cort action bass serileri

Enstrümantel Forum
Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

cort action bass serileri

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

bu seri hakkında bilgisi olan varmı?
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Türkiyede müzik aletlerinin çoook pahalı olmasından dolayı Cort firması harbiden satış anlamında bu pazarda iyi bir yerdedir.Cort Action modelide hem fiyatının cazip olması, hemde klavyesinin rahat olması nedeniyle tercih edilen modellerinin başında gelir.Ama eğer biraz daha üst model almak istiyorum ben, diyorsan Gb , (A)Artisan veya (C)Curbow serilerine bak derim...

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

KoRn_eR yazdı:Türkiyede müzik aletlerinin çoook pahalı olmasından dolayı Cort firması harbiden satış anlamında bu pazarda iyi bir yerdedir.Cort Action modelide hem fiyatının cazip olması, hemde klavyesinin rahat olması nedeniyle tercih edilen modellerinin başında gelir.Ama eğer biraz daha üst model almak istiyorum ben, diyorsan Gb , (A)Artisan veya (C)Curbow serilerine bak derim...
:010 saol aldım gitarı cort action aldım baya bi arıştırmadan sonra aldım ve elimdeki parayla alabilceğim en ii gitardı ve oldukçada memnunum
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

mavisakal_kan yazdı:
KoRn_eR yazdı:Türkiyede müzik aletlerinin çoook pahalı olmasından dolayı Cort firması harbiden satış anlamında bu pazarda iyi bir yerdedir.Cort Action modelide hem fiyatının cazip olması, hemde klavyesinin rahat olması nedeniyle tercih edilen modellerinin başında gelir.Ama eğer biraz daha üst model almak istiyorum ben, diyorsan Gb , (A)Artisan veya (C)Curbow serilerine bak derim...
:010 saol aldım gitarı cort action aldım baya bi arıştırmadan sonra aldım ve elimdeki parayla alabilceğim en ii gitardı ve oldukçada memnunum
Vayy hayırlı uğurlu olsun. :010 Tellerini, parmaklarınla çala çala eskitirsin inşalla :-D
İyi abi bencede.Bi yerden başlamak lasım.Bende düşük seviye bi gitarla başladım.Tabi artık bana yetmiyo.Artık üst modelini almanın zamanı geldi. 8)

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

:-D saol .. ortaokuldan beri hayalim gerçek oldu ya :P ama alırken fender'in bi modeline aşık oldum artık bunun ''bana yetmediğini :010 '' anladığım an hedef fender :-D

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

mavisakal_kan yazdı::-D saol .. ortaokuldan beri hayalim gerçek oldu ya :P ama alırken fender'in bi modeline aşık oldum artık bunun ''bana yetmediğini :010 '' anladığım an hedef fender :-D
valla fender benim için ütopik birşey yani :010
Benim o kadar yüksekte gözüm yok.Yamaha yada ibanez gibi birşey olabilir.Tabi aktif manyetik olmak şartıyla.Neyse bakıcaz artık.Yani çoğunu seviyoruz da işte maddi durumlar dan dolayı icraat gösteremiyoruz.
Bide bizim işimiz daha zor arkadaş yaaa.Az model-marka gitar var.Bu yüzdende fiyatlar elektro gitarlara göre çok pahalı..

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

bende bi aria var(konuyla alakası yok ama)
aria lar pek beğenilmez basçılar arasında ama benimki gayet ii..
tavsiye ederim..aria köklü bi marka..bi b.ka yaramıyo bazı aletleri ama deneyip bakarsanız...ii ve ucuz bulabilirsinizz

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

A_SeX_PisToL yazdı:bende bi aria var(konuyla alakası yok ama)
aria lar pek beğenilmez basçılar arasında ama benimki gayet ii..
tavsiye ederim..aria köklü bi marka..bi b.ka yaramıyo bazı aletleri ama deneyip bakarsanız...ii ve ucuz bulabilirsinizz
Aria'nın harbiden suntadan yapılmış baslarıda var.Ama kendi öz mallarının da fena olmadığını duydum çoğu kişiden.Yani saten olaya fiyatı yüksek olan çok iyidir diye bakmamak lasım.Tamam tabiki gerçekten kaliteli aletlerin fiyatları pahalı.Ama kimi daha ucuz enstrümanlarda bir o kadar kaliteli çıkabiliyor..Bunun için aleti almadan önce kesinlikle ama kesinlikle denemek gerekiyor!

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

evet..yani bi marka hakkında ön yargıya kapılmamak lazım aslında..ama ben bazen kapılıyom.. :P

Kullanıcı avatarı
bolderaux
Üye
Üye

Mesaj gönderen bolderaux »

3 yıl önce aldım ben action bası..halada kullanıorum tabi bazı deişikler yaptım ama başlangıç ve kendini geliştirmede çok ii bir gitar..tabi bnm gibi bırakamayanlarda var.ilk gitarın cort action olması büük bir avantaj.