Dövme & Piercing

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

kitten yazdı:yaptırmayı çok istiyorum ve yaptırcam da ama
şu acı olayı kafamı çok karıştırıyo canı tatlı bi insan olarak :)
kol bileğimin iç kısmı düşünüyodum özellikle
yaptıranlara bi sorum olcak;bu acıyı bi tarif edebilir misiniz
nasıl bi acı :)
öncelikli oraya yaptırmamanı tavsiye ederim..su an icin hosuna gitse de ilerde is hayatında problem yaratabilir..daha az görünen bi yeri tercih etmek senin icin daha iyi olur bence..sırt gayet ideal..hem daha az acı cekersin..hem görüp sıkılma ihtimalin yok..hem ilerde problem yasamazsın..ama sen bilirsin tabi ki((:
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

bnmde görebilceğim bi yer olmalı ya,en kötü ihtimalle omzumla dirseğim arası
yaptırmayı düşünüyorum ama korkuyorum...

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

kitten yazdı:bnmde görebilceğim bi yer olmalı ya,en kötü ihtimalle omzumla dirseğim arası
yaptırmayı düşünüyorum ama korkuyorum...
acı konusunda en dayanıklı yer dedıgın bölge şöyle soyleyeyımaynı bölgede benımde dovmem var ve uyuyordum neredeyse acı konusunda bı tek rotus sırasında bıraz acı hıssettım
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bele ve bıleklere ınce derı olan kısım mesela bacagın baldır kısmı ayak bıleklerı fılan acır ama dayanılmaz bısı deıl alısıyor vucut sahsen benım belımde ve el bılegımde dovme var kı belımdekı 4saat fılan surdu ama acı esıgınız yuksekse yaptırın tatlı canı lanlara sahsen ben pek önermem
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Hayalimde bir "ejderya" :) dövmesi var ki.. Henüz bulamadım kendisini.. Bu dünyadan dövme yaptırmadan gitmiycem :)
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

deseni ve yeri seçtim. gaza gelmişlik kaldı. bi de estetik dövmeler yapabileceğine güvenilen Ankara sınırları içerisinde bir dövmeci.
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

benimde herşey tamamda bi aileden reddedilmeyi sindircek bi bünye lazım!! :x
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

kozmik_peri yazdı:deseni ve yeri seçtim. gaza gelmişlik kaldı. bi de estetik dövmeler yapabileceğine güvenilen Ankara sınırları içerisinde bir dövmeci.
perüüüüm istanbula aliim yavrum seni... çağataya götürürüm ohhh misss :-D :oops:
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

angel_of_the_hell yazdı:benimde herşey tamamda bi aileden reddedilmeyi sindircek bi bünye lazım!! :x
bu konuda sana katılmamak isterdim :025
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

Papi yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:benimde herşey tamamda bi aileden reddedilmeyi sindircek bi bünye lazım!! :x
bende o mesajı yollamamak isterdim.. :( sadece erteleniyo ama papicim.. yarın bir gün kendi çapımda yaşamaya başlayınca bunların hepsi hayat geçcek.. :) umudum var yani.. 8-)
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

burundaki delik kapanmıyomuş die duydum doğrumu?? bu yüzden waz geçip piercing e geri döndüm =DD
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

az önce google dan baktımda çok iğrenç resimler gördüm ya küçük dilini we gözkapağını deldiren whşiler =D war =DD biz çok masummuşuz ya ((=

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

gözkapağımı :/ bende bakmıştım biara.vahşice şeyler görmüştüm ama oyle bişi görmedim :/
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

piercıng ıcokseverımama abartılı pıercıngler cıdden ıgrenc duruyor mıde bulandırıyor taksımde yolda yuruodum bı tane kadın gormustum suratının hertarafı pıercıng kaplıydı var olan pıercınglerımden tıksınmıstım kadını görunce cıkartıcam bunları demıstım bele sırta korse seklınde yapılanlar kucukdıl e yapılanlar gercekten gereksız ve ıgrenc

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen no_fear_15 »

ben dudağımı deldirmek istiyorum ne gibi bi tehlikesi war aydınlatın lütfen

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

no_fear_15 yazdı:ben dudağımı deldirmek istiyorum ne gibi bi tehlikesi war aydınlatın lütfen
bir tehlikesi olduğunu duymadım bugüne kadar.yaptıran bi kaç arkadaşım da sorun yaşamadılar bu konuda memnunlar hala hayattalar bi tehlikesi yok =))
en fazla hijyen yoksunu bi yerde piercing yaptırır yada yaparsan mikrop kaparsın heralde enfazla bu olur.

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bişi sorucam dili me pıercıng ıstıyorumda ne gıbı problemlerle karsılasabılırım ornegın klay ıltıhap kapar mı yada cıddı konusmabozuklugu meydana getırırır mı

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dile piercing yapmadım yada tanık olmadım yakından,dile piercing konusunu bilmiorum.araştırmam lazım bu yüzden. ama dilde hijyen diğerlerinden daha önemli diye düşünüyorum!bilinçli olduğu sürece hiç birinin sakıncası olduunu sanmıyorum!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Zamanında piercing taktım kaşıma ve çeneme.Sonra mecburiyetten çıkardık.Ama sayısını bilmediğim kadar dövme var her tarafımda.Param olsun gene yaptırırım.Millet ucube gibi bakıyor.Ve korkuyor benden.Neremdem korkacaklarsa artık.Gayet mülayim bir kamu sektörü teknisyeniyim : )
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

speed_of_pain yazdı:bişi sorucam dili me pıercıng ıstıyorumda ne gıbı problemlerle karsılasabılırım ornegın klay ıltıhap kapar mı yada cıddı konusmabozuklugu meydana getırırır mı
her zaman söylüyorum bünyeye bağlı olarak değişir. genel olarak dilinde piercing olan arkadaşlarımın karşılaştığı sorunlardan bazıları: dilde şişmeye bağlı olarak bir süre peltek konuşma ve yemek yiyememe. iltihap hiç duymadım, bar kısa kalırsa tahriş olabilir. bir de yemek yiyoruz malum arada çıkarıp temizlemek gerekiyo diye biliyorum.
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

tesekkurler :)

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

hergün diş macunu ve batikonla çalkalaman yeterli dildeki piercing için
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Ghost_Murder »

vaga_bond yazdı:
vaga_bond yazdı:
kozmik_peri yazdı:bazı bölgelerin daha az acıdığını söylüyorlar insan vücudunda.. ama acı eşiği denen birşey var ki insandan insana değişir aynı zamanda psikolojik olarak kendini şartlayıp hiç acı hissetmeyen insanlar da olabilir..
evet kuzu bu konuda haklısın sırtta çok fazla acı olmuyo bunu söliim ama ayak bileği ve karın kısmında çok acı oluyomuş. piercinge gelince bu da acıtmıyo iki kaşını da deldirmiş biri olarak acı falan hissetmedim. kısmetse yaza doğru 2. dövmemi de yaptırıcam
bide buna ek olarak kolda bileklerin iç kısmı da çok acıyan yerler arasındaymış ama yukarıda birinin dediği gibi (afedersin nickine bakmayı unuttum :P ) acıya dayanıklılıkla alakalı bişey bence.
bileklerin iç kısmı acır evet ama dayanılmayacak bişi değil bence ama ilk başlıyanlar için klasik olucak ama en doğrusu omuz kısımlarıdır..

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

.
En son vaga_bond tarafından 28 Ara 2010 23:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

angel_of_the_hell yazdı:
Papi yazdı:
bende o mesajı yollamamak isterdim.. :( sadece erteleniyo ama papicim.. yarın bir gün kendi çapımda yaşamaya başlayınca bunların hepsi hayat geçcek.. :) umudum var yani.. 8-)
yazık size dicem ayıp olcak =P