Site Hakkında Öneri ve Istekler

Öneriler, düşünce, istekleriniz ve duyurular...
Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

ya ne die laf sokucaz kin tutucazki birbirimize..
çoðumuz ekran arkasýndan konuþuoruz we tanýmýoruz birbirimizi..
bu nedenleri göz önüne alýrsak saygý çerçevesini daha bi korumamýz lazým die düþünüorum..
ii niyetli olalým :010

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

ysseulb yazdı:bir de tabi hiç bir konuda çifte standart uygulanmamalı..bana kızabilirsiniz şimdi bunu dedim diye ama hepimiz yaşıyoruz en ufak olayda biz linç edilme durumuna gelebildiğimiz halde önüne gelene küfür edenler hala aramızda barınabiliyor...neyse ya dediğim gibi sadece "kin" tutmayalım o en büyük ayıp çünkü
baddua yazdı:çifte standart olayını bende fark ettim.
moderatorlere ya da adminlere ozel mesaj yoluyla bunu ilettiniz mi?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

3291 yazdı:ya ne die laf sokucaz kin tutucazki birbirimize..
çoğumuz ekran arkasından konuşuoruz we tanımıoruz birbirimizi..
bu nedenleri göz önüne alırsak saygı çerçevesini daha bi korumamız lazım die düşünüorum..
ii niyetli olalım :010
keşke herke senin gibi düşünse :)
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

jonnathan yazdı:
ysseulb yazdı:bir de tabi hiç bir konuda çifte standart uygulanmamalı..bana kızabilirsiniz şimdi bunu dedim diye ama hepimiz yaşıyoruz en ufak olayda biz linç edilme durumuna gelebildiğimiz halde önüne gelene küfür edenler hala aramızda barınabiliyor...neyse ya dediğim gibi sadece "kin" tutmayalım o en büyük ayıp çünkü
ilettik ama arkadaşlık bağları daha ağır basıyor sanırım neyse olmuş bitmiş olaylar...bahsi geçen durumlarda, moderatörlere de yöneticilere de kafa tutuluyor zaten ve birşey yapılmıyor garipsemiştim o yüzden...neyse...ben özellikle kin olayına dikkat çekmek istemiştim...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Trimpot yazdı:
layne yazdı:
Trimpot yazdı: :) iq testine gerek yok. akil seviyesi yetersiz/az olanlar kendilerini hemen belli ediyor zaten. bu türden arkadaslarimiza sizlerde taniklik ediyorsunuz :)
tabi zeka uygun şartlarda gelişebilir birşeydir. bu durumdakilerle dalga geçip onlara ayar verme derdine girmektense bir şekilde medeni anlatım yolları tercih edilse keşke.
ne güzel yazdin. bunu bir üyenin söylemesini bekliyordum ben de. evet maalesef var böyle denyolar. onlarida aramizdan en kisa süre icerisinde uzaklastiracagiz zaten.

bir de söyle bir sey var; adama/kiza anlatirsin -bak sunu söyle yapman gerekli, su bölümü böyle kullanmam gerekli- diye ama o öküzdür ya anlamaz. bir dersin iki dersin ücüncüsünde kendin kafayi yersin. öyle durumlarda olmuyor degil. tabi bunu moderatör arkadaslara sormak lazim :)
çok doğru demişsin :010
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

ysseulb yazdı:
jonnathan yazdı:
ilettik ama arkadaşlık bağları daha ağır basıyor sanırım neyse olmuş bitmiş olaylar...bahsi geçen durumlarda, moderatörlere de yöneticilere de kafa tutuluyor zaten ve birşey yapılmıyor garipsemiştim o yüzden...neyse...ben özellikle kin olayına dikkat çekmek istemiştim...
yoneticelere kafa tutuluyor? peki :010

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

:010

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

benim bir maruzatım daha var :010
bazı konularda bazı arkadaşlarımız lafı çakıyor/polemik yaratıyor ben ve benim gibi altta kalmayan insanlarda kendini savunmak adına ona cevap veriyor.böyle durumlarda suç 2 tarafın oluyor bu sitede bu duruma isyan ediyorum :010 adam durduk yere polemik yaratıyor sen kendini savunuyosun ve onla aynı kefeye konuyosun..bu değişmeli..buradan tüm site büyüklerine sesleniyorum..polemikleri açanlar uyarılmalı.. :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

wolfali yazdı:benim bir maruzatım daha var :010
bazı konularda bazı arkadaşlarımız lafı çakıyor/polemik yaratıyor ben ve benim gibi altta kalmayan insanlarda kendini savunmak adına ona cevap veriyor.böyle durumlarda suç 2 tarafın oluyor bu sitede bu duruma isyan ediyorum :010 adam durduk yere polemik yaratıyor sen kendini savunuyosun ve onla aynı kefeye konuyosun..bu değişmeli..buradan tüm site büyüklerine sesleniyorum..polemikleri açanlar uyarılmalı.. :P
konuyla alakalı ve saygılı oldugu surece tartısmada bir sorun yok ama konu dısına cıkılmaması ya da saygısızlıga varmaması icin gereken herseyi yapıyoruz ama daha dikkatli oluruz :010

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

eleştriye gelemeyen, eleştirilince de yerli yersiz açıklama yapan ve anlamsız bir savunma politikası içine girip, sert tepkiler gösteren arkadaşların uyarılması konusunda biraz daha hassas olmamız gerektiğini düşünüyorum.. özellikle de bir türlü anlam veremediğim "laf sokma" yarışı içinde olan arkadaşlara karşı.. forum sitesinde olduğunu unutup kendini tartışma platformunda veya kendisinin nazını çekebilecek arkadaşlarıyla kavga ortamında olduğunu sananlara karşı..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

wolfali yazdı:benim bir maruzatım daha var :010
Bu durumu forum kurallarinda belirtmistik zaten.

neydi o kural hep birlikte hatirlayalim:

7- Sizinde bildiğiniz üzere RockTR.COM foruma katılan diğer kullanıcıların da sizin gibi etten ve kemikten olan bir insan olduğunu unutmayın. Aramızda sanal boşluk var diye gaza gelip kavga edip, mahalle sakinleri gibi laf atışmasına girerseniz hem siz hemde sizi kavgaya teşvik eden kişi siteden sorgusuz sualsiz atılacaktır.

Eğer aynı şekilde size bir başka kullanıcı her hangi bir forum mesajında sinirsel gerginliğini yansıtıcı, kavgaya teşvik eden mesajlar yazarsa kesinlikle cevap vermemenizi, durumu en kısa zamanda "Site Hakkında" bölümüne veya o an site de bulunan yetkili kişiye "Özel Mesaj" ile bildirmenizi tavsiye ederiz. Aksi halde kavgaya sizde katılıp sonra baş edemeyeceğinizi anladığınız zaman bize bildirirseniz söz konusu kişi ve siz siteden atılacaksınız. Sorunlarınızı "Özel Mesaj" yolu ile halletmeye çalışın.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

whatsername yazdı:eleştriye gelemeyen, eleştirilince de yerli yersiz açıklama yapan ve anlamsız bir savunma politikası içine girip, sert tepkiler gösteren arkadaşların uyarılması konusunda biraz daha hassas olmamız gerektiğini düşünüyorum.. özellikle de bir türlü anlam veremediğim "laf sokma" yarışı içinde olan arkadaşlara karşı.. forum sitesinde olduğunu unutup kendini tartışma platformunda veya kendisinin nazını çekebilecek arkadaşlarıyla kavga ortamında olduğunu sananlara karşı..
Bizim için o kisinin savundugu düsünceden (din, politika vs.) ziyade konuya yaklasimi önemlidir.

Eger ki; apacik bir sekilde karsisindaki kisiyi yazilariyla rahatsiz ediyor, yarim akliyla alay/taciz ediyorsa gereken cevap ve yaptirim moderatörler tarafindan yapilir.

bu konuda içinizin rahat olmasini dilerim. :)

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

Ben birdee çok bariz şekilde mesajlarında açık küfürlü konuşanlara karşı dikkatli olunmasını rica ediyorum...

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

ysseulb yazdı:Ben birdee çok bariz şekilde mesajlarında açık küfürlü konuşanlara karşı dikkatli olunmasını rica ediyorum...
böyle mesajlarin suan forum üzerinde oldugunu sanmiyorum.
sayet vardir, her yere yetisemeyebiliriz; bu gibi durumlarda moderatorlere ya da bana özel mesaj ile ulasmaniz yeterlidir.

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

Trimpot yazdı:
ysseulb yazdı:Ben birdee çok bariz şekilde mesajlarında açık küfürlü konuşanlara karşı dikkatli olunmasını rica ediyorum...
böyle mesajlarin suan forum üzerinde oldugunu sanmiyorum.
sayet vardir, her yere yetisemeyebiliriz; bu gibi durumlarda moderatorlere ya da bana özel mesaj ile ulasmaniz yeterlidir.
ya aslında ben birazda yukarıdaki forum kurallarını baz alarak söyledim yukarıda bu tarz insanların siteden sorgusuz sualsiz uzaklaştırılacagı yazıyor...mesajlar tabiki hallediliyor bir şekilde...yinede ilgine teşekkürler

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

şu fotoğraf galerisiyle ilgili benmki..tmm yeni eklenen foto. ların ana sayfada öleeeeeeee yükselmesi iyi güzelde..ben kendi foto galerime eklediim foto. ların o bölümde gösterilmesini istemiorm ..acaba onu profil ayarlarımızı deiştirirken kendi isteğimiza bırakamaz mıyız?? :010 anlatabilmişimdir inşallah :oops:

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

evet bende bunu dicektim..orda 5986759867549867 tane üyesi olan bir sitede öyle geçmese fotolar aslında iyi olucak =) gerçi ozamanda yuklemeyın fotonuzu diyebilirsiniz ama ne bılım öyle akması baska sey insanların denk gelıp bakması baska sey....

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Siteye her yeni giren başlık açamasın.Şöyle ki en azından bir mesaj sayısı limitine gelen üye başlık açabilsin.Bir sitede görmüştüm hoş bence.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

dead_or_alive yazdı:şu fotoğraf galerisiyle ilgili benmki..tmm yeni eklenen foto. ların ana sayfada öleeeeeeee yükselmesi iyi güzelde..ben kendi foto galerime eklediim foto. ların o bölümde gösterilmesini istemiorm ..acaba onu profil ayarlarımızı deiştirirken kendi isteğimiza bırakamaz mıyız?? :010 anlatabilmişimdir inşallah :oops:
teknik olarak bu istegin su an icin ne yazik ki mümkün degil.
KoRn_eR yazdı:Siteye her yeni giren başlık açamasın.Şöyle ki en azından bir mesaj sayısı limitine gelen üye başlık açabilsin.Bir sitede görmüştüm hoş bence.
bu da phpbb forumlarinda teknik olarak ne yazik ki mümkün degil.

ne bu be! hicbir sey mümkün degil :)

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

neyse parası paylaşalım getirtelim şu teknolojiyi artık.

Kullanıcı avatarı
vera
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vera »

Trimpot yazdı:
whatsername yazdı:eleştriye gelemeyen, eleştirilince de yerli yersiz açıklama yapan ve anlamsız bir savunma politikası içine girip, sert tepkiler gösteren arkadaşların uyarılması konusunda biraz daha hassas olmamız gerektiğini düşünüyorum.. özellikle de bir türlü anlam veremediğim "laf sokma" yarışı içinde olan arkadaşlara karşı.. forum sitesinde olduğunu unutup kendini tartışma platformunda veya kendisinin nazını çekebilecek arkadaşlarıyla kavga ortamında olduğunu sananlara karşı..
Bizim için o kisinin savundugu düsünceden (din, politika vs.) ziyade konuya yaklasimi önemlidir.

Eger ki; apacik bir sekilde karsisindaki kisiyi yazilariyla rahatsiz ediyor, yarim akliyla alay/taciz ediyorsa gereken cevap ve yaptirim moderatörler tarafindan yapilir.

bu konuda içinizin rahat olmasini dilerim. :)

daha yeni yeni üye olmuş insanlar kbakmayın ama insan bile demek istemiyorum sırf mesajları çoğalsın diğe durduk yere salak salak laflar sokuşturup duruyorlar.. ve beni daha tanımıyor etmiyorlar hakkımda atıp tutuyorlar...umarım böyle kişilere dediğiniz gibi gereken yapılır...
:x
bir fısıltıya hapsettim, içimin tüm çığlıklarını....

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

vera yazdı: daha yeni yeni üye olmuş insanlar kbakmayın ama insan bile demek istemiyorum sırf mesajları çoğalsın diğe durduk yere salak salak laflar sokuşturup duruyorlar.. ve beni daha tanımıyor etmiyorlar hakkımda atıp tutuyorlar...umarım böyle kişilere dediğiniz gibi gereken yapılır...
:x
Trimpot'un da dediği gibi sizi rahatsız eden herhangi bir konu hakkında tüm moderatörler önerilerinizi beklemektedir...

Bu küfür olur saldırı olur yada hakaret olur...

Özel mesaj atıp konu yada baslığı soylemeniz yeterli.

muhakkak ilgilenilecektir.
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

ya bi rahatsızlığımı dile getirmek istiorumm,bazı forum kullanıcıları kendisinin,sevmediği ve dinlemediği kişiler hakkında çok hakarete varıcı yorumlar yapıo !!tiksiniyorumm bunlardaaaan!!bi boka benzemeyen bi muzik yapıolar..'' gibi bende bundan rahatsız oluorum cvp yazmak istiorum sora boşyere polemik oluo forum konusunda sapıo,tamam arkadaşlar dinlemeyebilir ama adamın yaptığı işe saygı göstermeliler en azından modlarımız bi uyarı yapsa bu kullanıcılara hiçde fena olmaz derim ben :006
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

MuHoS yazdı:ya bi rahatsızlığımı dile getirmek istiorumm,bazı forum kullanıcıları kendisinin,sevmediği ve dinlemediği kişiler hakkında çok hakarete varıcı yorumlar yapıo !!tiksiniyorumm bunlardaaaan!!bi boka benzemeyen bi muzik yapıolar..'' gibi bende bundan rahatsız oluorum cvp yazmak istiorum sora boşyere polemik oluo forum konusunda sapıo,tamam arkadaşlar dinlemeyebilir ama adamın yaptığı işe saygı göstermeliler en azından modlarımız bi uyarı yapsa bu kullanıcılara hiçde fena olmaz derim ben :006
Bahsini ettigin konu Forum Kurallari #8 'de yaziyor.

Ben bunu görmedim gibisinden birsey iddia eden olursa diye daha önceden önlemimiz aldik ve kurallarin altina sunu yazdik;

"RockTR.COM forumuna katılan, mesaj yazan her kullanıcı yukarıda yazılı kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Aksini iddia edenler öncelikle bu kurallar sayfasına yönlendirilecek daha sonra da üzerine posta pulu ve soğuk damga basılarak siteden ıslah edilecektir."

Siz yine de bir kullanici ve dinleyici olarak; bu tür mesajlar ile karsilastiginiz zaman lütfen moderatörlere ya da bana bildirin.

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

Trimpot yazdı:
MuHoS yazdı:ya bi rahatsızlığımı dile getirmek istiorumm,bazı forum kullanıcıları kendisinin,sevmediği ve dinlemediği kişiler hakkında çok hakarete varıcı yorumlar yapıo !!tiksiniyorumm bunlardaaaan!!bi boka benzemeyen bi muzik yapıolar..'' gibi bende bundan rahatsız oluorum cvp yazmak istiorum sora boşyere polemik oluo forum konusunda sapıo,tamam arkadaşlar dinlemeyebilir ama adamın yaptığı işe saygı göstermeliler en azından modlarımız bi uyarı yapsa bu kullanıcılara hiçde fena olmaz derim ben :006
Bahsini ettigin konu Forum Kurallari #8 'de yaziyor.

Ben bunu görmedim gibisinden birsey iddia eden olursa diye daha önceden önlemimiz aldik ve kurallarin altina sunu yazdik;

"RockTR.COM forumuna katılan, mesaj yazan her kullanıcı yukarıda yazılı kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Aksini iddia edenler öncelikle bu kurallar sayfasına yönlendirilecek daha sonra da üzerine posta pulu ve soğuk damga basılarak siteden ıslah edilecektir."

Siz yine de bir kullanici ve dinleyici olarak; bu tür mesajlar ile karsilastiginiz zaman lütfen moderatörlere ya da bana bildirin.
Evet doğru sölüosunda forum kurallarında yazıo ama kaç kişi dikkat edioki,ben tesadüfen bir tanesi gördüm,sadece dikkat çekmek istedim brz saygı olsun okdr.
İlgi ve alaka için teşekkürler.....
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...