Hayvanlar Alemi

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

lastgsp yazdı:benim küçücük bi kara kaplumbaamm vardi... her yaz bi tane alırdım kışa dooru salardım yesilllik bi yere.. simdie kadar 6 tane oldu..

cok sevimli ve duygusal hayvanlar..

benimkiler bebekti avucumun içinde uyuyorlardı... cok sekerlerdi yaaa :010
ayh ben de hep istemişidir :D ama annem saolsun :x
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

Papi yazdı:
lastgsp yazdı:benim küçücük bi kara kaplumbaamm vardi... her yaz bi tane alırdım kışa dooru salardım yesilllik bi yere.. simdie kadar 6 tane oldu..

cok sevimli ve duygusal hayvanlar..

benimkiler bebekti avucumun içinde uyuyorlardı... cok sekerlerdi yaaa :010
ayh ben de hep istemişidir :D ama annem saolsun :x
söleme ki.. nerden bilcek:D
ama biliosun di mi kara kaplumbaaları pet shoplarda satılmıo...bizim es dost piknikte buldu mu öle sahipleniodum yani :010

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

Papi yazdı:bende düşündm düşündm..en uysal hayvan olan balik almaya karar verdim ve aldım :P 2tane :D 2aydır isim bulamiorm.deli oliciim..
boşver bea bulmasan da olur .. her 6 sn. ye de bi unutacaklar ne de olsa :-D

Kullanıcı avatarı
capoeria
Üye
Üye

Mesaj gönderen capoeria »

bende de bi tane sharpei ve pitbull kırması köpek var adı ÜZÜM iki tane muhabbet kuşum var adları ŞEKER ile BICIR bi de iki tane kaplumbağam var ama ad koymadım onlara... Eski evimiz bahçeliydi orda ördek horoz vb hayvanlarda baktık.Bi de akvaryum vardı için de çiklet turleri kopekbalığı turleri vardı sonra akvaryumu teyzemlere verdik.
Ege Kıyıları;Kalpleri Bırakıldığı Kıyılardır,:Aşkın Kıyılarıdır;Binlerce Yıldır Bu Böyle Ola Gelmiş Ve Devam Etmektedir.Çok Tanrılı Dinler Zamanından Kalma Mitolojik Öykülere Beşik Olan EGE,Bu Sayede Taçlanmış Masal Haline Gel

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

Papi yazdı:bende düşündm düşündm..en uysal hayvan olan balik almaya karar verdim ve aldım :P 2tane :D 2aydır isim bulamiorm.deli oliciim..
1tanesi öldüüü :cry: :cry: :cry:
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Lepistes mi?
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hayvanlar alemi

Mesaj gönderen kitten »

bnm evde beslediğim bi kedim,kuşum ve balıklarım var :010 ya bakması zor açıkçası..balıkların suyunu değiştir,kuşa yem ver,kedinin kumunu değiştir .valla ömrümü çürüttü bu hayvanlar ama atamıyosun işte çok şirinler yaw :-D :006

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

Hep bir köpeğim olsun istedim..kısa süreli bir köpeğimde oldu ama daha en başından bakamayacağımızı anlayınca alışmadan sahibine geri verdik..şu an için hayatım köpek bakmaya müsait değil...olduğu anda hemen alıcam...ama bi ton muhabbet kuşum oldu inanılmaz akıllı hayvanlar sohbet bile edebliyorsunuz..oyun oynuyorsunuz en son kuşum "limon" akrobat çıktı inanılmaz gösteriler yapıyor takla at diyorsun atıyo falan =)) hayvanları çok seviyorum..onlar olmasa saf sevgi nasıl bişi asla öğrenemezdik ...

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

ysseulb yazdı:Hep bir köpeğim olsun istedim..kısa süreli bir köpeğimde oldu ama daha en başından bakamayacağımızı anlayınca alışmadan sahibine geri verdik..şu an için hayatım köpek bakmaya müsait değil...olduğu anda hemen alıcam...ama bi ton muhabbet kuşum oldu inanılmaz akıllı hayvanlar sohbet bile edebliyorsunuz..oyun oynuyorsunuz en son kuşum "limon" akrobat çıktı inanılmaz gösteriler yapıyor takla at diyorsun atıyo falan =)) hayvanları çok seviyorum..onlar olmasa saf sevgi nasıl bişi asla öğrenemezdik ...
bende bir köpek beslemek istyorum.ama fırsat yok şu sıralar.biraz pahalı bu hayvanlar.ama alıcam:)

Kullanıcı avatarı
devrik_cumle
Üye
Üye

Mesaj gönderen devrik_cumle »

ben maymunum olsun isterdm :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ya artık o nefret ettiğim yılana bile razıyım.. ama izin vermiolar yaa!! poofff sıyırcam hayvansızlıktan yaa... :aggressive .. ulan eve karınca bile sokmuyolar yaaaa!!... böhüüüü.... :cry:
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

ben gelim b4eni besle :-D :-D :P
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ulan sana bütçe yetmez.. :P .. sen şu azgın küçükbaşlarını ver bana.. :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

angel_of_the_hell yazdı:ya artık o nefret ettiğim yılana bile razıyım.. ama izin vermiolar yaa!! poofff sıyırcam hayvansızlıktan yaa... :aggressive .. ulan eve karınca bile sokmuyolar yaaaa!!... böhüüüü.... :cry:
ahuahah bende bi kedi almışım yirim onun götünü :-D çok sevimli ablası bi görsen mıncırmaktan öldürürsün hayvanı sabahları kalkınca bide akşamları işten dönünce bi yalıyo azımı yüzümü oyh özledim :(
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

vaga_bond yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:ya artık o nefret ettiğim yılana bile razıyım.. ama izin vermiolar yaa!! poofff sıyırcam hayvansızlıktan yaa... :aggressive .. ulan eve karınca bile sokmuyolar yaaaa!!... böhüüüü....
ahuahah bende bi kedi almışım yirim onun götünü :-D çok sevimli ablası bi görsen mıncırmaktan öldürürsün hayvanı sabahları kalkınca bide akşamları işten dönünce bi yalıyo azımı yüzümü oyh özledim
yaaaaaa böhüüüü.. ben onu bi göremedim yalnız yaa.. burnu ne renk?? :( .. bende istiom bi tane kedi.. acaip özellikleri var yalnız.. :-D annem izin verse serkan alcak ama alamıyo zavallım.. adı da *lülü* olcak.. :P

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

aaa çok ayıp resmini görmedinmi du siteye koyiim resmini :-D benimkinin adı zilli :-D çok fırlama bişi ve itiraf ediyorum sırt üstü uyuyan tek kediye sahibim yok böle bişi yer yüzünde :-D
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

angel_of_the_hell yazdı:
vaga_bond yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:ya artık o nefret ettiğim yılana bile razıyım.. ama izin vermiolar yaa!! poofff sıyırcam hayvansızlıktan yaa... :aggressive .. ulan eve karınca bile sokmuyolar yaaaa!!... böhüüüü....
ahuahah bende bi kedi almışım yirim onun götünü :-D çok sevimli ablası bi görsen mıncırmaktan öldürürsün hayvanı sabahları kalkınca bide akşamları işten dönünce bi yalıyo azımı yüzümü oyh özledim
yaaaaaa böhüüüü.. ben onu bi göremedim yalnız yaa.. burnu ne renk?? :( .. bende istiom bi tane kedi.. acaip özellikleri var yalnız.. :-D annem izin verse serkan alcak ama alamıyo zavallım.. adı da *lülü* olcak.. :P
bende bir iran kedisi vardı adı tırmık kendi annemin gardolabına işemekte karalı olunca verdim bilsem bihtercim sana verirdim

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bizimkide koltuun altına yapıyodu ama kumuna alıştırdım bi haftamı aldı alıştırmak ama olsun değdi yoksa annemde yolluyodu :D

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

şekercim koydum resimlerini :D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

aaa tmm güzellikcim yaaa doğru ya gördüm zilliyii... :-D hehehe olsun yinede görürüm ama.. :P ... ya ben ööle sidikli kediyi napiim be caneyeyeyyeyy... hem ben 2.el kedi istemiom.. bnmki 0 olcak bide bi sürü özelliği varrr.. ööle her kedi bnm (şimdilik hayali) kedimin patisine su dökemezz... :-D

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

neymiş anacım seninkinin özellikleri benimki çok fırlama koparıyo beni gülemekten

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

abim 2 tane sibirya kurdu yavrusu ayarlamıs biri benim :-D atıl kurt :-D :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

vaga_bond yazdı:şekercim koydum resimlerini :D
bende yaptım hemen yorumumu zati güzellikcim.. :010 .. yaw bak şimdik benimki.. bi kere burun kesinlikle pembe olcak!!.. tüyleri gri.. gözleride bööle dumanlı mavi gibi bişi olcak.. bööle yawruykene alcaz onu.. sonra ohhh mis gibi olcak.. :-D

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

benimkinin tüyleri 3renk açık sarı açık gri ve beyas buda dişi olduu anlamına geliyo.gözleri yeşil :D kuyruu kısa bide eşşek sıpası 4 aylık :-D ama 7 aylık olunca kısırlaştırıcam :(

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hayvanlar alemi

Mesaj gönderen kitten »

kitten yazdı:bnm evde beslediğim bi kedim,kuşum ve balıklarım var :010 ya bakması zor açıkçası..balıkların suyunu değiştir,kuşa yem ver,kedinin kumunu değiştir .valla ömrümü çürüttü bu hayvanlar ama atamıyosun işte çok şirinler yaw :-D :006
şimdi eve bi kedi daha geliyo iran kedisi, bilmiyorum artık evin halini :-D bakalım bizim kediyle anlaşabilicekler mi? :P