Hayvanlar Alemi

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Hayvanlar Alemi

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

en sevdiğiniz, sahip olduğunuz -ya da olmak istediğiniz- hayvanlar?? ve onlara taktığınız isimler.. :P

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

bir komşu bize kuş getirmişti..saka kuşu..ama oğlu baya bi hırpalamış bir süre sonra öldü..zaten kafes kuşu değildir o

adı da El-Saka'ydı

James_Hetfield
Üye
Üye

Mesaj gönderen James_Hetfield »

Ben bi köpeğim olmasın isterdim hep hala da istiorum.... :cry:

Bi muhabbet kuşu war bende...Susmuo haywan yaa habire bişiler anlatıo.... :lol: Şimdi kapı zilinide taklit edio çok gerçekçi walla bazen kapıya gidesim geliyo.... :lol:
MASTER__OF__PUPPETS

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Love_MetaL »

kedim var siyam-van kırması:) adı sosis.. köpegim wardı yakın bi tarihte öldü...o da bassettı.. bi de hamsterlarım wardı onlar da 10 tane dogurunca millete dagıtıldı...
.....it's only after you've lost everything, that you're free to do anything....

morgenstern
Üye
Üye

Mesaj gönderen morgenstern »

ya benim ewde 5 senelik kedim war. 3 hafta önce ailem bana çok istediğim bi haywanı hediye ettiler- köpek-golden!! ancak 3 hafta dayanabildim. köpek bilgisayarın kasasını halletti ya!!! zaten kedim çok kıskanıodu. yazık hayvan daha 3 aylıkk!! gecelri uyuyamıoduk! ewde sanki bebek wardı!!onu liseli bi çocua werdik. abisi benim kızıma çok iyi bakıomuş... kimseye köpek tawsiye etmiorm- alacaksanız büyük alın!!!

James_Hetfield
Üye
Üye

Sosis mi ilginç yaa... :lol:

Aslında hoş bişey ya böle isimler...Sosis gel oğlum...Ama sokakta pek olmaz yaa adm sosis koysa mesela köpeğinin ismini ...Sosis tut oğlum saldır sosis...:lol:

Neyse fazla abarttım...Aman yokluğunu görmessin umarım... :wink:
MASTER__OF__PUPPETS

morgenstern
Üye
Üye

Mesaj gönderen morgenstern »

:lol: :lol: :lol: benimkinin adı buffy'ydi. bi arkadaşım buffy-angel hastasıydı ona inat koymuştum!!!

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

lan benim kuzenimde o dizinin hastasıydı..o da köğeğine o ismi koymuştu
uyuz oluyordum ya

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

James_Hetfield yazdı:Sosis mi ilginç yaa... :lol:

Aslında hoş birşey ya böle isimler...Sosis gel oğlum...Ama sokakta pek olmaz yaa adm sosis koysa mesela köpeğinin ismini ...Sosis tut oğlum saldır sosis...:lol:

oglum degil... lütfen... kızım :)
.....it's only after you've lost everything, that you're free to do anything....

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

ulan o daha da alakasız olmuş :lol:

James_Hetfield
Üye
Üye

Love_MetaL yazdı:
James_Hetfield yazdı:Sosis mi ilginç yaa... :lol:

Aslında hoş birşey ya böle isimler...Sosis gel oğlum...Ama sokakta pek olmaz yaa adm sosis koysa mesela köpeğinin ismini ...Sosis tut oğlum saldır sosis...:lol:

oglum degil... lütfen... kızım :)

Hımm tamam doğru ya...Sosis gel kızım... :lol:

Ya öle diince pek acaip durmadı be... :lol: Sosis gel oğlum diince daha bi güzel oluyo... :lol:
MASTER__OF__PUPPETS

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

DeLi yazdı:ulan o daha da alakasız olmuş :lol:

abi 10 sene önceydi ya cocuk aklımla onu koymusum iste.. ala alaaa :)

blackmercury
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen blackmercury »

en sevdiğim hayvan inektir ama tabi evde beslemek zor oluyo :?

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

bugün bizim buranın kedisini sevdim yine..doğduğundan beri elimizde büyüdü bu yazı onunla geçirmiştik..çok büyümüş ya ama aynı yine yılışıklıkları :)
ufak bir kız seviyordu gittim eğildim seviyorum,sonra o kızın kucağından kalktı hoop benim kucağıma :) gıdığını sevince gözlerini kısıyor böyle deli oluyorum öyle yapmasına..fakat tüy dökme mevsimiydi,birde üstüm siyah renk çok ilginç bir görüntü oluştu temizleyene kadar canım çıktı..uh canım benim niminiminimi

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

blackmercury yazdı:en sevdiğim hayvan inektir ama tabi evde beslemek zor oluyo :?
biliyordum benden baskalarınında inek sevdigini :) penguenlerden sonra hayatımda gordugum en amacsız yasıyan hayvanlar...tum gun ot ye,kuyruk salla,arada biri gelsin sut sagsın gitsin,dert yok,tasa yok,birsey dersin aptal aptal yuzune bakıp kafayı egip mööö der...rahat hayvanları severim...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

morgenstern yazdı::lol: :lol: :lol: benimkinin adı buffy'ydi. bi arkadaşım buffy-angel hastasıydı ona inat koymuştum!!!

bende arkadaşın hamster larının birine buffy diğerine de angel adını koymuştum ama ben sevdiğim için:)
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

6 adet kedim,1 adet muhabbet kusum,14 adet baligim,1 adet su kaplumbagam mevcut..
Ama hayatta en sevdigim yaratiklar köpeklerdir
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

213 yazdı:6 adet kedim,1 adet muhabbet kusum,14 adet baligim,1 adet su kaplumbagam mevcut..
Ama hayatta en sevdigim yaratiklar köpeklerdir

ne güzel ya. bak çok imrendim şimdi sana..
ama ne zaman görsem nettesin ne zaman bakıyorsun o kadar hayvana?

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

genelde kendi kendilerine bakiyolar :)
yok ya zor olmuyo..esek kadar oldular zaten.1 hafta ac gezebiliyolar :) (kediler)
baliklara her gün yem atiyorum..10 saniyemi aliyor.kaplumbaga olayindada ayni.kusun bakimi sakat biraz..ama genelde kafeste durmadigi icin kafesi temiz durumda oluyor
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

kediler le kuş arasında ki ilişki nasıl peki?

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

bundan önceki kusumu yemislerdi..simdi bahcede bakiyoruz lavuklara :)

purpleblank
Üye
Üye

Mesaj gönderen purpleblank »

bayılıyorum köpeklere ben..gecenlerde sarhosun birinin vurdugu bi köpegi bakıoduk..tedavisi fln yapıldı,kısırlastırıldı,2 gn sora fln bırakılıcaktı..zehirlediler köpegi :cry: :cry: sabah ölü bulduk :cry: :cry: cok üzüldüm ben ya bu ne caniliktir :cry: :cry:
hayvanları koruma dernegine üyeyiz biz..herkesta olmalı bence :wink: cok güzeller :D
can yeleğim,karışmasın kimseler bize..

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

ben de böle ayaklı bişiler almak istiyorm ya..kedi fln..
öldü bizim hayvanlar :( kaplumbaalarımız vardı (habire sobanın altına kacarlardı )sonra balıklarımız vardı, akvaryum fln. kurmuştuk bi ara..balıklar ölünce kaldırdık onuda..(hastalıklı çıkmış balıklar bn öldürmedim vala..)
kuşlarımız vardı onlarda öldü, papağan almıştık bi tane uçma fobisi varmış zavallının o da ölü fln.. :(
şimdi balığım(beta) var bi tane küçük bi fanusta yaşıyo..o daha ölmedi bn de şaştım vala.. :?
in the hopes of creating a horrible zombie..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Nymphe_MeL yazdı:ben de böle ayaklı bişiler almak istiyorm ya..kedi fln..
öldü bizim hayvanlar :( kaplumbaalarımız vardı (habire sobanın altına kacarlardı )sonra balıklarımız vardı, akvaryum fln. kurmuştuk bi ara..balıklar ölünce kaldırdık onuda..(hastalıklı çıkmış balıklar bn öldürmedim vala..)
kuşlarımız vardı onlarda öldü, papağan almıştık bi tane uçma fobisi varmış zavallının o da ölü fln.. :(
şimdi balığım(beta) var bi tane küçük bi fanusta yaşıyo..o daha ölmedi bn de şaştım vala.. :?

Hayvan Mezarligi :twisted:

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

puhah.. :P

bu arada bi arkadaşım da muhabbet kuşuna sifon çekmişş 8O
kuşcağız uçuyomuş evin içinde,banyonun kapısı açıkmış, kuş içeri girmiş fln..klozetin içine uşmuş kuş, arkadaşımda görmemiş kuşu sifonu çekmiş..
sonrası artık malum kuş gitmiş .ok yoluna :) :(
in the hopes of creating a horrible zombie..