Fender mexico(bi bakın)

Enstrümantel Forum
muzo867
Üye
Üye
İletişim:

Fender mexico(bi bakın)

Mesaj gönderen muzo867 »

Arkadaşlar ben tele alcam ama param ne kadar sıksam ikinci el bir usa e bile yetmiyor ancak mexico oluyor ne yapayım ne dersiniz mexico fender hakkında?
kill the love, and make love...

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Eğer bulabilirsen bi de Highway serisi bak derim belki kesene uygun bişeyler bulursun. Ama Mexico da olsa fender fenderdir belli bi kaliteyi garanti edersin.Ki öyle de yani.MExico'lar orta kalitenin üst kısmını teşkil eder diyim..Ama USA olunca çok daha avantajlı oluosun onu da unutma. Mexico'larla Highway'ler arasında bi 200 dolarlık falan fark oluo. Ama kalite farkı çok daha fazla oluo 1 ikincisi USA olduğu için çok daha değerli oluo. Mesela bi Mexico'yu bundan bi 5 yıl falan sonra daha ucuza satmak zorunda kalırsın. Ama USA olduğu için Highway'leri aynı fiyata satarsın. Hatta 10 yıl sonra diyelim aldığın fiyattan daha pahalıya satabilirsin. USA olunca eskidikçe değerlenio. Şimdi 90'lardan eski Fenderler Vintage diye en aşağı 3000 dolara falan gidio. Sıfır aldın mı aynı gitara 1400 falan veriosun. Bi de çalmadan alma. Ağacı falan çok önemli oluo. Mexico aldın mı sonradan modifiye ettirmek istiyebilirsin. Ve eninde sonunda bi şekil para biriktirip bi USA edinmeye bakarsın (yani çok yaygın olarak böyledir bu) Ama USA aldın mı satmadığın sürece ölene kadar çalabilirsin. Evladiyelik oluo onlar. Dediğim gibi Highway serisi.. Bi bak derim..
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

muzo867
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen muzo867 »

Sağol kardeşim... Değerlendireceğim tavsiyelerini...
kill the love, and make love...

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

bende mexico strat var.. ne ibanezler denedim aynı tadı alamadım... fender süper gitar.. mexico lar da iiyi.. hiç şüpe etme al..
This is the voice of silence no more...

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

fenderin standard modellerinin artık meksika da üretildiğini duymuştum...
bizim gruptaki elemanda da fender mexican var strat.ordan biraz bilirim.texas pick up takmayı düşünüyodu sonra vazgeçti...

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

A_SeX_PisToL yazdı:fenderin standard modellerinin artık meksika da üretildiğini duymuştum...
bizim gruptaki elemanda da fender mexican var strat.ordan biraz bilirim.texas pick up takmayı düşünüyodu sonra vazgeçti...
zaten bende bi usa geçişi yapmayı düşünüyorum :D ama usa almıcaksa texas takabilir bence. Ya da noiseless takabilir.
This is the voice of silence no more...