Site Hakkında Öneri ve Istekler

Öneriler, düşünce, istekleriniz ve duyurular...
Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Haklısın.Kullanıcılardan veya yetkililerden ö.m. almamak için buraya tıklayın gibi 2 seçenekli işlevsel bir olay olabilir..

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

courtney_hate yazdı:biraz zor belki ama gene de şansımı deneyeyim
şu sitede 0 mesajı olup ta özel mesaj ile 'slm nbr' yazanlara da bir çare bulabilir miyiz??
o tipler özellikle son zamanlarda çok fazla türediler ya.. :x
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

şu altta cevap yaz kısmına alternatif olabilcek bir hızlı mesaj at diye bir kısım eklenebilir.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

rahibe_teresa yazdı:
courtney_hate yazdı:biraz zor belki ama gene de şansımı deneyeyim
şu sitede 0 mesajı olup ta özel mesaj ile 'slm nbr' yazanlara da bir çare bulabilir miyiz??
o tipler özellikle son zamanlarda çok fazla türediler ya.. :x
ne hikmetse kızların basına geliyor bu tur olaylar hep...o an online olan mod veya admine ozel mesajla nickini bildirin en iyi yontem bu sanırım...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
erbuzeth
Üye
Üye

Mesaj gönderen erbuzeth »

forumun shoutbox u neden yok_? bence olsa daha hoş olur..
.:Erbuw:.

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

bildigim kadarıyla forum ortamında bazı sınırları asmadıgımız surece ilgili baslıga herseyi yazabiliyoruz..buraya kadar normal evet..ama keske yazdıgımız msgların mod arkadasımızı uygun dille elestirir sekilde olması onu silinmekten kurtarsa..biraz elestiriye acık olunabilse..
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

betul yazdı:bildigim kadarıyla forum ortamında bazı sınırları asmadıgımız surece ilgili baslıga herseyi yazabiliyoruz..buraya kadar normal evet..ama keske yazdıgımız msgların mod arkadasımızı uygun dille elestirir sekilde olması onu silinmekten kurtarsa..biraz elestiriye acık olunabilse..
ayni görüsteyim. mesajlari silmek çözüm olmayabiliyor bazen. ya da tartisilmasi gereken bir konu basliginin bir kaç mesaj yüzünden silinmesi/çöpe atilmasi gerekmiyor.

ama haddini asan mesajlari kimi zaman da yok etmek icap etmekte.

çorba gibi bir mevzu bu yani :)

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Trimpot yazdı:
betul yazdı:bildigim kadarıyla forum ortamında bazı sınırları asmadıgımız surece ilgili baslıga herseyi yazabiliyoruz..buraya kadar normal evet..ama keske yazdıgımız msgların mod arkadasımızı uygun dille elestirir sekilde olması onu silinmekten kurtarsa..biraz elestiriye acık olunabilse..
ayni görüsteyim. mesajlari silmek çözüm olmayabiliyor bazen. ya da tartisilmasi gereken bir konu basliginin bir kaç mesaj yüzünden silinmesi/çöpe atilmasi gerekmiyor.

betulun orda bahsettigi olay (o saatlerde burda degildin bilmemen normal) bazı moderatorlerin kafasına gore baslıga aykırı olmayan ama kendisine ters gelen mesajları silmesi.. elestirilmekten hoslanmayıp sadece "surda kendi karizmamı kurtarıyım" mantıgıyla yazılan seylerin baslıga aykırı olmamasına ragmen sililnmesi yanlıs degil mi sence de?

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

veronique yazdı:
Trimpot yazdı:

betulun orda bahsettigi olay (o saatlerde burda degildin bilmemen normal) bazı moderatorlerin kafasına gore baslıga aykırı olmayan ama kendisine ters gelen mesajları silmesi.. elestirilmekten hoslanmayıp sadece "surda kendi karizmamı kurtarıyım" mantıgıyla yazılan seylerin baslıga aykırı olmamasına ragmen sililnmesi yanlıs degil mi sence de?
Gerekli mesajı ö.m ile konunun muhattabı betül adlı kullanıcıya yollamıs bulunmaktayım.. Kimsenin aklına birşey gelmesin diye burda açıklama yapmama gerek olmadan yazıyorum..

Konu inthar başlıgı ben aşk acısı yüzünden intahar edilir edicem dedim arkadaslar sagolsun hemen yorumlarını yazdılar beni çaydırdılar bir anlık gafletle yazmıstım zaten.. Arkadaslar gerekli yorumları yazıp beni uyandırdılar zaten.. Sitedeki konumum ve görevim sebebiyle benden kücük yastaki arkadaslara örnek teskil ediyor olabilecegimi düsünerekten intahar edicem diye yazdıgım kısımları ve sizin yorumlarınızı sildim..Hata o anda gelen tepki yüzünden tekrardan aşk için inthar etmek diye yazayım kendimi çıkarayım diye de tepkide bulunan arkadasa bir teklifte bulundum.. Ben bu kadar ince düsündüm... ayrıca bunda önce yazılan hiçbir yorumu silmedim umarım konuyu kapatacak kadar yeterli bilgi vermişimdir..

Bu olay esnasında diğer bir baslıktanda bir yorum sildim başlık bütünlüğü dağılmasın diye sanırım ırakta rehin alınan işçiler baslıgındaki kendi yorumumu sildim konu mail olunca yine o saçma sapan dolasan mailler olarak ilk anda düsündüm ve gerekli linki verdim..

Umarım açıklayıcı olmustur..İnsanları tanımadan olayların özünü ögrenmeden lütfen varsayımlarda bulunmayın.. Karizma karizmaymış yok canım benim öyle bir lüksüm yok..

Sevgilerimle...
Burhan_abi
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Burhan_abi yazdı:
veronique yazdı:
Trimpot yazdı: ayni görüsteyim. mesajlari silmek çözüm olmayabiliyor bazen. ya da tartisilmasi gereken bir konu basliginin bir kaç mesaj yüzünden silinmesi/çöpe atilmasi gerekmiyor.

Gerekli mesajı ö.m ile konunun muhattabı betül adlı kullanıcıya yollamıs bulunmaktayım.. Kimsenin aklına birşey gelmesin diye burda açıklama yapmama gerek olmadan yazıyorum..

Konu inthar başlıgı ben aşk acısı yüzünden intahar edilir edicem dedim arkadaslar sagolsun hemen yorumlarını yazdılar beni çaydırdılar bir anlık gafletle yazmıstım zaten.. Arkadaslar gerekli yorumları yazıp beni uyandırdılar zaten.. Sitedeki konumum ve görevim sebebiyle benden kücük yastaki arkadaslara örnek teskil ediyor olabilecegimi düsünerekten intahar edicem diye yazdıgım kısımları ve sizin yorumlarınızı sildim..Hata o anda gelen tepki yüzünden tekrardan aşk için inthar etmek diye yazayım kendimi çıkarayım diye de tepkide bulunan arkadasa bir teklifte bulundum.. Ben bu kadar ince düsündüm... ayrıca bunda önce yazılan hiçbir yorumu silmedim umarım konuyu kapatacak kadar yeterli bilgi vermişimdir..

Bu olay esnasında diğer bir baslıktanda bir yorum sildim başlık bütünlüğü dağılmasın diye sanırım ırakta rehin alınan işçiler baslıgındaki kendi yorumumu sildim konu mail olunca yine o saçma sapan dolasan mailler olarak ilk anda düsündüm ve gerekli linki verdim..

Umarım açıklayıcı olmustur..İnsanları tanımadan olayların özünü ögrenmeden lütfen varsayımlarda bulunmayın.. Karizma karizmaymış yok canım benim öyle bir lüksüm yok..

Sevgilerimle...
Burhan_abi
"bi anlık gafletle yazmıştım küçük arkadaşlar etkilenmesin diye sildim" şeklindeki bir açıklama bence çok saçma oluor.. o zaman bizde her kendimizde olmadığımız vs. durumlarda yazdığımız mesajları kendimize geldiğimizde silelim.. üstelik onlardan alıntı yapılarak yazılan dier mesajlarıda sildirelim yetkili kişilere.. geçmişteki hataların yazıldığı yerden silinince unutulduğu yalanını kabullenelim..

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

edit:: aynen ben bu mesaja yazarken silinen mesaj gibi...!!
o yüzden kendi mesajımı sadece bu şekilde silebiliyorum..... :x

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Polimiğe girmek istemiyorum. Amacınızı hala anlamıs değilim? Gerekli açıklamayı yaptım daha ne istiyorsunuz ? Bende sizin gibi etten kemikten bir kullanıcıyım..merakla bekliyorum karalama kampanyalarını gaflete düsmeyen mod isteriz sözlerini duyar gibiyim.. Yolunuz açık olsun..

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bir amacım yok.. varsa da biliyorsanız çekinmeyin söyleyin...
siz gerekli açıklamayı yaptınız bizde açıklamanızla ilgili yorumlarımızı, eleştrilerimizi getirdik...

Kullanıcı avatarı
greeenpena
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen greeenpena »

bu polemiğin nedeni ne...!!biri açıklasın

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yok bi polemik falan ortada.. kişiler arasında duyulan özel bi kızgınlığın siteyle ilgili bi konuda patlak vermesi.. olay kişisel yollarla çözülmeye çalışılıyor.. bu bölümde verdiğimiz rahtsızlıktan dolayı özür dileriz :x

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

rahibe_teresa yazdı:yok bi polemik falan ortada.. kişiler arasında duyulan özel bi kızgınlığın siteyle ilgili bi konuda patlak vermesi.. olay kişisel yollarla çözülmeye çalışılıyor.. bu bölümde verdiğimiz rahtsızlıktan dolayı özür dileriz :x
Bundan sonra kişiler arasında duyulan özel kızgınlıklarınızı sitede forumda yazmayınız gercek hayatta herkes birbirini tanıyabilir tartısabilir şakalasabilir birbirini kızdırabilir unutmayın ki burası bir forum sitesidir.. Kişisel konularınızı farklı platformda çözünüz..

*Bu yorumum sadece bu konuya istinaden yazılmamıstır bunu forumdaki tüm kullanıcıların genel anlamda değerlendirip ona göre davranmalarını bekliyorum...

Sevgilerimle..
Burhan abi

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

uyarı için teşekkürler ama ben zaten gerekli açıklamayı yapıp özür dilemiştim.!!

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Bende sitede bulunan bir yetkili olarak genel bir uyarı yaptım zaten..

Ve farkettim ki Bulusma kısmında bende özel bir konumu foruma yansıtmısım. Bu uyarıdan sonra herkes gibi bende dikkat edecegim..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

greeenpena yazdı:akor&tab ve chat bölümü açılırsa çok ii olr......bde modların adm olsa çok ii olr.......!! :013 :013
boyle az gelismis beyinlerden cıkan mesajları silmemizde bence sakınca yok,biz mod.lara degil,herhangibir uyeyede soylenmis olabilirdi laf,bunun dısında belirli durumlar haricinde ki mesajları silerken biz moderatorler olarak biraz daha hassas olmalıyız,evet...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

jonnathan yazdı:
greeenpena yazdı:akor&tab ve chat bölümü açılırsa çok ii olr......bde modların adm olsa çok ii olr.......!! :013 :013
boyle az gelismis beyinlerden cıkan mesajları silmemizde bence sakınca yok,biz mod.lara degil,herhangibir uyeyede soylenmis olabilirdi laf,bunun dısında belirli durumlar haricinde ki mesajları silerken biz moderatorler olarak biraz daha hassas olmalıyız,evet...
Sizin yerinizde olsam o adamı komple silerdim ben.

İşiniz zor harbiden.Ne tür insanlarla uğraşıyorsunuz, yinede insanları memnun edemiyorsunuz.

Allah kolaylık versin vallahi :(
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
greeenpena
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

jonathan adm ol modlara sövmekten atılıom zatn bu sefrde sen sbep olma tmmı cnm...... 8)

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bence sen birazcık adam olsan..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
greeenpena
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

sorunn wrsa ö.m at burda polemik yapmayalım...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

yok benim sorunum morunum polemiğede gerek yok..
ben sadece isteğimi belirttim..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
greeenpena
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

tmm o zman......sewndm