fender squire bullet almak üzereyim yorumlar lütfen...

Enstrümantel Forum
Kullanıcı avatarı
kudret
Üye
Üye

fender squire bullet almak üzereyim yorumlar lütfen...

Mesaj gönderen kudret »

Arkadaşlar gitarla dün tanıştım bugünde bi tane fender squire bullet almak üzereyim. Sizce ilk defa gitar çalmaya başlayan birisi olarak işimi görür mü yoksa başka tavsiye ettiğiniz gitarlar var mı???

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

yeni başlıosan git 70YTL e gitarlar var onlardan Al
dün söylediğim neyse ona inanıyorum . aslında ne söylediğimi tam bilmiyorum . ama ne düşündüğümü biliyorum . ve söylediğim şeyin o olduğunu varsayıyorum .

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

daha dun basladıysan sakın ondan alma..6 ay sonra fender squier bullet a gecip ondan sonra daha ust modele gecmek daha mantıklı.. yeni baslıyanlar icin iyidir o gitar ama dun baslayan icin de erken baya..

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

lastgasp yazdı:yeni başlıosan git 70YTL e gitarlar var onlardan Al
bence de belki o çin gitarlarından değil ama biraz daha iyisi..
fakat fender değil..kesinlikle..
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
kudret
Üye
Üye

Mesaj gönderen kudret »

hmm peki biraz daha bakıyım o zaman
yorumlar.....

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Arkadaş squire fender demiş. Squire, fender'in çin'deki alt grubu zaten. Ha dün ha iki ay önce yeni başlıosan bu gitar aslında uygun. Ama bana sorarsan squire'ların manyetikleri keyif kaçırıcı dercede güçsüzdür. Mexico ya da USA fenderlerle aralarında uçurumlarca fark vardır. Squire bullet serisiyle aşağı yukarı aynı fiyata yamaha pacific serisinin yeni başlayanlar için uygun modelleri var, ya da daha ucuza wasburn'ün x serisinden sana uygun bişeyler bulabilirsin. Sana esas önerim bilen bi arkadaş bul öyle git almaya. Genelde insanlar "yeni başlıosan basit model almalısın" gibi yaklaşırlar ama bana sorarsan bütcene uygun olan en iyi enstrumanı almalısın. Çünkü ne kadar rahat bi enstrumanla başlarsan öğrenme süreci o kadar keyifli olcaktır. Kötü enstruman insanı yapıcağı varsa da soğutuyo. Hoş fiyat rahatlığı garantilemio. Dediğim gibi, bilen biriyle git, bütçeni de göz önünde bulundur.
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
LES_PAUL_78
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen LES_PAUL_78 »

ya aslında yeniysen benim gitarı alabilirsin acemiliğmi ben bu gitarda geçirdim
öle eski bişide değil bi kaç yere ilanda vermiştim sana ö.m atıorum eğer ilgilenirsen 2. el 400 ytlye amfi pena askı kılıf3m kablo ve gitarı veriorum markası aria stg serisi amfise aria ag 10x 10 watt acemiliğini geçirmek için ideal bence