürün skalaları var. Ha belki yamahanın en ucuz modeli pearl'den daha ucuzdur pearl'ün en ucuz modeli tama'dan daha ucuzdur o tip alt eşik oynamaları olabilir ama bu tabloyu belirlemez. Zaten bi çok davulcu kendince karma set-uplar oluşturuyor. Bu bağlamda benim önerim ne alırsanız alın markaya değil kendi zevkinize göre hareket edin denemeden almayın. Victor Wooten'ın bir lafı: "enstruman giydiğiniz giysi gibidir, hangisi rahat geliyor ve size yakıştığını hissediyorsanız onu kullanmalısınız". İşte usta durumu açıklamış.

Ayrıca Bilge Kağan'ın stratocaster & les paul örneğine de katılamayacağım....
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
Lord_Of_Darkness
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lord_Of_Darkness »

Ben PEARL ve MAPEX diyorum ayrıca başlıktaki tama ve yamaha seçimini hangi muzik tarzına ve neye göre yapıyoruz onunla ilgili konusalım bence :) ayrıca fiyat konusuna gelince alacak oldugunuz modele gore arasında daglar olabilir veya kurus oynayabilir...eger varsa almak isteyen daha net birşey konusup çözüm bulabiliriz :)
Sev Beni Besle Beni Asla Terketme beni...

hiper-aktif
Üye
Üye

Re: davulda tama mı yamaha mı sizce?

Mesaj gönderen hiper-aktif »

Hiçbiri yamaha gibi olamaz abi şaşırdınız mı siz?