Hayvanlar Alemi

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

angel_of_the_hell yazdı:şimdiii..... *an-cell -gönlünüzden ne koparsa-* tarifemizi tanıtma zmnı geldii... :-D ... şimdi ilk başta an-cell gönüllüleri olarak haycancıklara zulüm eden gerizekası bile olmayan a*sızlara karşı mücadeley.. barınaklardaki koşulları güncellemeyi... hayvan sevgisinin aşılanması içn okullarda ders haline getrilmesini hedeflioruz... bunlar şimdlk olanlar... bide bunun ben veteriner olmayı başarırsamdan sonrası var... oda başta kontrollere getrme zorunluluu.. ve önceden bahsettiim hayvana yapılan bakıma yada bakımsızlıa göre ceza-hayvana el koyma durumu oluo... daa bnm hayvan otobüsü projemde var... ama o daa sonra... :-D ... ee.. elleri göriim??.... :002
$amatayı bırak dersine bak enclcm :002

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

:006 angel katiliorm.ama bu kampanyaya köpekleri dahil etme !! pek sevmiorm onlari :P

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

Papi yazdı: angel katiliorm.ama bu kampanyaya köpekleri dahil etme !! pek sevmiorm onlari
cık..cık...cık... hiç yakıştıramadım doorusu... bi kere sokaklarda en çok hırpalanan hayvan köpek!!.. ilk başta onları koruma altına almamız lazım... sen ne diosun.. :023 .. okumamış oliim... :-D
$amatayı bırak dersine bak enclcm :002
hmn dırekslırııımm.. marş..marş..!! (ama ztn aralarda bakıorumki... :oops: .. ).. buarada senn çok kızcaın bişiler oldu yine.... :oops:
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

ne oldu ders mi calı$madın hehe..hem sen arada niye bakıon ki buraya kaçıyo mu bura alala.otur dersine mar$ mar$ :015

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yok yok dersle alakası yok... daa çok kızcaın bişi..... ama ben şimdi sevgisiz dersimin başına marş marş yapıom... tahmn edersn artık ztn.... hep.. "çiçek ol bakiim encılcım" dediin şey.... :-D ....
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

heheh ne oldu küfür mü ettin enclcm ? :010 nese ba$lık kitlencek :-D

Kullanıcı avatarı
Finduilas
Üye
Üye

Mesaj gönderen Finduilas »

u aleme girmek istemiom :023

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Finduilas yazdı:u aleme girmek istemiom :023
ama nieee??.......... :(

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

yaa..bi sorum vardi...
simdi, ben aslinda ete mete elimi surmem, igrenirim..hele anthony hopkinsin kannibal filmlerinden sonra..
ama yumurtayi yinede yerim..
tek aklima takilir:
yumurtayi bazen yerim, ama o yumurtalari yemezsem, onlardan civcivler cikarmi, yani yumurta yersem, civcivleri mi yemis olurum?! :016
bu soruyu bana birisi yanitliyabilirse, cok memnun olurum..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

buzdolabında duran yemeni bekleyen ama senn yemediin yumurtalardan civciv çıkmaz cnm.... çnkü... o yediimiz yumurtalar civciv kıvamına gelmeden tavukların poposunun altından alınıo.... yanlış bilmiosam... :-D

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

angel_of_the_hell yazdı:buzdolabında duran yemeni bekleyen ama senn yemediin yumurtalardan civciv çıkmaz cnm.... çnkü... o yediimiz yumurtalar civciv kıvamına gelmeden tavukların poposunun altından alınıo.... yanlış bilmiosam... :-D
y abişii sorcamm bitterrrriimm tavuklarındamı poposuu varr..?? yok ben hiiiç dikkat etmedimdee...popsuu varsaaa biss tavuun poposundan çıkartıı şeyimi yiorusss :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rock_N yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:buzdolabında duran yemeni bekleyen ama senn yemediin yumurtalardan civciv çıkmaz cnm.... çnkü... o yediimiz yumurtalar civciv kıvamına gelmeden tavukların poposunun altından alınıo.... yanlış bilmiosam... :-D
y abişii sorcamm bitterrrriimm tavuklarındamı poposuu varr..?? yok ben hiiiç dikkat etmedimdee...popsuu varsaaa biss tavuun poposundan çıkartıı şeyimi yiorusss :-D
efet cnm varr... bizden aynen onu yioz... ayrıca tavukların göğsüde varr... tatlımı tatlı.... :P ..... :-D

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

karpuz_agaci yazdı:ciktii yer belli ya yahuuu :-D
konu yine gittii hehehhh bende gidiorumm...heheheheh herkesee ii akşamlar...konuyu laçka ettik bu arada heee..öpüorumm tavuklarıı yumurtayı çıkarttıkları yerlerinden :-D :-D

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

nedir bu en sevdiğim hayvan tavuk kızartmasıcılık :-D yemek dışında varlıklar olarak da görün onları :P
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen laciwert »

bide forumdaki hayvanlar var unutmayalım o arkadaşları alınırlar sonra... :023
Your Song Of Eternity Has Lost Its Meaning

Kullanıcı avatarı
KaRaMaRTi
Üye
Üye

Mesaj gönderen KaRaMaRTi »

laciwert yazdı:bide forumdaki hayvanlar var unutmayalım o arkadaşları alınırlar sonra... :023

Sakin ol arkadas ! ! !

Şu imzandaki resimleride sil bakalım...

4- Bundan böyle RockTR forumda imzanızda resim kullanmak kesinlikle yasaktır. Bu sayfa yapısını bozmakla beraber kötü bir görüntü vermektedir. Resimli imza kullanan kullanıcıların mesajları anında silinecektir. Bu kötü huyuna devam ettiren kullanıcılar ilk önce uyarılacak, aksini devam ettiği halde üyeliği iptal edileceğini bilmenizi isterim.

Foruma katılan, mesaj yazan her kullanıcı Site Kurallarını kabul etmiş sayılacaktır. Foruma mesaj yazmadan önce bu kuralları okumanızı öneriyoruz
http://www.rocktr.com/modules.php?name= ... opic&t=887

Kullanıcı avatarı
piclet
Üye
Üye

Mesaj gönderen piclet »

sürüngenlerden özellikle kertenkelelerden nefret ederim ya onlarý görmeye tahammülüm bile yok çok kötü oluyom yauv
nasýl anlasýnlar seni beni acýkmadan yiyenler,uyumadan önce ayaküstü terlemeden seviþenler!!!!!!!!

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

Walla Hamsterlere bayılıorum ben bizde bi tane vardı ablam ank. a götürdü :( Nese geri getirdi bu son gelişinde çifleştirmiş tatlı tatlı 7 yavrusu vardı : ) hamsterler çok şirin oluor yaw.. :-D :-D :P

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

INFLaMeS yazdı:Walla Hamsterlere bayılıorum ben bizde bi tane vardı ablam ank. a götürdü :( Nese geri getirdi bu son gelişinde çifleştirmiş tatlı tatlı 7 yavrusu vardı : ) hamsterler çok şirin oluor yaw.. :-D :-D :P
evet yavv çokk manyakk oluolar..bnm arkın varr çok manyakk yavv ama btn silglerimi yio :010
The burden is mine... alone

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

yakında adım kaplumbaa öldürücüye çıkıcak yahu.. veletliimden beri kaplumbaa alıp bakar büyütürmüşüm..

ama önce yanlış bakımla birini kör ettim zor açtık gözlerini.. sonra her canlı gibi o da öldü..

ardından gelen oturduumuz lojmanda kayboldu ::::!!!
bütün askerler aramaya koyulmuştu babamın emrinle.. tam bi komediydi..
yazın kavurucu sıcağında bi sürü asker minicik kaplumbaayı arıolar kocaman lojmanda.. sonunda sıcaktan çatlamış bir toprağın içinde ölü bulundu..
bir sonraki kendi kendine öldü.. ama çok gençti zavallımmm )):

ve sonuncusu 6senedir elimdeeeeee :-D nıhahaha.. hiç bir şey olmadı.. sadece benim kadar çok yiyo.. ama ben değil o çok kilo alıo.. çünkü fazla havai.. ((:
kaplumbaa yemi yemez ... kıyma yer..

metroseksüel benim kapluummbaaammmmm :D
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

eskiden bizimde vardı 2 tane kaplumbaamız..küçük kaplumbaalar cidden kayboluyolar hep...yada kacıyolar işte asi hayvanlar:p..sobanın içinden çıkmışlardı bi kere:S
in the hopes of creating a horrible zombie..

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

bak bir kere de kaplumbaaam kaçıp halının tüm havlarını toplamıştı üstüne.. anneannem üstüne basınca hayvanın içi dışına çıktı sanmıştııı :-D :-D
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

bloodyhead yazdı:bak bir kere de kaplumbaaam kaçıp halının tüm havlarını toplamıştı üstüne.. anneannem üstüne basınca hayvanın içi dışına çıktı sanmıştııı :-D :-D
yazık yaa :(

(ehüeha :-D )

yazık yazık :oops:
in the hopes of creating a horrible zombie..

laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen laciwert »

bi daha imza silmek gibi bir yanlış olmasın bu forumda...
Your Song Of Eternity Has Lost Its Meaning

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

laciwert yazdı:bi daha imza silmek gibi bir yanlış olmasın bu forumda...
Acaba imza yeni bi hayvan türümü ?? :-D :-D
Yoksa bu bir şikayet ve yanlış yere mi yazılmış??? :-D :-D